Без грим и лак на ноктите по време на раждане

  • 34 123
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 29
Естествено, че при всяка операция не се допускат пациентите с лак на ноктите. Naughty Лекарите следят цвета на ноктите и по тях се откриват евентуални усложнения, особено, ако се слага и упойка.  Peace
много точно казано .Само дето никой труг не се е сетил защо без лак newsm78.

# 136
  • Мнения: 11 252
Какво да ти кажа - аз раждах естествено и по навик отидох с изряден педикюр (последния, който успях да си направя докъм шестия месец на детето Grinning), но направих кръвоизлив и като се опря до реанимация, никой не ми е трил лака... и не е гледал по ноктите ще живея ли. За протокола - личи по тях, да. Обезобразени бяха и още не са съвсем израснали.

# 137
  • Мнения: 141

За бижутата незнам, може би по-скоро от гледна точка да не ти ги открадне някой. newsm78
аз си махнах от врата синджира, че ми беше скъп, да не го скъсам и се изгуби някъде...  Thinking иначе си бях и с маникюр и с педикюр, и с малко грим- беше неочаквано и мисля, че дори и не са ми погледнали ноктите

# 138
  • Мнения: 3 016
За бижутата незнам, може би по-скоро от гледна точка да не ти ги открадне някой. newsm78
И аз затова ги свалих.

# 139
  • Мнения: 1 305
На раждането бях с маникюр и педикюр, без грим, и за бижутата бях забравила и не ги бях свалила.
Аз също съм чувала, че при операция държат да няма лак пациента, но мен не ме накараха да го трия.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 508
Вижте епизод 23 от сезон 5 на Хаус за ноктите! Wink

# 141
  • Мнения: 252
Ако има проблем със сърцето, най-напред посиняват ноктите и устните, понеже кръвта отива към жизненоважните органи и заова не искат лак. Виж за грима си е друго нещо. Твое си е решението, но аз не бих отишла да раждам с грим.
Потях се , плаках, пипах се, въртях се,еми ако имах грим сигурно щях да изглаждам като маймуна накрая на раждането, пък каква щеше да е първата гледка на бебенцето- страшна майка.  Mr. Green

# 142
  • Мнения: 641
Аз питах предварително и ми казаха,че няма проблеми.
Отидох с ноктопластика и малко спирала.

# 143
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
с грим може, но лак не!
анестезиолозите не дават лак, защото ноктите са показател за състоянието ти Praynig

# 144
  • BG
  • Мнения: 1 900
Отидох без синджира само и часовника.За лак и аз съм чувала,че не трябва да имаш особено ако си секцио.

# 145
  • Мнения: 3 498
Ако има проблем със сърцето, най-напред посиняват ноктите и устните, понеже кръвта отива към жизненоважните органи и заова не искат лак. Виж за грима си е друго нещо. Твое си е решението, но аз не бих отишла да раждам с грим.
Потях се , плаках, пипах се, въртях се,еми ако имах грим сигурно щях да изглаждам като маймуна накрая на раждането, пък каква щеше да е първата гледка на бебенцето- страшна майка.  Mr. Green

 Joy Joy Hug

Аз и без грим и двата пъти бях така. Щото беше през нощта......и двата пъти инцидентно.
Грим ли.... даже за първото бебе мъж ми ме закара по лилавата ми пижама на цветенца и по маратонки Crazy Mr. Green в големия зор.

# 146
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Аз също бях с гел дълго време но моята доки която ми следеше ЖК ми каза в 7-мия месец да го махна за да се възстановят ноктитеи така и направих

# 147
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз бях с леко гримирана,но просто така се случи.
Отидох на преглед и се оказа,че синчето е тръгнало
вече.

# 148
  • Мнения: 96
 newsm12 малелее, такмо вчера за това си мислих...ще взема да си питам аз лекаря, но мисля, че няма проблем за тези неща... newsm12

# 149
  • Мнения: 64
На мен никой не ми каза да свалям лака и си влезнах лакирана да раждам и понеже пренасях и ме приеха уж един ден по-рано за индукция на другия ден, та си попълвах документи (толкова тестове не бях решавала  Laughing) и там прочетох, че не трябва да има лак ама с кво да го махна... Пък и с един маникюр хубав бях, та грехота е да бъда без лак... Та два часа след приема ми в болницата бебо тръгна сам, ама накрая по спешност излезна със секцио, но сигурно заради телесния цвят на лака не е бил проблем за анестезиолога.

Общи условия

Активация на акаунт