Отговори
# 165
  • Мнения: 74
ЗДРАВЕЙТЕ, ДНЕС ЗА МЕН Е УЖАСЕН ДЕН  Sad
Окич, не знам как ти правят път, но на мене не и днес се случи нещо ужасно- бързах да пресека и количката като слизаше от тротоара се разкачи , коша се обърна и падна наобратно с бебето на асфалта-  baby_neutral
От спешния център ми казаха, че видимо е добре и ако почне да повръща да ходя в Пирогов.Вие чували ли сте подобно нещо и какво се прави, ако бебе паднер.

# 166
  • София
  • Мнения: 673
Натси, всичко ще бъде наред....Ужасни са тия Софиийски улици и тротоари #Cussing out

# 167
  • Мнения: 64
ЗДРАВЕЙТЕ, ДНЕС ЗА МЕН Е УЖАСЕН ДЕН  Sad
Окич, не знам как ти правят път, но на мене не и днес се случи нещо ужасно- бързах да пресека и количката като слизаше от тротоара се разкачи , коша се обърна и падна наобратно с бебето на асфалта-  baby_neutral
От спешния център ми казаха, че видимо е добре и ако почне да повръща да ходя в Пирогов.Вие чували ли сте подобно нещо и какво се прави, ако бебе паднер.

Наблюдава се,нищо друго не можеш да направиш. Това дето се е случило е ужасно!Да се разкачи количката  #Crazy ...потърси си правата при производителя /каква е марката?/ мене ако питаш. То верно,че е важно бебчето да е добре,но пък с тия колички на маймуни ни направиха,качество 0! А и сега виждам,че glafira е обърнала внимание,калпава количка в комбинация с "чудесните" улици и тротоари... ooooh!



За зелените аки и аз щях да ви питам: Митко от 2 седмици горе долу ака в зелено.Педиатърката каза,че било нормално да е така,било от коликите. Та ми се иска да споделите ако и при вас е така какво предприемате?В чудо се виждам вече,втълпявам си ,че аз съм го простудила и т.н. майчини вълнения... преобух го веднъж навън/подухваше,още не беше чак такава жега/и от тогава ака зелено  Sick

# 168
  • Мнения: 35
И на нас от извесно време са му жълто-зелени акитата . На мен също ми казаха, че е от коликите или е претоплен Rolling Eyes Започнах да го обличам малко по леко детето, ще видим дали ще има подобрение.
Натси, много неприятна случка Sad Надявам се всичко с бебчо да е наред! Наистина ужасни са тези софийски улици, а каква е количката?

# 169
  • Мнения: 361
ЗДРАВЕЙТЕ, ДНЕС ЗА МЕН Е УЖАСЕН ДЕН  Sad
Окич, не знам как ти правят път, но на мене не и днес се случи нещо ужасно- бързах да пресека и количката като слизаше от тротоара се разкачи , коша се обърна и падна наобратно с бебето на асфалта-  baby_neutral
От спешния център ми казаха, че видимо е добре и ако почне да повръща да ходя в Пирогов.Вие чували ли сте подобно нещо и какво се прави, ако бебе паднер.
Я хвашай Стилян и в Пирогов.
Първо отиваш в детското отделение да ти запишат данните и после 106 и после на денски травматолог.
Със сигурност му няма нищо, но за твое успокоение иди да го видят. Иначе ще луднеш.
 Hug

# 170
  • Мнения: 660
А, здрасти...върнахме се от пътешествието... до Пловдив.



Само да кажа, че мацето с червения потник е Силвана (а не Гергана)  Embarassed


Дневникът на мама: http://www.remembrand.eu/diaryBg.html

Ааааа, Зеленко, аз не съм разбрала името на Силвана правилно... Хиляди извинения... Позволих си да го поправя на всички снимки - включително и тези на Вероники. Embarassed

Благодаря за дневника. На нас доки ни даде хартиен такъв с много иформация за бебчето.

Ето ви малко снимки с рокля  Mr. Green от нашата разходка до Пловдив.

# 171
  • Мнения: 74
Чиполино е , но е от преди 2 год (от братоведка ми) , което не значи ,че преди 2 години са били нефункционални...така че не мога да подам рекламация..Но за тогава е била най-хубавата тъй като братовчедка ми са доста богати..Иначе е много запазена

# 172
  • Мнения: 819
А да не би да не е бил хубаво поставен кошът?  newsm78 Може нещо да не е щракнал хубаво? Дано всичко да е наред и наистина го наблюдавай внимателно  Peace

А ето ни и нас в костюм от 2 части/ като полата е с гащи  Mr. Green / http://www.martenichki.snimka.bg/album.php?album_id=374200&pid=12328663

# 173
  • Мнения: 361
Тони и Елия има такава рокличка като вашато оранжавата, но нейната е в розово.
Много са сладки!

# 174
  • София
  • Мнения: 5 795
natsti , ужасна случка наистина. Добре, че няма проблем засега! Дано всичко е наред!  Praynig А Чиполиното и преди 2г си бяха чупливи - била съм свидетел на три счупвания на различни модели и още тогава ги изключих като бъдещи варианти.
Мадамите с роклите са страхотни  Heart Eyes Hug
Елг, вие как сте? За 5мин ми се струва невъзможно да е подействал Панадолът, по-вероятно не е имала Т. Дано и занапред е ОК.  Peace
Зеленикаво ако и Алекс имаше тези дни. Според моята д-рка - не е от настинка.

# 175
  • Мнения: 361
Елг, вие как сте? За 5мин ми се струва невъзможно да е подействал Панадолът, по-вероятно не е имала Т. Дано и занапред е ОК.  Peace
благодаря, че питаш. Елия е ок. То и без това не и беше висока температурато, но беше топличка. Явно се е притоплила вчера и днес си седя по кратки гащи  Rolling Eyes
Сега седи и си гука на играчките. Много е сладка, казва -АУУУУ

# 176
  • Мнения: 105
Тони и Елия има такава рокличка като вашато оранжавата, но нейната е в розово.
Много са сладки!

И ние имаме в розово. От Вис Виталис я взехме и нямаше тогава други цветове.
Натси, наистина ужасно преживяване си имала.  Hug
Още един куп неща бях си намислила да пиша, но забравих, а и трябва да спретна вечеря....

# 177
  • Мнения: 700
Здравейте...  bouquet
Тия жеги ще ни подлудят децата значи. Днес от комбинацията свекърва, жега и недоспиване Ангела рева и се дра 1 час без да спре и дори и яденето не я успокой. Дано си внушавам, но винаги като дойде баба й и след това е така, а тя е много спокойно дете. Накрая баща й слезна от покрива, където ремонтираше нещо и я взе да я гушне, че аз бях луднала вече. Той я полюшка и след това я сложи в количката на двора, въпреки задаващия се дъжд. Заспа!
Слънцезащитен крем съм харесала на Мустела и мисля да го взема, поне да ползваме една марка козметика.
Елвинг, като бяхме на контролен преглед в 3-та Градска известно време след като я изписаха казах на докторката, че ака често и тя прецени, че може да има гъбички. Била е на много силни антиблбиотици и се оказа, че наистина има.
ЗДРАВЕЙТЕ, ДНЕС ЗА МЕН Е УЖАСЕН ДЕН  Sad
Окич, не знам как ти правят път, но на мене не и днес се случи нещо ужасно- бързах да пресека и количката като слизаше от тротоара се разкачи , коша се обърна и падна наобратно с бебето на асфалта-  baby_neutral
От спешния център ми казаха, че видимо е добре и ако почне да повръща да ходя в Пирогов.Вие чували ли сте подобно нещо и какво се прави, ако бебе паднер.
Ужасна случка!
natsti, аз като Ели също бих отишла до Пирогов, може да се панирам повечко и да пресилвам, но съм такава и ще съм по-спокойна ако отидя. Дано всичко е наред и май наистина трябва много да внимаваме многоо.
Ох, днес направо се скапах от чистене и всякакви такива дейности. В тая къща винаги има какво да се прави и все ми се струва мръсно и разхвърляно, а по цял ден вършея.
И да ви питам...тази ваксина дето е платената, не по ЗК..забравих й името..нещо с П беше  Embarassed Embarassed, каква й е цената?
Отивам да обядвам...хубава и спокойна вечер  Hug

# 178
  • Мнения: 660
Тони и Елия има такава рокличка като вашато оранжавата, но нейната е в розово.
Много са сладки!

И ние имаме в розово. От Вис Виталис я взехме и нямаше тогава други цветове.
Е, то ясно че и нашата е от Вис Виталис.... ама аз розово много, много не харесвам и взехме последната в оранжево, нали ми е любим цвят Mr. Green

# 179
  • София
  • Мнения: 263
kikoimery, около 60 лв е. Пентаксим се казва.
natsti, добре че е "малкия дявол" и бебо е добре. А за качеството на Чиполино  Naughty не съм чувала добри неща- за количките, дано някой не се засегне!
Ние днес правехме сефтето на рокля.   4470
Да питам- имате ли някакви комарници за количките? То така привечер се появяват разни гадове в парка и се чудя как ще се предпазваме.
Да- сетих се , че някой питаше за Дневника на мама откъде се купува. Не се купува, а се взима- от офиса на Remembrand- до хотел Кемпински, по точно до Hill Hotel, а най- точно- в сградата на червения кръст. Може и другаде да се разпространява, но аз от офиса им си го взех.
Някой гледа ли Prison Break от интернет? Оуу- последните 2 епизода са- къпем Мимето и папка- и се подреждаме да гледаме. Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт