Отговори
# 240
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,не знам какво става,но вече два пати пиша и поста не излиза,пак се извинявам ако излезе два пати. #Crazy
Първо искам да благодаря за топлото посрещане и да ви почерпя ние днес правим 3 месеца http://snimki.info/data/media/1586/wallpaper_90-6.jpg
м@м@ честита ви месечинка и на вас
гери колева аз сам във Виржиния,на около 10км. от столицата Вашингтон,иначе сам от  София,кв.Лозенец много близо до Южния Много го обичам този парк,там сам израснала и като чета как някои мами се разхождат там и благородно им завиждам.Като се просветя още малко ще кача и снимки да ви се представим официално.Приятен ден за сега.После може пак да се включа,че имам да наваксвам

# 241
  • Мнения: 143
Чета за диети си говорите Wink Аз нямам кантар и незнам колко ми остава-влизам си в старите дънки, но от корема като ги закопчай излизат телеса Shocked
Днес бях на козметик и си записах час за целутрон утре,че много целулит ми се образува. За резултатите ще докладвам.
А за корема -незнам кога ще се прибере ( честно да си кажа ме мързи да правя коремни).
 Hugна всичке бебоци.

# 242
  • Мнения: 805
десика,
питаш ме за по-подробна информация, но по-добре сама я виж.
Виж тук  http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p527.html.
От този сайт повечето съм ги пробвала, но тази най-добре ми пасва.

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Привет и от нас!
Цял ден чета, но все не успявам дасе включа. Днес сме си сами и малкия направо вече откачаше, защото от 2,5 дни не беше акал Sad Е, накрая се изака и такива песни и усмивки заваляха, че направо умрях от смях!  Grinning То било много гадно да не акат малчовците, досега не ни се беше случвало  Rolling Eyes Направо не знам как се борите по месец и нещо с този проблем  Hug

Гледам за диети си говорите... Е, това не го мога! Embarassed Телешката ми душа се гърчи в адски мъки и в крайна сметка се провалям. Добре че сега не ми се налага, често нямам време да ям,а и това неспане ме довършва! По принцип рядко ми се е налагало да пазя диета и нито веднъж не е завършвало с успех... Whistling
Да ви питам дали вашите мъници си търкат очите и нослето? Венци направо се побърква, като го сложа в леглото Sad То е ровене, то е търкане! Днес изтупах всичко, избърсах прах навсякъде да не би нещо да го дразни и пак продължава Sad Не знам какво му става. Лошото е, че и докато спи е така и по цяла нощ се борим да не си бръкне в окото...
Хайде пак започна да ме привиква. Отивам, после като заспи пак ще намина Simple Smile

Марая,  welcome

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 19:51 от cutesmallcat

# 244
  • Мнения: 192
Здравейте! И ние днес ставаме на 3 месеца  newsm44 ! Почерпете се за наше здраве

Ние нямахме интернет вчера и не съм пропуснала малко, но сега се връщам да чета.

Видях, че говорите за диети, аз си върнах килограмите от преди да забременея, но ми се иска да се вталя още мъничко. Сега съм 56 кг, а заветната ми цел е 50. Аз по-скоро имам нужда да поспортувам, защото съм малко отпусната. Установих, че откакто стана горещо и излизам с количката на разходка свалям килограми неусетно. Иначе проблеми със сладкото по принцип нямам, не че не обичам сладко, но не ми е чак такава страст. Без мляко и плодове обаче не мога.

# 245
  • в гората
  • Мнения: 25
 Ееехх, подхванали сте болната тема  ooooh!.И аз с диетите съм "гола вода", по скоро ще наблегна на физическото натоварване отколкото да стоя гладна или да ям нещо което не ми се яде  Whistling .Там е проблема, че напоследък нямам време и сили за да поработя въху себе си, затова си стоя дебела и провиснала (особено второто).И аз имам да свалям едни 10кг. Tired .
 ^desika^, аз имам кростренажор - карам го от 1-ва до 3-та степен в рамките на една тренировка (всяка степен за около 10мин.).Не гледам изминати километри, калории и други такива (нещо му нямам вяра на тоя дисплей  newsm78), а и те са хиляда неща за следене, ако взема да се вторачвам ще ми се стори още по-тежко.Аз обикновено си пускам някой музикален канал, и така не усещам кога е минало времето. Peace

 Честити месечинки на бебчовците на 4erveno6iika и mama_pettty!!!

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 20:49 от m@m@

# 246
  • Мнения: 4
Яна, освободи си едно местенце на лични,  newsm17

# 247
  • Мнения: 2 829
Пате, ако мен питаш-проверих, имам място в кутията, но и поизтрих малко!

# 248
  • Мнения: 5
Привет отново и от нас.Аз сега открих кьде се е скрила кирилицата и няма отарване.Исках да се включа по въпроса за обличането.При нас времето е много променливо тази година,една седмица е лято и след това една седмица есен,дъжд и вятър.Ето например миналата седмица бяха летни температури и бяхме навън само по боди с къс ръкав,а от вчера времето пак се развали и вече и аз не знам обличай събличай и ме е страх да не настине от тези резки промени.Иначе тук слънцезащитни кремове не се препоръчват на бебета до 6 месечна възраст.Казват че химикалите които се съдържат в слацезащитните продукти се абсорбират много по бързо от бебетата на тази възраст и проникват в кръвта,също така те са и с по чувствителна кожа и е много вероятно да се обринат,това е мнение на тукашните педиатри и аз мисля да се съобразя с това, Peaceпък от догодина живот и здраве ще започнем да ползваме, а дотогава под чадърчето и на сянка.А ето ни и нас  http://www.snimka.bg/describe_photos.php?album_id=378810

# 249
  • Мнения: 5
Аз се извинявам,но не знам как да кача албумчето със снимки newsm78Моля ако може някоя мама да ми подскаже  bouquet

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 22:25 от maraia01

# 250
  • Мнения: 1 796
cutesmallcat ние също си търкаме често очите и носа и аз понякога се чудя, дали е защото й се спи или е от нещо друго, сега е времето на хвърчащите пухчета на тополите, баща ми има алергия от тях, надявам се, че малката не е наследила това.
А иначе и моята телешка душа обича да похапва и мрази диети, но на мен ми се налага често май Embarassed

# 251
# 252
  • Мнения: 24
Здравейте, да ви споделя ли чудо нечувано  Sunglasses
Днес кака приспа бебчо около 16.30 - 17.00 и той още не е събуждал  #Crazy В 20.00 реших че трябва да яде това дете напарвих му 150(170)мл. АМ (два дни ще сме на АМ)изпи си го като пич без да си отвори очите, после преди около час го преместих в неговото легло пак без да се събуди и сега още спи. Незнам как го прави това Зорница ама шапка и свалям  Joy Не е за първи път миналия ден го приспа в 18.00 и спа до 10.00 сутринта (с премрънкване за ядене де). Дано нощес не ставаме да играем  Whistling Утре ще споделя.
За НЕакането и мен ме сполетя вчера не е акал цял ден но днес след обед си навакса  Peace Верно си е притеснително вече искрено ви съчусвам за този проблем.
За килограмите оффф кантара ми се е повредил стои си все на едни и също число грам не помръдва надолу а и аз имам 7 кг. до влизането в старите дънки. Диетите са ми тъмна индия до сега съм си поддържала фигурата с цигарите. От разходките само ме заболяват краката а и нашия град е 30мин.пеш от единия до другия край  hahaha
Найема аз до колкото те разбрах проблема е някъде в страни където е ръба на бельото? Ами ако е така моят съвет е да ползваш това с което мажеш дупето на бебка, крем Здраве също е в тази категория.
maraia01  welcome




Последна редакция: пн, 18 май 2009, 23:25 от k.penkova

# 253
  • Мнения: 24
Леле Мария и вие сте като Раличка на Толо с мноооооого коса! Да ти е жив и здрав сладура  Hug

# 254
  • Мнения: 5
[Леле Мария и вие сте като Раличка на Толо с мноооооого коса! Да ти е жив и здрав сладура ]


Аз нея съм си я харесала за снаха.Ще има да се решат двамата и да си правят прически Joy

Общи условия

Активация на акаунт