подсъзнанието може всичко 10

  • 45 656
  • 447
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 069
Поздавче за Вас момичета   bouquet      http://vbox7.com/play:9a59923e

....една история за хора отгледали лъв, която ме просълзи от радост


Миличка, от къде попадна на този материал??? Не знам за теб - как си го възприела, но аз сега продължавам все още да плача (по скоро рева като магаре). Милата животинка, как си ги позна и им се радва като човек, прегръщаше едното момче през крака с лапичка....
Меко казано трогателно е това - разтърсващо е!

# 61
  • Мнения: 535
humanis , благодаря ти, че сподели  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 1 652
humanis, страхотно е.  bouquet

# 63
  • Добрич
  • Мнения: 5 509
humanis, благодаря ти за чудесната история. Музиката също е подбрана много успешно. Два пъти го изгледах и двата пъти настръхнах, сякаш действието се развива пред очите ми.

# 64
  • Мнения: 620
Хей момичета, радвам се че ви е харесало. При мен е седяло в една от пощите ми но чек преди два три дена го открих и изгледах. Споделих го и на друго място но нещо явно не го усетиха както вие тук го усетихте. Аз съм влюбена в него. Наистина е толкова живо и толкова любов има в него, че човек или да плаче или да настръхва Laughing какво друго му остава...

# 65
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Да ви питам някой от вас чел ли е нещо на фамилията  Рьорих   Rolling Eyes

Чела съм ги много отдавна:) Спомням си, че ми допадаха- ставаше въпрос за кармата и  вселената

# 66
Ако въпросът е сериозен - можеш да се подложиш на хипноза / не зная обаче цената на хипнотичните сеанси, но поне не са болезнени/. Преди години, когато даваха по телевизията хипнотичните сеанси на Кашпировси бях чела, че имало хора, на които в резултат от сеансите са поникнали зъби.

Леле. А крила дали ще могат да порастнат. Sunglasses
Иначе за този човек ли става дума  - http://www.vbox7.com/play:44b40109
къде мога да намеря подобен в днешно време

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 5 509
sexmaniaca, виждам, че само в нашата тема пишеш и имаш доста интересно чувство за хумор. Да не би и крилата да са ти паднали?

А сега на въпроса - да, това е Кашпировски.

# 68
sexmaniaca, виждам, че само в нашата тема пишеш и имаш доста интересно чувство за хумор. Да не би и крилата да са ти паднали?

А сега на въпроса - да, това е Кашпировски.

Този форум доколкото виждам е ориентирам предимно към дамите.

И след като това е Кашмипорвски. Къде мога да намеря достоен за тази цел. Има един във Великобритания - Пол Маккена, ама той е пълен боклук. В България има ли професионални хипнотизатори

# 69
  • Мнения: 288
Поздавче за Вас момичета   bouquet      http://vbox7.com/play:9a59923e

....една история за хора отгледали лъв, която ме просълзи от радост


  колко хубаво   ,спря ми дъха , Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 3 069
sexmaniaca, виждам, че само в нашата тема пишеш и имаш доста интересно чувство за хумор. Да не би и крилата да са ти паднали?

А сега на въпроса - да, това е Кашпировски.

Този форум доколкото виждам е ориентирам предимно към дамите.

И след като това е Кашмипорвски. Къде мога да намеря достоен за тази цел. Има един във Великобритания - Пол Маккена, ама той е пълен боклук. В България има ли професионални хипнотизатори

За крила - има да се редиш на доста дълга опашка Joy
Няма добри хипнотизатори в БГ.
Потърси си в някой друг континент - но крила и зъбки няма да получиш....хайде стига си изисквал/а внимание - намери си други, на които да губиш времето.
Успех в търсенето Peace

# 71
  • Мнения: 5 615
МНого интересна тема .bouquet
ПОследно четох "Монахът,който продаде своето ферари ".Хареса ми Simple Smile

# 72
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
МНого интересна тема .bouquet
ПОследно четох "Монахът,който продаде своето ферари ".Хареса ми Simple Smile

И на мене!!! Peace

# 73
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Изчетох ви най-накрая. Много зареждаща тема.

# 74
  • Мнения: 957
Твоите деца не са твои деца. Те са рожба на зова на живота към самия себе си.

Те идват на света чрез тебе, но не от тебе. И въпреки, че са при теб, те не ти принадлежат.

Ти можеш да им предложиш любовта си, но не и мислите си, защото те имат свои собствени.

Ти можеш да им дадеш подслон на телата им, но не и на душата им. Защото тя обитава къщата на утрешния ден, който не можеш да посетиш дори в мечтите си.

Ти можеш да се опиташ да бъдеш като тях, но не се опитвай да ги направиш като себе си. Защото животът не се връща назад. И не е спрял при вчерашния ден.


Халил Гибран

Общи условия

Активация на акаунт