Go Jane- поръчка - време е за летни страсти - тема 4

  • 19 762
  • 523
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
ПиПеЛолита снимай да ни ги покажеш, да се порадваме заедно  Hug

# 451
  • Мнения: 59
Здравейте ! Някой ако пуска поръчка от Софиа да ми пише!
Харесала съм си тези   http://www.gojane.com/26715-shoes-snake-lace-up-strappy-platform.html   
Аз нося №37 , стапалото ми е 23,5см но ми е малко широк крака ,според вас за кой номер съм?

# 452
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Здравейте ! Някой ако пуска поръчка от Софиа да ми пише!
Харесала съм си тези   http://www.gojane.com/26715-shoes-snake-lace-up-strappy-platform.html   
Аз нося №37 , стапалото ми е 23,5см но ми е малко широк крака ,според вас за кой номер съм?
6.5 на ток и 6 равни взимам аз със същия номер тук в бг .

# 453
  • Мнения: 515
Пристигнаха  newsm68 Еуфория в офиса  moresmile

снимки...снимкии  newsm18 newsm18 newsm18

# 454
  • Мнения: 595
и аз се присъединявам....да оплакна окото поне  Mr. Green

# 455
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Моите не са от днес , но вече имам апарат и по -късно ще пусна снимки на всичко което съм взимала от Джейн .

# 456
  • Мнения: 777
Утре ще ги снимам по краката на колежките  Mr. Green Утре вечер - снимки  Wink

# 457
  • Мнения: 74
Olena,тел които си ми дала не го вдигаш.

# 458
  • Мнения: 74
Тел които си ми дала е на едно момиче от габрово,не знам какво да мисля......Ако някое момиче знае тел или кординати моля да се свържи с мен на лични.Става въпрос за последната поръчка,някои да знае нещо по въпроса?

# 459
  • Мнения: 195
Бих желала да се присъединя към следващата поръчка. Мога още утре да пусна парички! Само казвайте  Hug Hug Hug

# 460
  • Мнения: 111
Здравейте момичета! Simple Smile
Най-накрая се престраших да пусна една пробна поръчка Sunglassesче от много зяпане ,чудене и маене всичко ,което си харесах се изчерпа по няколко пъти Joy
Преди това обаче имам няколко въпросчета и ще съм ви много благодарна ако отделите време, за да ми отговорите Hug
При попълването на адреса пощенския код с 0 отпред ли да го пиша или както си е?
За доставки в София видях ,че сте писали ,че пристигат в митницата ако все още е така ще ви помоля за адрес.
Стъпалото ми е 24см тук си взимам 37-38 та понякога и 39 Laughing номер обувки, тяхното 7 ок ли ще е?
Блузи и рокли също съм си харесала, ама там ще го карам на късмет с номерата, че съм малко нестандартна Laughingинтересува ме само като цяло дали отговарят на наще или идват малко по-големшки?


# 461
  • Мнения: 23
Тел които си ми дала е на едно момиче от габрово,не знам какво да мисля......Ако някое момиче знае тел или кординати моля да се свържи с мен на лични.Става въпрос за последната поръчка,някои да знае нещо по въпроса?
Олена е изключително коректен човек и няма място за притеснение Peace
Може би в бързината е объркала някоя цифра Rolling Eyes
Пиши и на лични,а тя като види,че си писала в темата ще ти отговори Peace

# 462
  • Мнения: 241
Момичета, колета още не е дошъл.  Sad
И в събота ходих и днес ходих, няма го. Той от София до Панагюрище ще пътува по-дълго, отколкото от САЩ до БГ.   Shocked Утре пак ще ида да го търся.
Задължително ще пиша по кой куриер изпращам. А и снимки мога да направя като го получа, ако разрешите, само да дойде.  Praynig

За 2 дена би трябвало да дойде при теб колета.И аз разрешавам да снимаш  Peace

# 463
  • Мнения: 3 459
Олена, би ли написала какво става с нашата поръчка? Rolling Eyes
Не мога да ти пратя ЛС, затова пиша тук.
  Simple Smile

# 464
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте момичета! Simple Smile
Най-накрая се престраших да пусна една пробна поръчка Sunglassesче от много зяпане ,чудене и маене всичко ,което си харесах се изчерпа по няколко пъти Joy
Преди това обаче имам няколко въпросчета и ще съм ви много благодарна ако отделите време, за да ми отговорите Hug
При попълването на адреса пощенския код с 0 отпред ли да го пиша или както си е?
За доставки в София видях ,че сте писали ,че пристигат в митницата ако все още е така ще ви помоля за адрес.
Стъпалото ми е 24см тук си взимам 37-38 та понякога и 39 Laughing номер обувки, тяхното 7 ок ли ще е?
Блузи и рокли също съм си харесала, ама там ще го карам на късмет с номерата, че съм малко нестандартна Laughingинтересува ме само като цяло дали отговарят на наще или идват малко по-големшки?
Мога да ти помогна с номерата на обувките. Моят крак е толкова и варира от 37 до 39 тук. От Джейна имам ниски сандалки 7 номер, ниски затворени 7,5 и високите отворени са ми 7,5, а високи затворени са 8, тъй като са мн високи и трудно си навирам крака, но има малко място отпред. Кракът ми е нормален, не е широк, но не е и супер тесен. Надявам се, да съм ти била полезна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт