Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №63

  • 12 724
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 419
Олелеее, какво раздвижване пак - май ще е все така  Simple Smile.

Много леко раждане на Милена и се надявам с бебка всичко да е наред, макар и по-ранното й появяване  Praynig

Радвам се на завърналите се Мона Балона и Мади  Hug.

Франчи, бързо да се оправяш  Hug

Аз пак не можах да спя много - до 2:30 се въртях и после на всеки час ставах до 7:30, когато децата се събудиха  Tired.

Отивам до Джъмбо за подарък, че сме на РД следобяд и ще купя и музикална ирачка за бебка.  Heart Eyes

И само хубави новини като се върна  Naughty   bouquet

# 271
  • Мнения: 2 072
Mindi, честита ти количка! И ние вчера взехме нашата и не можем да й се нарадваме вкъщи - включително мъжа ми и Елица!
Мария, аз бях вчера на лекцията в МД и съм с къса руса коса, ама чак пък мадама -  с това шкембе  Mr. Green Аз се изнесох много бързо, понеже на братовчед ми жена му роди в петък и исках да ги видя, а те също лежат в МД. От "обичайните заподозрени" по бременските сбирки пък защо никой не дойде не зная newsm78.

Честити бебета на Жени и Петя!!!

# 272
  • Мнения: 1 475
ей ми я количката снимах я, но снимковия материал не  е много добър, тъй като не успях да я разглобя, Андрей тръгна на работа и нито успях да сваля столчето отделно, нито да ви покажа летния вараиант,за да се пробвам да сложа зимния кош, много съм зле, дори и гюрука  не успях да надигна, иначе е от доста части, няма как да ги демонтстрирам, трябва да се върне мъжа и да ми я сглобява и да снимам по -подробно и цвета не е точно такъв червен какъвто е излязъл  на снимките ето я , само, че в черно всичко което има по нея плюс дъждобран
А ето и моята или това, което успях да снимам от нея  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=359598&pid=12323749   Simple Smile

# 273
  • Мнения: 9 814
somebody, количката е супер! Със здраве да я ползвате!

# 274
  • Мнения: 1 227
Франческа, стискай още десетина дни и дано я изкараш по-леко тази варицела Hug
somebody, количката е страхотна, със здраве да си я ползваш  Hug
Ние с Неса пак излизаме на двора, че вътре ни е скучно Simple Smile и като се върна да има добри новини от Мил кузманова Praynig

# 275
  • Мнения: 639
Харесва ми така - излизам на няколко часа и като се върна има доста изписани страници - веднага ми трепва, че се е случило нещо хубаво!  Wink
Присъединявам се към палцестискането за Миленка! fingerscrossed Възхищавам и се за спокойствието (така трябва да бъде!), пожелавам и леко раждане и едно прекрасно здраво бебче!
Мади, радвам се, че и ти писа и си добре!
Мона-балона, аз отначало помислих, че си родила, сори за грешката.  Blush
Франчи, съчувствам ти! Искрено ти пожелавам възможно най-леко и бързо да я изкараш тая гадост, а Симонка да потърпи поне още десетина дни!   action032
Ани, Поли, как сте? Днес май ви изпуснах от поглед.  newsm78
Минди, Славена, somebody, честити ви колички! Да са пълни с много радост!  Hug

Аз набързичко да се отчета - безсънна и потна нощ, поне сутринта успях с едно събуждане от 5 до 9 да си отспя. След кратко колебаене на къде да поемаме в тази жега, в крайна сметка свършихме много полезни неща - купихме голяма и малка хавлия и джапанки за мен в болицата и чехли за разходка (пак за мен). Ужас, бях се отчаяла по едно време - уж не ми отичат краката, а се оказа, че това не се отнася за стъпалата ми! Пробвах 3-4 модела чехли с цели 2 номера по-големи от моя (нося 36 или макс 37) и не става работата! Не стига, че винаги само високи съм носила и сега си търсех поне на 3-4см ток, че да ми е по-лесно да ходя (със съвсем ниски и равни не мога, дори и сега - пробвах се - като пате, все едно всеки момент ще се спъна), ами и не стават! Доста обикаляхме и вече ми бяха потънали гемиите, като пробвах едни бежовки, направо ми заспаха! Не са ми мечтата за чехли за разходка, но направо ми светна - чудесни са ми откъм удобство! Директно тях нахлузих и с тях продължих.  Mr. Green
По-важното, обаче е, че купихме столче за кола на Бебко, още няколко чорапчета и 2 чифта ръкавички да не се драска, а също и капарирахме легълцето, в сряда ще го докарат (на Бейби Дизайн, както и на доста от вас - зеленко). Така че - много съм доволна от днешня ден! Само го помолих Бебко сега да не се разбърза да излиза, рано му е още!  Wink И още нещо - вече и ние сме в 9ти месец.  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 270
Е тя наистина много части има тази количка....колко парички струва? ИНаче е много яка, харесва ми, със здраве да си я позлвате!  love001

# 277
  • Мнения: 136
Останах с отворена уста, като прочетох новината за mil_kuzmanova  Shocked  Присъединявам се към палцестискащите. Милата, представям си какво й е на душичката в момента  newsm03   И се сетих как онзи ден на срещата обясняваше, че лекарката й казала, че няма никакви признаци за раждане и дори щяла да преноси  Crazy  

somebody, количката е супер. С много любов да си я ползвате. А за сглобяването - и аз не мога да сглобявам и разглобявам нашата, но като се появи бебето, ще се науча  Peace   Също така се сетих, че ти май се ядосваше за дръжките, че са 2 отделни, а не една обща. Според мен така е по-добре, защото ще можеш да си закачаш разни багажи там.

На гости съм на нашите, тук е доста по-хладно. Доста притъмня навън, май наистина ще завали   umbrella

# 278
  • Мнения: 4
Успех на Милл!

Тези доктори понякога....послъгват  Party

Голяма жега,ей!

# 279
  • София
  • Мнения: 2 132
somebody , ви е честита количката, цвета е страхотен  Peace
Ние уж излязохме за малко да купим едно лепило и се поувлякохме, напазарувахме си разни неща за вкъши и забравихме лепилото  Whistling
Утре пак ще правим опит  Mr. Green
Мислех си, че като се приберем ще има новини за Мил Кузманова. Дано да и е леко раждането, стискам палци  Praynig
Франчи, аз няма да ти казвам да пиинеш червено винце довечера, за да не направиш три чашките  Wink

# 280
  • Мнения: 357
Да са живи и здрави и много големи късметлии Марти и Константин  Heart Eyes.

Стискам палци на Мил, наистина много и се възхищавах през цялата бременност, въпреки проблемите , вечно много спокойна и вдъхаща оптимизъм. Чакам с нетърпение добри новини.

Франчи,
аз я карах преди няколко години много леко варицелата, даже нямах никакви оплаквания. А за изолатора, ако трябва , там ще раждаш, много важно, все едно си във ВИП родилна зала, то си е такова  Wink. Но като гледам имаш още време, така че едва ли ще се наложи. Стискам палци  Hug.

Да са ви честити новите покупки, всичките са много хубави

А за спането съм една от многото - жега ми е , пуфтя цяла нощ, но климатик в стаята  , не знам не ми се струва удачно. Може би в хола да вземем по-натам и да се пренасям там в горещите нощи. Направо се чудя как ще изкараме юли в апартамента, с бебето и  течение не можеш да направиш. Иначе си ходим на вилата цяло лято и там се живее, но предполагам , че поне месец сега ще трябва да сме си в София.

# 281
  • Мнения: 13
Ехеее докато ви изчета....
.Петя Честит ти Мартин, да ти е жив и здрав и много да те слушка

Миленче с теб сме, стискаме ти палци и всичко ще е наред.

Аз като видях урааааа и аз вече съм в 9 месец. Пламен ми каза, че корема ми бил слязъл, защото преди гърдите ми се били подпирали на него и без сутиен съм изглеждала като със сутиен, а сега било леееко по-различно Laughing  мъже Laughing Laughing Laughing

Гъди много се смях с теб

Славена, аз май тепознах, но едно че бързах ....пък и не посмях да ти се обадя. Обаче имаше много юлски мами.

Ние днес ходехме на лозята, те не искаха да ме вземат, ама аз насила се натиках в колата.....за малко разнообразие Mr. Green и ужас там хванах на главата на Пламен един кърлеж преди да му се забие....аууу щях да умра....слава богу по мен нямаше , ама така се стреснах за него ужас

За климатик имаме само в хола, но предпочетам да свалям щорите и така да е....поне тук не е толкова горещо като във вътрешността на страната.

Somebody много е хубава количката. Кой модел на  Hauck е?

# 282
  • Мнения: 13
Ох, стискам палци на Милена ... Милата беше се настроила,ч е въобще няма да е скоро раждането ... и даже, че ще преноси ... Дано всичко мине добре. Hug

Аз се стреснах и май тази вечер ще продължа с прането на бебешките дрехи и ще изпера столчето да е готово за изписването. Иначе комплекта за изписване е готов, багаж за болницата още не съм стягала, но все си мисля до юни да устискам ... поне така са ми заръчали лекарите.

Франческа дано мине леко варицелата и да устискаш още 10-тина дни, за да не раждаш в изолатор.  Praynig

Мона-балона толкова се радвам, че се появи най-накрая.  Hug

# 283
  • Мнения: 4
Приготвяйте си багажа навреме,че те работите бързо се случват  Joy

# 284
  • Мнения: 123
Честити бебенца на Петя и Jenist, да са живи и здрави.

Стискам палци за Миленка, всичко да е наред. Тя не трябваше ли да ражда със секцио или съм се объркала нещо?

Франчи, много гадно, дано бързо се оправиш и Симонка да изчака поне 20тина дни. Можеш да си вземеш талк или бебешка пудра и ментолов спирт. Мажеш пъпките със спирта, след което се пудриш, да те облекчи малко и да не те сърби.


При мен нищо ново, за това и не съм писала.
В жегите ние имаме климатици, но не ги пускам заради Вики, страх ме е да не настине. Апартамента ни е 100% южен и наистина е ад като навън  е 30 градуса +, сложихме специални стъкла за южни стаи на дограмите, дано има ефект.  Зимата парно не пускаме температурата не пада под 18 градуса.
Аз съм страшно доволна от климатици Haier - зимата топлят много добре, лятото е супер също, имат различни филтри - против цигари, йонизиращ ( нещо да трепе бактерии) и други екстри.

Искам вече да раждам, много ми тежи да тичам по малката и по цял ден да съм на детските площадки, но имам усещането, че  това няма да ми се случи преди юни месец. Вече не се щадя толкова много, започнах да се движа доста по -активно, ходя по много, а клякане ставане и т.н. са ми ежедневие покрай дечко. Другата седмица като влезна в 37 г.с.  спирам магнерота.
Колко от вас все още пият лекарства като магнерот/магнерич?

Общи условия

Активация на акаунт