Колко жилища притежавате?

  • 7 349
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Селтакис много логи4но зву4и и твоето становище. Явно моя приятел има какво още да нау4и за жилищната собственост в България Sunglasses

Отсега още тръгвам да си търся  мъж с имоти( от 4етири нагоре) Crazy

# 16
  • Мнения: 6 884
Може да му се иска да е така, защото и той трябва да яде ама е далеч от истината. То дори повечето млади семейства са с жилища взети на кредит и не са техни а са на банката.

# 17
  • Мнения: 2 401
Ако не ги ръгаха (парите си) в кутийки можеше наистина да има повече замогнати българи. 

# 18
  • Мнения: 1 425
Селтакис много логи4но зву4и и твоето становище. Явно моя приятел има какво още да нау4и за жилищната собственост в България Sunglasses
Твоя приятел няма акъл и за 5ст. Между другото - има даннин за броя жилища в България (http://www.nsi.bg/Homes/Homes-build07.htm) има и за броя хора - много лесно може да се провери какво е  отношението.

# 19
  • Мнения: 4 965
Ако не ги ръгаха (парите си) в кутийки можеше наистина да има повече замогнати българи. 

Всъщност, ако си ръгнеш парите в някоя кутийка и после я даваш под наем или в земя и я даваш под аренда, печелиш много повече, отколкото ако просто си ги държиш в банката... Peace

# 20
  • Мнения: 6
Твоя приятел няма акъл и за 5ст. Между другото - има даннин за броя жилища в България

Ами Пантер аз не съм ве4е много сигурна дали съм го разбрала правилно. В смисъл разбира се 4е няма как вси4ки седем милиона в БГ да имат по толкова жилища. Може пък да е имал предвид новобогаташите в момента.

# 21
  • Мнения: 1 425
Всъщност, ако си ръгнеш парите в някоя кутийка и после я даваш под наем или в земя и я даваш под аренда, печелиш много повече, отколкото ако просто си ги държиш в банката... Peace
Ама недей ги святка всички на тая далавера. Ръгай си парите в кутийки печели много повече - после нови кутийки и така - след 1-2 години милионерка. А сега като се издаде и всички ще се юрнат да купуват и конкуренцията ще те прецака. Wink

# 22
  • Мнения: 4 916
Виждам, че още има хора, за които чуждото имане е голям проблем.
По тази причина си спестявам отговорите в подобни теми.

# 23
  • Мнения: 1 425
Ами Пантер аз не съм ве4е много сигурна дали съм го разбрала правилно. В смисъл разбира се 4е няма как вси4ки седем милиона в БГ да имат по толкова жилища. Може пък да е имал предвид новобогаташите в момента.
Еми като спориш с някой - гледай да разбереш за какво точно спорите Wink
То за новобогаташите мооже и 10 жилища да са нормални, въпроса е колко кинти имат.
Някой хора може и цяла кооперация да са си купили. С кутиийки. Че от тях се печели много повече.

# 24
  • Мнения: 6
Е нали ни знаете нас жените- винаги сме готови за спор и без да сме съвсем наясно за какво иде ре4 Laughing

Това в кръга на шегата разбира се( някой много дипломати4ен да не се обиди).

# 25
  • Мнения: 6 884
Ако не ги ръгаха (парите си) в кутийки можеше наистина да има повече замогнати българи. 

Всъщност, ако си ръгнеш парите в някоя кутийка и после я даваш под наем или в земя и я даваш под аренда, печелиш много повече, отколкото ако просто си ги държиш в банката... Peace

След около 25-30 години ще си избиеш инвестицията от наеми и то при положение че имота е купен с готови пари а не на кредит.

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А броим ли вили, къщи, гаражи?  Rolling Eyes
Казвам и гаражи, защото моя колежка живее в магазин например...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма я моята опция, защото не е цяло число Mr. Green Имам 1 цяло и по 1/4 от други две.

# 28
  • Мнения: 17
Нямам собствено жилище 

# 29
  • Мнения: 2 401
Ако не ги ръгаха (парите си) в кутийки можеше наистина да има повече замогнати българи. 

Всъщност, ако си ръгнеш парите в някоя кутийка и после я даваш под наем или в земя и я даваш под аренда, печелиш много повече, отколкото ако просто си ги държиш в банката... Peace

Има и други начини. Ама те не са подходящи за почитателите на имоти.  Wink  Давайте под наем там, замогвайте се.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт