Пролетно-лятна мама 2010 аз ще стана !

  • 12 387
  • 420
  •   1
Отговори
# 405
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз нищо лошо не мисля,но нали в годината веднъж е хубаво да се направи,и аз ми се стори глупаво това ЗК да не поема това изследване,но ще питам личната лекарка.

# 406
  • Мнения: 1 187
anik79 , по принцип трябва да е задължително да си го правим и да ни наказват с глоби, да ни подсещат, както е по света. И голяма простотия е една жена да ходи да си взима направление за гинеколог, сякаш само веднъж ще ми се наложи.
Кой къде ще ходи през лятото? Планували ли сте, току виж съм се запознала с някого по курортите.

# 407
  • Мнения: 1 768
След малко ще ви пусна албума на лични.

Кой ще направи новата тема? Нека сега е друг,че миналия месец така и не успяхме да бебеправим около овуто и не ми беше на късмет пускането на теми.

Заглавие предлагам: Мартенска мама 2010 аз се надявам да стана.  Mr. Green
Който забременее сега ще си има мартенче. Wink

# 408
  • Мнения: 1 768
Aурора,хайде,мила.С тези слънца в подписа ти,няма как да не огрят положително в новата тема.  Mr. Green

# 409
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аурора и аз мисля,е че глупаво с тези направления,но какво да се прави,спорем всяка жена трябва да има личен генеколог и да си ходи когато има нужда,било то и само за консултация.  

# 410
  • Мнения: 1 768
Мацки,от както пия фолиева някъде две седмици ме е налегнал вълчи глад.Ще стана сто кила още преди да забременея. #Cussing out

Има ли и фруги такива? #Crazy

# 411
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На мен не ми се отразява фолиевата киселина,но четох,че доста момичета напълнявали и затова не искали да я пият,слава богу от 3 месеца я пия не съм мръднала с килиграмите.

# 412
  • Мнения: 1 187
Aурора,хайде,мила.С тези слънца в подписа ти,няма как да не огрят положително в новата тема.  Mr. Green
Аз не искам да пускам новата тема. Трябваша да съм мартенска мама, но тази година. Както и да е.
Аз пия други лекарства, които съдържат и фолиева, е, напълнях.  Blush

# 413
  • Мнения: 94
Веси добре дошла,
 и аз съм от желаещите да разгледам снимки.
Успяхте ли да посетите и други места? Как Ви се сториха французите като хора? А с езика как се оправихте, че съм чувала, че те отговарят само на френски, не признават английски, немски и т.н.

# 414
  • Мнения: 7 201
Добър ден,пак!
Веси,добре си дошла! wavey Хубава снимка си постнала,ще искам още да разгледам...може и на Скайп. Wink


Заглавие предлагам: Мартенска мама 2010 аз се надявам да стана. Mr. Green
Който забременее сега ще си има мартенче. Wink
Предложената тема е супер! Peace Аз имам едно мартенче,така ще се радвам на още едно.... Praynig
Ани,март месец си правих цитонамазка.Безплатно,с направление за гинеколог,обаче.
Като пиех ФК и аз имах огромен апетит,сега ми е перфектно. Mr. Green

# 415
  • Мнения: 1 768
Кидман,обиколихме доста места в Париж.Хотелът ни се намираше в прочутия любовен квартал  Мон Руж.  Heart Eyes Една вечер бяхме и там на един от спектаклите.  Mr. Green
Посетихме айфеловата кула,базиликата Sacré-Coeur, улицата Champs-Elysées,Нотрдам,Триумфалната арка,Лувър,Пантеон,Операта,Църквата Мадлен,Катедралата на Инвалида,мноогото бутици и Дисниленд.

# 416
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря Мам4е,да знам че трябва да взема направление,ще види може още утре да отида.

# 417
  • Мнения: 1 768
Останах изумена от цените,които бяха надути до безбожност.Една кола или бира в кафе струва 8 евро,а в Германия с тези пари цяла каса можеш да си вземеш.Доста е мръсно на места,нямат никаква култура на движение,кой на червено,кой на зелено.Много са неучтиви като цяло,ти ги питаш на английски,те ти отговарят на френски.В заведение чакаш да ти кажат  къде да седнеш,не където ти си поискаш.Улиците им са един тесни,не можеш се размина.Метрото им е като от 100 години,без ескалатор,асансор.Просто сам с дете в колича си загубен.Отчекнаха ми се ръцете да мъкна количката по безкрайните стъби.А кухнята им е отврат.По цял ден се мъкнат франзелите,които до вечерта са станали на камък и отиват моментално в коша.Не ядат салами,малко мармалад за закуса и това е.Обед садвич с нещо си,вечерта същото.А да може и охлюви и змии. Германия си е Германия.Добре отидох да видя,че немската столица не я заменям за нищо с френската.

Мамич,пусни темата де.Виж,че юни ти е бил на късмет преди няколко години.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:54 от *Веси*

# 418
  • Мнения: 1 187
Хайде, Мамче  Hug

# 419
  • Мнения: 7 201

Мамич,пусни темата де.Виж,че юни ти е бил на късмет преди няколко години.  Heart Eyes
Да беше ми преди 7 г. ....
Ето
новата тема. Hug

Общи условия

Активация на акаунт