Нощта на музеите - събота срещу неделя

  • 2 503
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/museum
Тук има програма и събития за нощта на музеите в София

# 16
  • Мнения: 504
Няма ги природонаучния и "Земята и хората", знаете ли дали участват?

# 17
  • Мнения: 31 182
Няма ги природонаучния и "Земята и хората", знаете ли дали участват?
Щом ги няма в програмата не.

# 18
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И в Бургас ще има утре.

# 19
  • Мнения: 11 818
Мъжът ми смята да ходи с малката във Военно-историческия довечера. Не знам на нея дали ще й е интересно, но на него със сигурност.

# 20
  • Мнения: 4 555
Като гледам, от велошествието директно ще се пренесем във военно-историческия Simple Smile

# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Бяхме в политехническия. Имаше много хора - мина според мен чудесно. Моят син, накрая на най-интересната лекция просто си седна с приятеля навън и започна да си чете. През деня бяха на състезание по математика 4 часа и явно много бяха вече уморени. Та не дочакахме 23 часа, а си тръгнахме към 22. Имаше демонстрация на химични опити на ученици от НПМГ - справиха се чудесно.

Да ви разкажа нещо да се посмеете. - Всички приятели ме будалкат, че апарата на мобилния ми телефон е за музея. Е така де, имаше го в музея  Joy Joy Joy. Като го показах на децата си умряха от смях. И си припомних, че съм го купувала 2001 г и така пишеше там. Да ама още не ме оставил, а по-нови апарати на другия ми мобилен се развалят и сменям.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мъжът ми смята да ходи с малката във Военно-историческия довечера. Не знам на нея дали ще й е интересно, но на него със сигурност.
Много хубаво беше. И имаше толкова много деца! Party

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
И на моите им хареса във Военно-историческия музей. Единственото, от което не беше доволен големия, беше че боят не бил истински Crazy ooooh! Ама и други такива "разочаровани" като него момчета чух да казват същото Laughing

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кръв да се лей.  Joy

# 25
  • Мнения: 31 182
Как се радваха децата като караха танковете. Толкова много деца и такава радост, много беше хубаво. Почти се качих и в балона, но за съжаление качваха наистина и издигаха само хора от музея.

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Кръв, да Joy
И Радо се тръшна за балона ooooh! А за 9 години това му е второто тръшкане изобщо за нещо. Че и рева после, в колата.

Общи условия

Активация на акаунт