Лято наближава, ОКТОМВРИЙКАТА коремче гордо разлюлява!

  • 11 886
  • 333
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте моми4ета.

Добре дошли на новите мами,лека бременност и здрави беб4ета на финала. welcome

Silvana   newsm59  много здраве,щастие,късмет и най прекрастния подарък на есен.

Ger4o,4естита годишнина,щастлив семеен живот и само хубави моменти.

Ако съм изпуснала някой да ме извини.
Приятен ден,изпълнен с положителни емоции и много усмивки.  bouquet

# 316
  • Мнения: 8
Хей искам и аз да се запиша при вас!  Термина ми е на 20 октомври и ще си имаме момченце!

# 317
  • София
  • Мнения: 48
хихихихи - днес е като ден на отворените врати в нашия форум, толкоз нови мамита!!!

ansh - добре дошла!

# 318
  • Мнения: 1
Alex4e83,добре дошла сред нас Hug.Записването става от тук,ве4е си сред нас.Само някой трябва да те впише на първа страни4ка.До колкото знам трябва да пишеш на Мirkam,само 4е на ли4ни.

# 319
  • Мнения: 12
хехех, яко ни набъбнаха редиците  Mr. Green Добре дошли на всички!

Някой да пусне нова темичка, моля... Praynig

# 320
  • Мнения: 571
Мдам добре дошли на новите Simple Smile
Лека бременност и неревливо бебе накрая  Laughing
( че ще е сладко е ясно...)
И аз чакам новата тема, че да кацна на първа страница  Joy

П.П. Ехааааааа, моя звяр как се е засенчил. Все едно разправя "айде стига сте ми надничали през прозореца"
 newsm62

# 321
  • Мнения: 20
Мерси за отговора peteto_83   Grinning

# 322
  • Мнения: 76
ееее супер много нови мами днес добре дошли на всички welcome Hug Hug

# 323
  • Мнения: 0
Благодаря на всички че ни приемате и нас новите мами Hug Hug

# 324
  • Мнения: X
Добре дошли на всички нови мами. preggo

# 325
  • Мнения: 1 668
Герчо, аз казах, че този минус (тежината на количката) за мен не е важен, тъй като тя ще стои в гаража ни и няма да има качване по стълби и т.н. Като се тръгне нанякъде с колата, таткото ще е с мен (аз не съм шофьор) и той ще я сваля и качва. Така че тежината мен не ме притеснява, за мен е важно да е стабилна и маневрена.
Коментарът ми беше към джуличка. Завиждам ти за гаража - знам кво удобство е, ама за съжаление живея в стар блок, дето такива екстви няма. Аз съм на първия етаж, но до апартамента има 20-ина стълби и знам кво ми беше да таралянкам куини със зимен кош... Бях толкова ужасена, че спрях една жена в парка, защото и харесах количката, взех координатите на магазина и отидах на минутата. Магазина беше затворен и аз почти се разревах пред него. На следващия ден отворих магазина заедно с продавачката и купих въпросната лека количка, която си харесах в парка. Иначе и аз разсъждавах на темата - ами кво пък - на 1ви етаж към, не ползвам транспорт, не ходя на далечни разстояния (парка ми е от другата страна на улицата, а зад блока ми има най-поддържаната градинка с дебела сянка в яла Сф), карам комби (всичките ми коли до момента са били все комбита и нямам намерение да се отказвам от тях)- т.е. всяка количка ще се събере и на финала се озовах с малко повече колички, отколкото са ми необходими. По тази причина споделям мнението си за количката - иначе това е въпрос на личен избор и всеки си преценява сам за себе си. Аз съм си патила, та затова.

# 326
  • Мнения: 71
Здравейте момичета!
Добре дошли на новите майчета  bouquet
Silvana , Честит рожден ден   bouquet много здраве,щастие и сладко бебенце октомври!!

Ger4o,4естита годишнина,щастлив семеен живот, изпълнен с много любов!
Тунчо, ние вчера си поръчахме количката Concord - Neo. Много мислихме, избирахме, накрая таткото надделя и ме убеди да я поръчаме. Каза, че ако не ми хареса, ще я пусне в продавалника. Много  четох за нея, отзивите са само хубави, но аз забелязвам голям недостатък-много малкия кош (багажник) отдолу Sad.Решихме, че ще купим отделно като акресоар от друг вид количка, абе все нещо ще измислим. Иначе има екстри, като вградено покривало за крачетата под седалката се намира, вграден дъждобран също. Ами, ще видим като дойде ще пиша. Кошът Proton -за новородено е много хубав (той става после на стол за кола), има позиции на вдигане на гръбчето, както е коша на Jane - Matrix. Аз се колебаех между Jane Slalom, Bugaboo и Concord-a. Сега ще видим каква съм я свършила Whistling

# 327
  • Мнения: 99
Ехееее нови мами виждам на хоризонта  Hug Забелязала съм, че в един ден се включат няколко мамчета и после е тихо  Wink Добре дошли, пожелавам ви лека и безпроблемна бременност  Hug

Силве Честит Рожден Ден мила, желая ти здраве и късмет   bouquet

Герчо честита годишнина и дълъг семеен живот   bouquet

Ние сме добре, днес продадохме един апартамент и сме доволни от сделката  Grinning Купих си пералня и сушилня и поръчах хладилник, абе въобще ползатворен ден  Peace

Хайде бре нова тема няма ли да има  newsm78 Някой ще се заеме ли или да се помъча аз  Laughing

# 328
  • Мнения: 8
 Ох много е интересно при вас, но толкова бързо се изписват страничките, че едвам смогвам. Малко ми е чудно, но аз ще ставам мама за първи път, не е ли много рано за колички възглавнички и всякакви аксесоари за бебока. С такава страст сте проучили всичко и аз се питам леле колко съм изостанала. може би аз по-скоро съм все още притеснена за бебока, че в началото имахме проблеми и сега искам просто да съм спокойна а за всичко има време. и срещата ви ми се стори прекрасна. там съм следващия път. Grinning

# 329
  • Мнения: 571
ansh Аз лично не съм суеверна и предпочитам да си купувам нещата  лека полека и да не ги усещам, вместо да ги изсипя накуп. Simple Smile
Количката си я взех миналия месец, този месец съм на най-необходимите дрешки, комплектчета за изписване и т.н. другия на кошара и така до деветия всичко ще е взето, премислено и подредено...
Въпрос на виждане... Hug

Общи условия

Активация на акаунт