Отговори
# 180
  • Мнения: 700
Благодаря Окич  Hug Hug
Нещо много важно да питам, за което все забравям.
!!! Пробвахме да правим секс  ooooh! ooooh! ooooh!. Хора...ми много ме боли, направо не се търпи. Имам чувството, че раждам на обратно...от вън навътре. Знач, че боли първите няколко пъти, ама това направо не се търпи, все едно нещо ми се разкъсва. Дали чак такава болка е нормалвна а? И как се справихте вие и така ли ви е боляло?

# 181
  • Мнения: 35
Здравейте и от нас Hug

Натци ужасно е било това, което ви се е случило, стискам палци на бебо да му няма нищо.

А сега да ви разкажа какво ми се случи от онази вечер. Така, значи при последното хранене на Алек в петък сука около час и нещо, след което не поиска бутилка (май не си спомням досега да ми е отказвал). И тъкмо реших, че вече няма да ми се налага да додавам вечер и познайте какво стана на сутринта. При първото хранене едва успя да се нахрани, после на второто ми се наложи да додавам, а никога не ми се е налагало - това е яденето, на което имам най-много кърма. И така цял ден кърмата ми не стигаше- още 2 пъти ми се наложи да додавам, а след всяко ядене се цедях. Тази сутрин като станах вече имах много кърма, даже на първото ядене Алек се наяде за 10 мин Shocked Но лявата гърда ужасно ме боли цял ден, не е твърда, правих горещи комреси, слагам Алек първо на нея, след което я цедя (почти нищо не изкарвам) и пак продължава да си ме боли. Защо ли ме боли? newsm78

Много са ви сладки кукличките, Мери Ангела е истинска сладурка с тази шнолка, пу-пу

Днес Направихме пътешествие до Южния, беше страшна жега от началото но после разхлади и стана супер - ето и малко снимки от нас от там и после от в къщи  http://www.martenichki.snimka.bg/album.php?album_id=374200&pid=12330299, като на първата Алек е с моята мама. Сега съм ужасно изморена и добре, че Алек спинка, че да мога и аз да почивам.
По този повод да ви питам вас болят ли ви краката, на мен килограмките май са ми в повечко и като походя повече и после глезените ужасно ме болят.

Хайде лека вечер Hug

# 182
  • София
  • Мнения: 673
kikoimery, използвайте Глайтгелен за овлажняване, помага Blush

# 183
  • Мнения: 2 495
Moмичета, с какво завивате малчовците вечер? newsm78
Натси  Praynig Hug

# 184
  • София
  • Мнения: 5 795
Ама много са сладки бебоците  Grinning Heart Eyes Алек и Мира са "одрали кожите" на мамите си  Laughing , а Рая - май на татко си  Wink Другите не мога да ги определя.  Simple Smile
Окич, мъж ми е фен на сериала и много се е разстроил от финала    Crazy Аз не съм гледала и един епизод, но смятам някой ден, като имам време, да го започна.
За секса  ooooh! , ужасно беше първите няколко пъти  Embarassed Но после нещата си идват на мястото  Peace
Белла, завивам го с една олекотена завивка, тъничка е. И аз съм в голяма чуденка.  Rolling Eyes

# 185
  • Мнения: 4 428
Здравейте, мами  Grinning

Аз да драсна два реда преди да легна  Grinning Днес май ще си откарам без вечеря  Rolling Eyes Ще ходя да приспивам малката, а в повечето случеи се приспивам и аз с нея  Mr. Green

Натси, много гадна ситуация това с количката  Confused Аз, честно казано, директно бих сменила количката, ако имам възможност  Rolling Eyes Все пак си е опасно да се движиш с нея щом ти прави такива номера.

Разгледах последните снимки. Много са ни хубави и пременени момите. А кавалерите са голями сладури  Grinning Много ме кефи импровизираната люлка ан добро настроение  Mr. Green  Peace
И аз качих малко снимки, че отдавна не се бяхме показвали  Flutter

Гледам за мазила си говорите. И аз се чудя какво ад купувам. Че и за каката ще трябва ад взема нещо  Rolling Eyes И пак ещ отидат 50лв поне само за мазила  Money
Трябва и чадърче за количката да си купувам. Във Вис Виталис гледах чадърчета на АВС Дизайн. Много ще ми паснат с цвета на количката, но са 50лв  ooooh! Но все пак разликата с чадърчетата на Бертони и Чиполено е просто осезаема  Rolling Eyes Та може и да ги прежаля. Все пак със сълнцето шега не бива, а тези имат разни УВ защити и т.н.  Rolling Eyes

Хайде лака нощ от нас  Hug

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 22:15 от veselina_s_p

# 186
  • Мнения: 35
Алек и Мира са "одрали кожите" на мамите си  Laughing , а Рая - май на татко си  Wink
Май ще трябва да сложа и снимка на Алек с татко му, че всички познати пък казват, че Алек много прилича на него Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 2 495
Аз си купих чадърче на Чиполино-18 лв, доволна съм.Доколкото знам в немския сайт има чадърчета на Хаук за по 8 евро. Peace

# 188
  • София
  • Мнения: 5 795
veselina_s_p , аз ви видях вече  Wink  Heart Eyes
Преди пропуснах - имаме комарник отпреди, не излизахме без него.  Peace
Да питам и аз нещо - имат ли си любими странни неща за наблюдаване бебета ви? Алекс от нялколко дни се смее на едно цвете в саксия, на дограмата в кухнята и на един шкаф с витрина Crazy , не знам какво толкова му харесват, но застана ли срещу тях - направо се размазва от кеф, даже и с ръце маха, все едно иска да ги хване  Laughing
Алек и Мира са "одрали кожите" на мамите си  Laughing , а Рая - май на татко си  Wink
Май ще трябва да сложа и снимка на Алек с татко му, че всички познати пък казват, че Алек много прилича на него Rolling Eyes
Не знам, него не съм го виждала, но ми се струва че на теб прилича  Simple Smile

# 189
  • Мнения: 43
Moмичета, с какво завивате малчовците вечер? newsm78

Купих му едно микрофибърно одеалце. Сега е с него, леко се съмнявам да не му е студено, ама...

# 190
  • Мнения: 69
ние се загъваме с една тънка пелена Peace
ама тези ваши бебоци големи сладури бе Heart Eyes
аз си купих чадърче на cangaroo за 20 лева,не стига че е същия цвят като количката,а и се гъни навсякъде Crazy преди все мятах една пелена на сенника за да не пече на бебчо,сега с този чадър се родих втори път Laughing а и има УВ не знам си к'во Wink

# 191
  • Мнения: 660
Моята девойка заспа сама в кревата си.... Party Не мога да повярвам... То от 2 дни си заспива сама, ама или в коша за кола, или на възглавницата за кърмене през деня, но вечер все на ръце и то сучейки, ама тази вечер ми обра точките...сама в кревата си дето хеч не го долюбва... #Crazy

Ама много са сладки бебоците  Grinning Heart Eyes Алек и Мира са "одрали кожите" на мамите си  Laughing , а Рая - май на татко си  Wink
Одрала го е Рая татко си и още как.... страдам, ама на. Crossing Arms Сега като си бяхме в къщи мама ми извадила бебешките снимки и се вижда, че очите и` поне са с моята форма, щото на цвят са пак като неговите. Whistling

vily_st, ама твоят Алек каква физиономия е направил на снимката с баба си.... Laughing Виждам,че го гушкат доста хора Алек... в този смисъл да ви питам нещо, щото нещо май изперквам... Embarassed
Не ви ли дразнят хората, макар и близки като искат да гушкат бебока?!?! Аз адски се изнервям когато баби, дядовци и познати искат да гушкат Рая... ми не искам да ми я тарлачкат и да и говорят глезено... гадно ми е. Предпочитам аз да си я държа, или баща и` и който иска да и` се радва от далеч. Кво е това кой от къде се пръкне и да ми я гушка и мачка. Crossing Arms Дори на родителите ни не ми се дава да я гушат... Blush

Комарник си взехме, защото къщата ни в Банкя е до реката и точно сега има много комари. Струваше 18 лв. колкото е и чадърчето на Чиполино дето ще вземем утре. Peace

Elwing, Рая си харесва един чешки кристал, който си донесох преди години от Прага и сега виси на полюлея в хола, ама много му се радва и винаги го заглежда, може би защото пречупва и интерферира светлината.

Завивам я с тъничко помучно одеало... ако ме събуди през нощта и ми се стори хладно и` мятам още едно от същите тънички памучни одеалца - имаме 4, а ако не се събуди значи и е било добре и сутрин нито е студена, нито пък е прекалено топла. Снощи например в къщата ни в Пловдив вътре беше 26 С и я завих само с памучна пелена и спа като ангелче. Peace

# 192
  • Мнения: 700
Елвинг, Али си има любими неща. Цветята на тапетите са и мноого интересни. Иначе води разговори с шишетата от козметиката. Сложила съм ги от страни на повивалника и като я сменям и може да стои и да им говори с часове. Понякога ако е много въодушавена от интересния им разговор /или по скоро монолог/ Mr. Green си стоя и си я гледам дълго време. Ако прекалено дълго я оставя  "те нещо я ядосват накрая" и тя започва да им се ядосва. Но обикновенно мохабета им върви страхотно.
Завиването: В момента е по боди с къс ръкав и ритани без стъпало, завита е с тънка пелена. В стаята е 26-27 градуса и не мога да разхладя повече. Отворила съм врътата към кухнята а там е отворен прозорец. Страх ме е още да отварям прозореца в стаята в която сме с нея. А за комари и гадинки от този тип не ми се говори. В къща сме и е пълно с всякакви такива. Днес дори Кико го ожили пчела и още е подут.  Sad
Гледах снимките....много са сладки бебчовците ни. Май са най-готините бебета  Mr. Green Mr. Green И вече си приличат на човечета и с тези хубави дрешки, все по нагласени и усмихнати  Hug Hug
Лека нощ, че вече 2 не виждам  Hug

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 23:58 от kikoimery

# 193
  • Мнения: 28
Ох,Ради едва сега заспа.Пробуди се към 10.30 и досега плака.Направо ми писна от тез колики,нямаха край.И аз щях да питам дали слагате комарник на количката,защото много мъхчета летят из въздуха и все се притеснявам да не и влезе някое във устата или нослето.Днес взех чадърче за количката,на Чиполино е-15 лв.А за завиване купих бархетни пелени.Доста тънички ми се струват,защото нашата стая е още доста прохладна.Все още не ми се е налагало да спим на отворен прозорец.
Слънцезащитен крем взех на Мустела(около 30 лв е),за лице и тяло.За сега съм доволна.Поне го понася,а до колко ще предпази,нямам предтсава.
А за гушкането от други хора-аз разрешавам.Докато др мами около мен много си пазат децата.Искам да свиква и с др хора,само се дразня като започнат да се врът много близо в нея Embarassed.Направо лудвам,но им правя забележки.
Natsi,стискам палци всичко да е наред при вас.
Лека вечер от нас Hug

# 194
  • Мнения: 242
Добро утро
Натси - дано всичко с детенце е ОК. Дано не се повтаря повече.
Ние сме от ранобудните - Никола се събуди в 6,30, хапна и сега като едно добро дете спи. Лошото е, че аз нещо не мога да легна, а пък иначе ми се спи.
И аз много се чудя с какво да го завивам. Сега е с по-тънка олекотена завивка, ама съм приготвила и едно одеалце тънко, и май довечера ще ги сменя.
Слънцезащитен крем за каката ползвах на Бюбхен 25 фактор. Доволна съм. Мисля и за Никола да е Бюбхен, но ще потърся по-висок фактор. Дали има?
kikoimery  и мен първите 3-4 пъти си ме болеше, но после мина. Някой ти беше препоръчал гел - знам, че помага.
vily_st и аз имам дни, когато няма достатъчно кърма от гърдата. Това при мен зависи колко течности съм пила. Но ако усетя, че не ми стига го слагам на другата и започвам да се наливам с течности. А това, че имаш болка може да ти се е запушило някое каналче.

Абе, само аз ли имам тоз проблем със сайта за снимки?? Колкото пъти отворя толкова пъти ме изперква от нета? Едвам успявам да видя някоя снимка. А за качване да ни говорим.... Но това, което видях - страшни девойки и младежи - да са живи и здрави. Ще се пробвам днес да кача някоя наша снимка.

И накрая да се похваля - днес нашата кака ще е абитюрентка. Ще бъде облечена с тога, и ще им връчват свидетелствата пред Общината. Леле колко бързо минаха тези години - какво беше бебе, а сега вече голямо момиче. Дано само не вали довечера, че да можем и ние с Никола да отидем и да я видим. Praynig

Хайде спирам, че то много дълго стана. Лек ден на всички.   

Общи условия

Активация на акаунт