ръчно изработени дизайнерски кукли

  • 115 672
  • 465
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 95
Съжалявам, не исках да е толкова голяма картинката, но нещо не са ми много ясни инструкциите!

# 406
  • Мнения: 87
Браво момичета,страхотни неща сте направили.
Драматеа,единственото не особенно хубаво нещо на твоя Заьо,е снимката му WinkСтрахотен е с тази пижамка.Браво.
Тия,и твоето мече е страхотно.Браво.А относно платовете,както Бабилия бе споделила по-горе,наистина най-просто е да отидеш до някоя втора употреба и де си избереш много и различни платове от различните дрехи.Иначе в магазин,винаги са големи парчета,а на теб ти трябват по-малки за куклите.
Мериbouquetстрашна е Линда,хубавела и кокетка Wink,как позира само.Да ти кажа честно,по-ми хареса със спортно елегантния тоалет.А как подвижни ръце и крачета?Като на Тилда играчките ли?
Бабилия,много ти е хубава "безименната" кукла,като я гледам и не знам защо на Дороти ми прилича newsm78.Много настроение и топлина лъха от нея.И обувката и е страхотна,но защо е само една Wink Laughing

# 407
  • Мнения: 12
Страхотни играчки пак сте сътворили !  Party

Кас  , ако се сложат копчета ( или специални шайби за играчки )  тогава ръцете и ръчичките могат да се движат .  Peace

# 408
  • Мнения: 95
Е, това с дрехите втора употреба е страхотна идея! Много благодаря!

# 409
  • Мнения: 87
Кас  , ако се сложат копчета ( или специални шайби за играчки )  тогава ръцете и ръчичките могат да се движат .  Peace
Мари,и аз за това се сетих,но понеже съм го виждала при Тилда животинките и не бях сигурна.Благодаря.А как изглеждат специалните шайби за играчки?Имаш ли снимка,може да измислим нещо за заместител по-подходящо от копчета.А ти,с какво ново ще ни зарадваш? Hug

# 410
  • Мнения: 23
От ден на ден никнат все повече красоти.Една от друга се зареждаме и това е
чудесно. Heart Eyes
Поздрави за всички творящи и не си помисляйте да прекъсвате творческата енергия във вас,независимо накъде ще ви отведе...

Извинете ме за философските пориви,понякога ме завладяват.  Innocent

Една горска елфичка от мен.....следва продължение-естествено мъжкия вариянт,да видим дали ще се получи. newsm78

# 411
  • FRANCE
  • Мнения: 2 250
Супер, какви красоти сте сътворили.
 newsm74

Може ли едно въпросче, За вад. кукли попаднах на кройка, но никъде не намерих кройка на главата, тоест на вътрешната част. Ясно е как се прави, на как да определя колко голяма да бъде? благодаря   bouquet

# 412
  • гр.София
  • Мнения: 184
От глина броят ли се?
Че това ми беше на вдъхновение

# 413
  • Мнения: 23
Привет,dilu,разбира се ,че се броят. newsm10

# 414
  • Мнения: 4 370
madame ,на въпроса ти за размера на главата на Валд. кукла.Трябва да е 1/3 от тялото/напр. тялото е 30 см и главата трябва да е 10 см/.Ако сбъркаш оставяш главата за др. тяло и правиш нова/аз така направих по-голяма глава и сега ще я ползвам за по-голяма кукла/.
Бабилия,много сладичка кукла,но според мене за Валд. кукла е характерен израза,не са определящи материалите.Тилда - играчките също се правят от натур. материали,но и те си имат характерен облик,който не може да се сбърка с друг.
nina7705,какви хубави вълшебни пантофки има твоята елфичка  PeaceЧакам след почивката ми да видя и елфа  GrinningСпорна работа  Peace
dilu,щом си направила куклите сама са си точно за тук  Hug Добре дошла с твойте красиви играчки  Hug
добре дошла и на tiya  и нейното мече  Hug

# 415
  • Мнения: 804
mery_poppins1 , знаех си!  Laughing
Тогава пък Безименна е "Бабилска" кукла.  Crossing Arms

Кас, Дороти ми харесва, но полуголата и собственичка, част от която се вижда на едната снимка, все още не я е кръстила, така че си остава Безименна. Hug
ПП: За обувката ще направя разследване.

dilu, аз и ангелите ти харесвам много.
 
nina7705 прекрасно си подбрала десените на твоята елфка, впечатляващо.

# 416
  • гр.София
  • Мнения: 184
Аз  да си призная се пробвах на една малка кукличка от чорапче, но за пълнеж използвах от тези стиропорените топчета, уж да шумка и да съхне лесно, че на моята племенничка първата работа й е да я изкъпе  Heart Eyes Голямо гонене беше, ако не уцелиш дупката при пълнене, м-ъ-к-а-а-а, ако е така трудно и с другите пълнежи Joy
Споделете с кой пълнеж се работи по-леко и с какво го избутвате до края на детайлите.
Да споделя в една от метростанциите мернах магазинче за  кукли винтаж - за съжаление беше затворено Но нямаше такива красоти като тези тук, а и ми стояха някак много еднакво, тука всяка си има индивидуалност, цяла приказка си представяш, гледайки ги
За всички   bouquet

# 417
  • Мнения: 4 370
Тогава пък Безименна е "Бабилска" кукла.  Crossing Arms


Добре казано  smile3532

# 418
  • Мнения: 804

Да споделя в една от метростанциите мернах магазинче за  кукли винтаж - за съжаление беше затворено
Ох, ох, моля, малко по-подробно за метростанцията!  

# 419
  • FRANCE
  • Мнения: 2 250
Мери благодаря за разяснението. Даже тази информация мисля да я използвам за вбъдеще че Алех има една кукла ss гумена глава и платнено тяло. Но тялото е безобразно грозно и несъразмерно та мисля да го сменя набързо.

mery_poppins1 , знаех си!  Laughing
Тогава пък Безименна е "Бабилска" кукла.  Crossing Arms



 Laughing

dilu dobre doshla Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт