Zdravei,
takmo izdirvah niakoi kato teb koito tragva za Kanada.Nie predi niakolko dni si vnesohme parite za obrabotka na dokumentite za men i da6teria mi.O4akva se da zaminem do okolo godina.Interesuva me ne6to vajno,taka ili ina4e vie ste stegnali golemite bagaji,kaje te mi izpolzvahte li konteiner i vaob6te sajaliavate li za ne6to, koeto ne ste vzeli ot BG.Da6teria mi sega e na  11 meseca i prosto se ot4aivam kato se setia kolko bagaj triabva da pomaknem za neia i za nas.Majat mi e na mnenie,v 4e elektri4eski uredi niama smisal da vzemame za6toto mojem da vzemem ot tam,kakto i niakoi aksesoari za malkata-leglo,stol za hranene i t.n.No moite sa si hubavi i ne mi se iska da gi zakliu4a neide i da kupuvam novi.Znaia,4e tova sa beli kahari, 4e nai-golemiat  6ok e ne napuskaneto na BG, a sre6tat s Kanada. Vie ve4e imate parvi vpe4atlenia, kakvi sa te?
Nie mnogo se pritesniavame dali pravim nai-dobria izbor, imame vsi4ko tuk- niakolko jili6ta, kola, hubavi i dobre plateni dlajnosti, za kakvo li ni e da se mahame. Da ama tova e edna goliama vazmojnost za na6eto dete i bade6tite takiva, moje bi e predizvikatelstvo i avantiura, a moje bi ni e pisnalo ot mizeriata tuk/ tova e sigurno/.
Mnogo bih ocenila vsiko edno mnenie. I edin drug vapros- pravihte li priravniavane na diplomite si s Kanadskite standarti, za6toto nie vaznameriavame da go napravim predi da sme zaminali?


Мога да ти отговоря веднага за ел. уредите - не си ги носи, защото Канада е с друг стандарт на тока - волтаж и напрежение. Ще проработят с конвертор, но не си струва според мен.  Освен това тук апартаменти се наемат с ел. уреди и почти винаги те са включени и впри продажбата на къщите, атака че ще ти бъдат излишни според мен.
За другото аз не мога да ти дам съвет, защото бях по по-различна процедура.
По въпроса за контейнерите - на мен ми липсват книгите - майка ми и аз имахме голяма библиотека с хубави книги и те ми липсват. Много е сложно да се носят дотук и затова си взех само най-важните за мен.