Пролетно-лятна мама 2010 аз ще стана !

  • 12 389
  • 420
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 201
Добро утро и от мен!
Марси,благодаря за кафенцето,тъкмо имах нужда. Peace
Нани,така е за съжаление...шибана ни е държавата,а законите винаги се заобикалят! ooooh! Една прегръдка от мен. Hug Hug Но рано или късно всичко се връща,така че,остави УФцата да пасе! Stop Ти ми се скатаваш нещо,стискам ти палчета! Praynig
Веси,и аз не вярвам много по тия таблици,но
ето.
Годините са възрастта на майката при зачеване, а месеца е месеца на зачеване.
Хубав ден от мен!  bouquet
Стиснати палци на НЕчакащите! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 61
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз чак към 25 съм нечакаща,но защо си мисля,че и този път не е станало ooooh!незнам ще поживеем и ще видим,започнах да се успокоявам все пак съм се докоснала до чудото на маичинството имам си МОНИКА,ако пък нямам друго дете,какво да направим такъв е живота,благодарна съм за нея особенно всеки път като ме прегърне и ми каже мамо обичам те направо се разтапям...

# 62
  • Мнения: 20
Здравейте момичета. Благодаря ви за топлите думи. Много по-добре се чувствам с вашата подкрепа. Засега няма повече крав, но леко ме наболяват яйчниците и кръста. Ако до четвъртък не ми дойде / както се изрази докторката/ ще ходя пак на преглед. Тест ме е страх да си направя. Иначе продължавам да работя, защото си мисля, че ще е по-гадно да се затворя вкъщи и да мисля само за това какво ще се случи и какво няма. Hug за всички. Доскоро. Изчезвам че мъжо е решил днес да ме води на кафенце.

# 63
  • Мнения: 1 165
Иве приятно кафенце мила.И не се притеснявай-всичко ще е наред.Стискам палчета да е така Hug

# 64
  • Мнения: 349
Здравейте и честита нова темичка. Веси   bouquet. Връщам се да ви изчета и по късно ще пиша.

# 65
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен!
Марси,благодаря за кафенцето,тъкмо имах нужда. Peace
Нани,така е за съжаление...шибана ни е държавата,а законите винаги се заобикалят! ooooh! Една прегръдка от мен. Hug Hug Но рано или късно всичко се връща,така че,остави УФцата да пасе! Stop Ти ми се скатаваш нещо,стискам ти палчета! Praynig
Веси,и аз не вярвам много по тия таблици,но
ето.


Maмче,показва,че Мики е момче.  Mr. Green

# 66
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро сладуранки поспаланки

гледам на І стр изписвате и нашите рожд.дати аз съм се пръкнала на 18.11.1976. живея в гр. Плевен вече май 12г  Whistling

днес ще ходим до троянския манастир. ще се помоля за всички нас и ще запаля по една свещичка. не съм вярваща и бих казала , че не се моля на БОГ всеки ден, но днес ще го направя. все трябва да има първи път Praynig

веси и моята таблица е нещо подобно с много малки разлики, но пък тази за сега позна за момчетата  Peace
iva.vt пиши как си. дано всичко е ОК  Hug
anik79 Илианка Simple Smile и аз съм не чакаща около вашите дати , та стискам палци за всички ни  Hug

лек и приятен неделен ден от мен Hug Hug Hug

# 67
  • Мнения: 1 768
добро утро сладуранки поспаланки

гледам на І стр изписвате и нашите рожд.дати аз съм се пръкнала на 18.11.1976. живея в гр. Плевен вече май 12г  Whistling

днес ще ходим до троянския манастир. ще се помоля за всички нас и ще запаля по една свещичка. не съм вярваща и бих казала , че не се моля на БОГ всеки ден, но днес ще го направя. все трябва да има първи път Praynig

веси и моята таблица е нещо подобно с много малки разлики, но пък тази за сега позна за момчетата  Peace
iva.vt пиши как си. дано всичко е ОК  Hug
anik79 Илианка Simple Smile и аз съм не чакаща около вашите дати , та стискам палци за всички ни  Hug

лек и приятен неделен ден от мен Hug Hug Hug

Мамо Нани,аз съм родена в Плевен,но израсла в Троян.  Grinning

Поздрави на моя роден град.  Hug

Момичета,преди малко изпратих родителите си на БГ и ми е много тъжно.  Cry
Мразя разделите.  Confused

# 68
  • Мнения: 1 165
Добро утро и от мееннн!
Мама нани  мерси за свещичката и за молитвата за всички нас.Дано да ни помогне и съвсем скоро да се наредим при виделите 2 чертички Hug
Веси наистина разделите са мнооого гадно нещо,но в живота не всичко е розово и не ни се случва само това,което ние искаме.Силно гуш Hug
П.П Веси ти къде живееш?
Днес ми е страшно умрял ден.Ужасна жега е,а ние май ще ходим до Добрич и аз ще трябва да карам...  Crossing Arms  Поне ще се разходя малко.
Хайде хубав ден ви желая.И се надявам липсата ви да се дъ;жи на усилено бебеправене Wink

# 69
  • Мнения: 20
Ех, сигурно всички се забавлявате някъде навън. А аз си скучая вкъщи самичка. Снощи като се прибрах от работа бях решила, че днес ще спя до обяд , но не  - 9 часа се ококорих. И така. Днес почивам. Утре пак на работа. Промяна в положението ми няма и ако тази седмица нищо не се случи / да не чува Twisted Evil де/ в четвъртък съм на преглед да видим ква е тая работа.  Hug на всички.

# 70
  • Мнения: 1 768

Веси наистина разделите са мнооого гадно нещо,но в живота не всичко е розово и не ни се случва само това,което ние искаме.Силно гуш Hug
П.П Веси ти къде живееш?

Илиянка,в Германия живея . Wink

Надявам се силно,че през най - детския месец - юни ще забременеем всички до една.  Praynig Hug
Само ние и семействата ни да сме здрави.  Praynig
Утре отивам да си направя час при гинеколожката си,но чак за юли.Луда съм, знам.Само си представям как юни ще забременея и юли ще чуя благата вест,и видя двете чертички.  Blush
Мислех си,че само при първото дете е вманячването,но при мен си е явно винаги.  Party

# 71
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
голям дъжд се сипе  в Благоевград, както си печше слънцето  и Вики с татко си бяха на аквапарк, изведнъж за святка и загърмя, трябваш по най-бързия начин да отида да си ги прибера. Cry
Ех, сигурно всички се забавлявате някъде навън. А аз си скучая вкъщи самичка.
Иве каквоти забавляване, аз до 2 часа днес бях на работа, завиждам ти че си си почивала в къщи. Wink
Веси и аз не обичам разделите, ама се налага по някога. Sad А ти защо още сега си запазила час чак за юли, толкова голям ли е наплива? newsm78 Иначе от все сърце ти пожелавам даже и по рано от юли да чуеш благата вест. Laughing
Аз този месец няма да съм от нечакащите, всъщност ще видя другата седмица докторката какво ще ми каже - имало ли е овулация или не. Sad

# 72
  • Мнения: 1 768
Ох,не стига че майка и татко си тръгнаха днес и ми е мъчно,ами и голямо зло ни сполетя. Cry Ангорското ни зайче днес почина в клетката си. Cry Милото то цели два дена го гледах,че не му е добре,но не съм и предполагала,че е чак така. Confused Мики плаче сега,само за него говори.Излъгах я,че е избягал.Дядо и` го донесе по Коледа от БГ.Цели два дена пропътува с автбуса до Германия. CryИ накрая да умре.В сряда го заведохме на ветернар да го подстриже,че се беше много спластил,видях,че между крачетата малко е бил рязнат с машинката,че е текло малко кръв,но нищо повече.След един ден обаче спря да се храни,да се движи.Гадая сега.Дали съм го простудила,понеже два дена след това беше на терасата.Дали от уплахата със стригането,дали от порязването и да е станала инфекция.Все пак с тая машинка подстригват кучета и котки.Ох......Толкова беше красив.Очичите бяха като нагримирани,тъмно сини,и целият бял като сняг и толкова бухкав.Душичката не можа да доживее и година.  Cry

# 73
  • Мнения: 3 695
Веси, съжалявам за случилото се!  Cry Много мъчно ми стана за зайчето и за Мики!
Нашата девойка днес се разплака за стола си за хранене, който разглобихме и прибрахме, та представям си за животинчето колко ще му е мъчно на детето.  Hug

# 74
  • Мнения: 177
Ще приемете ли и мен в новата тема? Бях се записала в предишната, но от близо седмица не съм писала. В момента съм в стресова ситуация, доктора ми спира медикаментозно лактацията. Налегнало ме е чувство за вина,  Cryсякаш отнемам най-любимото занимание на сина ми. Няма какво да се прави, за нова бременност е желателно да съм приключила с кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт