По света и у нас, щъркела ще дойде и при нас - Мами над 35год. - тема 12

  • 11 114
  • 382
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 617
Аз току-що се връщам от хормоналните изследвания. Казаха ми че ще ми изследват и яйчниковия резерв. Не знам как от кръвта ще го разберат това, но  newsm78 Някой знае ли нещо по въпроса? Заради това изследване, което ставало бавно трябва да се обадя за резултатите чак във вторник следобед. Така че до тогава чакане му е майката.

Рослем, стискаме палци!  fingerscrossed

Фиорче, благодаря ти, то никаква новина не е, просто ако има нещо да става, то вече е станало и пак търпение трябва, да му се не види! ooooh!

АРГХТ, браво за добрите новини! smile3525

Катринка, голям бонбон си имаш, да ти е жива и здрава, пу-пу! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 11:53 от caritas

# 16
  • Мнения: 419
Аз се наработих за днес, но ще поостана още малко в офиса, да не прерита някой позакъснял панаирджия. /урааааа, панаира свършва/  newsm44
Фироче, слънце, радвам се, че си добре, ама пусти рачешки мозък само му дай да се притеснява за нещо и винаги намира за какво!  Stop С най-добри чувства радвай се на бременността и не му мисли много!   261uu
katrinkag, много хубава кукла си имаш, като погледне човек в тия сини очи и забравя за морето. Да ти е жива и здрава!
Рослем, браво на теб, сериозно си се заела. Имай търпение и ще чакаме хубави резултати. След това може да насъбера смелост да те питам по-подробно къде и какво точно си правила, и най-важното дали си доволна да ми препоръчаш доктори, клиники, лаборатории. В Пловдив правиш всичко, нали?
ARGHT..., много мина, малко остана при вас! С този дух ще преборите и „плазми” и всички новопоявили се моди в техниката.   redecoration
Каритас, Дани, Николче, Лени, Милето... и всички четящи и пишещи тук  lovekiss

# 17
  • Мнения: 1 586
...
АРГХТ, браво за добрите новини! smile3525
Оххх... те и моите добри новини са малко като твоите  Blush Трябва време за да видим дали ще ги отразим точно в тази графа или в по-масовата "Пак ще чакаме".
Но да приемем, че оптимистично погледнато - не са лоши  Mr. Green Аз съм доволен, че категорично нямаме хламидии, че тогава щяхме да видим Чакане  Crazy

Demiииииии... браво и ти да се измъкнеш от лудницата веднъж по кратката процедура. Много се радвам  Hug Все ми е кофти като чета, какви нерви и усилия ти трябват, за да преглътнеш работния ден...

# 18
  • Мнения: 2 617
Оххх... те и моите добри новини са малко като твоите  Blush Трябва време за да видим дали ще ги отразим точно в тази графа или в по-масовата "Пак ще чакаме".
Но да приемем, че оптимистично погледнато - не са лоши  Mr. Green Аз съм доволен, че категорично нямаме хламидии, че тогава щяхме да видим Чакане  Crazy
Ето виждаш ли, че са добри! Mr. Green
Споко, братче, никакви плазми няма да ви плашат, не сте такива хора! Hug

# 19
  • Мнения: 1 586
Ето виждаш ли, че са добри! Mr. Green
...
Няма спор  Hug Когато започнахме с купчината изследвания душата ми се беше свила. Сега като гледам резултатите - не мога да се оплача  Naughty
Не напразно написах сутринта, че сме щастливи с моето бичме  Heart Eyes Нито един резултат не подложи на допълнително изпитание и без това разклатената ни вяра  Blush

Да не се връщам назад, но някой беше изявил желание моето плъхче да се включи с писане тук. За съжаление за нея този форум е свързан косвено с отрицателни усещания. Субективни... Едва напоследък, като и говоря за вас и започва да слуша с интерес и се радва искрено, че аз намирам подкрепа тук. Ще видим. За сега бих се изненадал невероятно много, ако седне дори и да чете, но... знае ли човек  Mr. Green Старая се да ви хваля  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 1 045
Благодаря ви за подкрепата момичета. Наистина този път съм се захванала сериозно, защото видях, че с там разни тестове, сиропи, ленени семена, схеми и още не помня какви работи правихме, нищо не става. Вярвайте ми, че съм пробвала всичко, колкото и глупаво да е. На тези години дето се вика трябва да хванем последния влак. Аз и когато отидох на гинеколожката и поставих ребром въпроса да ми каже ще го бъде ли или да не се надяваме. Тя ми отговори, че на тези години е трудно, но не и невъзможно и ще направи всичко възможно. Независимо, че вече имам едно дете се почвало всичко отначало с изследванията като за първо дете.

Деми, защо не каза, че си в панаира, щях да ти направя едно посещение. Не се притеснявай да питаш. Всичко правя в Пловдив и ако с нещо мога да съм ти от полза ще се радвам да помогна. Пиши ако искаш на ЛС

# 21
  • Мнения: 1 622
Гледа, гледам в новата тема и откривам, че въобще не съм се записала в нея! Срамота!

Добре де, ЦОП и от мен  Grinning

АРГХТ, и аз съм от същата кръвна група - най-зле се чувствам, когато нещо не ми е ясно. Знам ли с какво имам да се преборя - винаги намирам начин!  fingerscrossed

Бънииии, мила, моля ти се, няма да се притесняваш от камерите! Ако искаш, ще ти връча фотоапарата ми - той е много умен, може сам всичко да прави, ти само ще натискаш с пръстче копченцето. Само да не вземе да ти хареса, да решиш да го пробваш самосиндикално, да опиташ да се снимаш сама и да си светнеш със светкавицата в очите!   Shocked Joy Така че моят фотоапарат е заплют за Бъни, а я да видя сега кой ще връчи своя на Каритас? Що се отнася после до обработката и качването в нета - аз съм налице!(може и на гръб или по очи!  Joy)

# 22
  • София
  • Мнения: 5 566
Рослем, за определяне на яйчниковия резерв се изследват специални хормони, които се казват Анти-Мюлеров Хормон (АМХ) и Инхибин Б (затова са ти взели кръв). Освен това се прави ехографски преглед на яйчниците от 2ри до 5ти ден от цикъла. Стискам палци резултатите ти да са добри!

Приятен уикенд на всички!   bouquet

Нас ни пускат по-рано о работа и аз, разбира се, смятам да се възползвам.  Mr. Green



# 23
  • Мнения: 1 586
roslem-че  Hug смело и късмет  Praynig Няма такива последни влакове  Naughty Нямаме шанс само, ако напуснем гарата  Mr. Green
И ако географските ми познания не ме лъжат, Копривщица не е ли близичко до Пловдив  smile3506

...АРГХТ, и аз съм от същата кръвна група...
Че ние това отдавна го знем вее... не ни требе жокер  Hug Дори подозирам, че и резус фактора ни е еднакъв  Mr. Green

И с тия фотоапарати  newsm78 Прави сте - трябва да се измисли нещо  newsm78 Единия вариант е да си направим албумче на бандата. Защитено с парола.
Абе какви ги умувам - снимките изобщо не са най-важното нещо  Naughty Присъстието му е майката. Ако трябва и със затворени очи бих присъствал щом го налага конфиденциалността. Важното е ей така да мога да ви чуя и усетя  Hug Heart Eyes Hug

Хайде, една хитра Прасковка се измъква по коренчета от работния ден - приятна почивка  Hug

Marci, остави учениците малко да се налудуват и ела нагледай нас Grinning

# 24
  • Мнения: 581
Да се отчета и аз - днес ми вдигнаха нервите в къщи, как можело без антибиотици, как съм го разсъбличала детето с температура, едва ли не насила го разболявам  Rolling Eyes. Колкото и да обяснявам, че си познавам детето, че и лекарите са на същото мнение - все тая. Та сега следобед като за финал се засилваме пак към Уши-нос-гърло (по-скоро за успокоение на нашите), а и да контролират как вървят ушите/носа и ще може ли да пътуваме със самолета. Виктор за 3 години не е виждал толкова лекари, колкото тук за 3 дни - сега като чуе "чичо доктор" и надава едно "ураааа Виктор иска казва пак здрасти на нов доктор" Joy

АРГХТ - хубаво е че имате вече яснота, а края на Юни ей го къде е....

roslem - успех с тестовете  Hug

на всички - много прегръдки   Hug Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 6 302
Не можах да се запиша на 1-ва страница в новата тема, но здраве да е. Все пак да ни е честита и да я напълним с хубави неща!
Аз май може и да не успея да дойда на срещата в сряда. Ще имаме общо събрание на блока, ще трябва да подписваме някакви документи във връзка с присъединяването към ел.мрежата. А както вече стана ясно, Коко тогава няма да е в София. Ох, много ми е криво....  Sad
Рослем, Прасковка ти е казала за ИЯР. Не го мисли това. Стискам палци да са добри резултатите.  Hug
ARGHT, казах ли ти аз, че тая плазма изобщо не е страшна.  Wink
Паполино, време беше да се появиш. Не се ядосвай за багажа, за чистенето, за подреждането.... пък и за свекърите. Ама на последните им дай все пак да разберат, че някои неща не са ти приятни и че правилата във вашия дом ги определяте вие. Ех, как ми е лесно да давам акъл по темата, като аз нямам такива проблеми, моите са далече и рядко се виждаме  Grinning
katrinkag, да ти е жива и здрава тази синеока красавица. Много артистична изглежда, творческа личност ще излезе от нея, да знаеш!  Blush

# 26
  • Мнения: 1 045
Рослем, за определяне на яйчниковия резерв се изследват специални хормони, които се казват Анти-Мюлеров Хормон (АМХ) и Инхибин Б (затова са ти взели кръв). Освен това се прави ехографски преглед на яйчниците от 2ри до 5ти ден от цикъла. Стискам палци резултатите ти да са добри!


Прасковка благодаря ти за отговора. На мен ми взеха кръв за другите хормони, но ми каза , че ще ми пусне и такива за яйчниковия резерв и аз затова се учудих, че всичко ще е наведнъж и то с кръвна проба. Мисля че написаха точно Инхибин Б, а за първия не се сещам да го записа.

Zazolinka благодаря ти за подкрепата. Как са при теб нещата?

ARGHT...  Копривщица наистина е близо. Мен не ме притеснява разстоянието. Ако трябва и до Варна ще дойдем. Само че трябва да мине едно неприятно и тъжно за мен събитие на 06.06 и затова.

# 27
  • Мнения: 1 622
Аз май може и да не успея да дойда на срещата в сряда. Ще имаме общо събрание на блока, ще трябва да подписваме някакви документи във връзка с присъединяването към ел.мрежата. А както вече стана ясно, Коко тогава няма да е в София. Ох, много ми е криво....  Sad

Абе Зази, ти приказката на шопа не я ли знаеш? Беше нещо от сорта на: "Като те викнат да свършиш нещо спешно, не хуквай да го вършиш - нищо не може да е толкова спешно, че да не може да те почака! Ако пък е чак толкоз спещно - все ще намерят кой да го свърши!"
Та и твоята работа така - на общото събрание на блока може и да не присъстваш, от мен да мине  Mr. Green - 1-во: сигурна съм, че няма да си единственият липсващ  и 2-ро: - ще минеш преди събранието, след него или на следващия ден през домуправителя да се разпишеш на документите за присъединяването. Какво толкова? Искам да ти кажа, че и аз навремето се юрках за всичко, но с годините взех да гледам все по-лежерно на думичката "трябва". Особено положително в тази посока ми се отрази един 8-дневен престой в Кайро, но затова ще ви разправям като се съберем!

Така че, Зази, от общото събрание ти позволявам да отсъстваш, но от нашето събрание НЕ!  Naughty

# 28
  • Мнения: 337
Fior-че супер оформление си направила  на новата темичка. Дано е късметлйска за всики ни и дано донесе  EFP на тези в очакване. Аз пък си чакам лелката, ама вече 40 дни никаква я няма. То този път не бяха проблеми, не бяха неприятности и затова ми е едно такова свито сърчицето... Имам обаче и една хубава новина Simple Smile Взеха ме пак на предишната ми работа и отново съм в редиците на трудовата младеж bowuu

roslem и от мен имаш  fingerscrossed всичко да е ОК.

Когато започнахме с купчината изследвания душата ми се беше свила. Сега като гледам резултатите - не мога да се оплача  Naughty
ARGHT... аз вече като чуя за изследвания и получавам алергия Sick, но по-добре е да знаеш какво ти е и да го излекуваш, отколкото да си "криеш главата в пясъка" и да се надяваш че всичко ще стане ей така babydust7

katrinkag страхотна кукла е малката. Дано скоро и подариш едно братче, а тя както гледам ти е и домакиня ще ти е първа помошница в отглеждането на едно бебе Heart Eyes
 
просто ако има нещо да става, то вече е станало....
caritas дано да е станало Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Илче важното е детенце да е добре, апък мърморенето в къщи и един преглед в повече ще го изтърпите Peace
   Hug Heart Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 4 358
Здравейте и от мен Hug.Фиорче знаех си аз,че трябваше тебе да чакам да пуснем тема.Дано сега да ми е на късмет Hug нищо, че пак на втора страница се появявам.
Каритас   Praynig Praynig Praynig дано е станало.Ние с Мили Ванили се подреждаме за второ действие - примерно другия месец Praynig
АРГХТ аз напирах за твоето пиле Heart Eyes.Ха така хвали ни.Може и да сепрестраши Hug
Паполинке миличка верно и на мене ми заприлича твоята история като на Реймънд.Как пък точно оцелихте квартирата срещу свеки бе ooooh!.Не можахте ли по далечко Rolling Eyes
Рослемче имаш стиснати палци и от мен.Няма такова последен влак  Hug Hug Hug.Важното е, че едно детенце имаш.Мале ooooh! как тъпо прозвучах, но аз нали нямам нито едно Embarassed Embarassed Embarassed.Извинявай Hug.
Ще се наредят нещата ще видиш.Доста жени с второ по трудно забраменяват.И аз не знам защо newsm78.
После пак ще ви пиша Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт