Ах, прекрасно Създание!!!

  • 41 773
  • 658
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 420
Селма, при мен нищо не излезе като цвят  newsm78
  А какво излезе? newsm78

Аурата е променлива според нашето състояние Simple Smile теста е забавен,но не е показателен
   Може би си права! Simple Smile
   А как ли стоят нещата при Индиговите деца?И при тях ли аурата се променя?(което,навярно, би било нормално) Thinking
   

# 61
  • Мнения: 620
Селма , благодаря за теста но утре ще превеждам, че се оказах зле с руски език.

Всъщност при индиго децата е развита силно шеста чакра  тя има инигов цвят от там и индиго. Това не се променя. Жалките опити на лекари, учители и родители да ги вкарат в графа хиперактивни или малоумни обаче блокира развитието на потенциала на тези деца. Хубавото е чче по-възрастните с опити и тренировки също могат да станнат индиго нно се иска много работа а пък възрастните са заетти с все "важни дела" и това в повечето случаи го смятат за налудничаво. Защо да си развиват шеста чакра за да разберат децата си като може да ги мъкнат по лекари и какви ли не специлисти да ги "лекуват"

# 62
  • Мнения: 7 420
Селма , благодаря за теста но утре ще превеждам, че се оказах зле с руски език.

 За съжаление,интернета не ми е на разположение през целия ден,за да ти предложа своята помощ,когато потрябва.И все-пак,ако имаш въпроси за превода,питай,ще се включвам,когато мога.
   Тетстът е доста дълъг.Отне ми страшно много време за да го попълня.

Жалките опити на лекари, учители и родители да ги вкарат в графа хиперактивни или малоумни обаче блокира развитието на потенциала на тези деца. Хубавото е чче по-възрастните с опити и тренировки също могат да станнат индиго.............
  Сигурно същите тренировки могат  да възвърнат и "пречупените" индиго към живота?Как мислиш? Thinking

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 01:00 от Селма

# 63
  • София
  • Мнения: 606
... По-възрастните деца «индиго» (тяхната възраст сега е от 7 до 25 г.) притежават качества, някои от които имат и кристалните деца. Двете поколения са свръхчувствителни и медиално способни, имат значими житейски задачи. Основното им различие е в техния характер. Индиго са различими по «бойния» си дух, а тяхната колективна цел е отстраняването на негодните системи. Те са тук, за да разрушат правителствени, образователни или правни системи, които не са добре интегрирани. За достигане на тази цел на тях им е даден «лесно възбудим» темперамент и огнена решителност.

Възрастните, които не желаят промени и имат позитивна нагласа към приспособимостта, може и да не разбират децата индиго. Те им приписват синдром на дефицита на вниманието. За нещастие, под влиянието на медикаментите, индиго често губят удивителната си чувствителност, спиритическите способности и «бойната» енергия.

За разлика от тях кристалните деца имат щастлива, безгрижна и уравновесена природа. Тези деца сформират това поколение, което ползва пътя, прокаран за тях от индиго.

Понятията «индиго» и «кристал» бяха дадени на тези поколения деца, защото те най-точно определят цвета на тяхната аура и енергия. В аурата на индиго има много синьо индиго. Това е цветът на «третото око» (чакрата на челото), енергийният център, който се намира вътре в главата между веждите и регулира способността да се възприемат енергията, виденията и духа. Голям брой индиго наистина са ясновидци.

Кристалните деца имат очи, които светят с многоцветни пастелни тонове. Те помагат да се разкрие красотата на кристалите и камъните.  ....

Тук има доста добре описана разликата между индигови и кристални деца - http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1927

# 64
  • Мнения: 5 713
Много ми е интересна темата. Следя я от самото начало. Simple Smile

Направих теста. Излезнах със синя аура. Повечето неща като описание са верни, но имаше и такива, с които не съм съгласна. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 858
Селма,аз наскоро успях да видя аурата...бях чувала и чела какво ли не...с изненада и от свой опит открих напълно други мои си истини и една от тях беше ,че тя е променлива и зависи много от душевното ни и физическо състояние.Може различни чакри да са ни по-силно отворени от други,но това не означава че това е цветът на аурата ни и точка .Ние сме си човек с характер,ние сме си ние,но имаме различни изражения на лицето във всеки един момент,който издава изненада,щастие,тъга...и т.н....

# 66
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Денис, как си видя аурата?

аз си направих тест, но повече се депресирах колко много думички съм забравила на руски Blush
някои въпроси не разбрах какво означават и цъках на средния отговор Mr. Green
излезнах лавандулова  Stop

не съм чак толкова инфантилна и витаеща в облаците, колкото ме изкараха Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 3 869
На мен пък теста ми се стори с типичната подредба на психо-тестовете, търсещи конкретни резултати. Едни и същи въпроси се повтаряха поне по 5 пъти но на различно място и в различна формулировка. В психотестовете това се използва крос-чек доколко достоверно си отговорил на въпроса и какво е настроението ти по темата всъщност. Нямах нерви да го направя целия, но знам същото, което казва Денис - аурата се променя непрекъснато спрямо нашите усещания, мисли, настроения. Някои мои познати, които имат Рейки 3 или подобни, твърдят че "виждат" аурата и това съвсем не ме изненадва. Предполагам, че е същият тип "виждане" като да "виждаш" бялата светлина на Рейки - по-скоро е усещане, които извиква визулна представа....

# 68
  • Мнения: 620
Според съвременните научни изследвания аурата представлява електромагнитно поле около живите същества. Първата снимка на аура е направена от гениалния учен Никола Тесла през 1891 г. През 60-те години в бившия Съветски съюз се извършва първата серия тестове, които доказват нейното съществуване. До края на ХХ в. аурата е измервана и фотографирана с голяма точност в много водещи научни институти и университети по целия свят.

Но как, без да сме надарени със свръхсетивно виждане или съвременна научна апаратура, можем да определим какъв е цветът на нашата аура?

Описанието на цветовете на аурата, ще ви помогне да направите обратна връзка и преценка за собственото ви емоционално и духовно състояние. Така ще добиете представа за преобладаващия цвят в нея. Обикновено аурата на децата се различава значително от тази на възрастните и тези тълкувания не се отнасят за тях.

Червен

Това ще бъде основният цвят на вашата аура, ако сте изпълнени с желания и страсти, сила, динамика, стремеж към победа и успех. В живота ви преобладават напрегнати житейски ситуации, обичате спорта, борбени сте, притежавате състезателен и приключенски дух, кураж. Червеният цвят ще доминира и ако сте груби, властни, практични, имате силно развито собственическо чувство и инстинкт за самосъхранение.

Оранжев

Оранжевият е преобладаващият цвят във вашата аура, ако притежавате творчески дух, емоционални сте, доверчиви и открити, приятелски настроени към хората, контактни, имате добре развита интуиция или шесто чувство. Способни сте да достигнете до душите на другите и да им се отдадете. Много талантливи продавачи, предприемачи и хора, които се занимават с обществена дейност, имат оранжеви аури.

Жълт

Вие сте слънчеви и ентусиазирани личности, весели, умни, с огромно чувство за хумор; оптимисти, интелигентни, открити за нови идеи. Отличавате се с невъздържаност, експанзивност, умеете да се избавяте от проблемите и ограниченията. Имате организаторски талант, изпълнени сте с надежда, очакване и вдъхновение. Хора с жълти аури стимулират и подкрепят другите. Те пръскат лъчи като слънцето и в същото време могат и да анализират и да се занимават със сложни концепции.

Зелен

За вас се знае, че сте постоянни, упорити, издръжливи, търпеливи, с чувство за отговорност, служещи на хората, самоуверени, с високи идеали и цели, отдавате огромно значение на работата и кариерата. Имате силен стремеж към изграждане на авторитет в обществото чрез успешна професионална реализация, адаптивни сте и най-често се радвате на материално благополучие.

Зеленото е цвят и на родителите, отдадени на децата си, на социалните работници, съветниците, психолозите, на хората, чиито усилия са насочени към творческа, позитивна промяна на света.

Син

Вие се отличавате с дълбочина на чувствата, лоялност, вярност, доверие, желание за общуване. Личните взаимоотношения са много важни за вас. Може да сте мечтатели или да имате артистични дадености. Възможно е да поставяте нуждите на другите преди своите, обичате да медитирате и да живеете за мига. Вие сте чувствени натури, интуитивни, отзивчиви, съсредоточени във вътрешния си свят, обичате самотата, страните от надпреварите и желаете да сте в хармония с другите. Имате нужда от тиха и спокойна обстановка.

Ще откриете много “сини” художници, поети, писатели, музиканти, философи, борци за правдата, търсачи на духовното, на истината, на справедливостта и красотата във всичко.

Виолетов

Вие сте оригинални, увличате се по необичайното, имате психични способности, необикновено излъчване и чар, притежавате невероятна способност да осъществявате мечтите си, да реализирате желанията си в материалния свят, умеете да очаровате и да доставяте удоволствие на другите; лесно достигате по-високите нива на съзнание. Разумни сте и не съдите ексцентричните (погрешните) прояви на другите. На хората около вас може да им се струва, че живеете във въображаем свят.

Чувствителни и състрадателни, “виолетовите” оценяват нежността и любезното отношение. Ще откриете много хора с виолетова аура сред свободолюбивите мислители, ясновидците, революционерите и сред всички необикновени наглед силно магнетични личности.

Бял

Вие сте духовно мотивирани, открити и възприемчиви към Божественото и духовния свят. Можете да се слеете с ВСИЧКО, КОЕТО Е. Вероятно стоите далеч от материалните проблеми и амбиции. Вътрешно просветление и космична мъдрост характеризират бялата светлина.

Малките деца, светците, Духовните учители, тези, които работят с енергия, и постоянно медитиращите имат светла, бяла аура. Като цяло, бялото рядко “оцветява” аурата на възрастните.

# 69
  • Мнения: 7 420
Много ми е интересна темата. Следя я от самото начало. Simple Smile

Направих теста. Излезнах със синя аура. Повечето неща като описание са верни, но имаше и такива, с които не съм съгласна. Simple Smile

   Една моя близка също излезе със син цвят  аура,според теста.Вярно или не вярно,но описанието на характеристиката на този цвят беше едно към едно ТЯ!
   Тази моята близка е уникално прекрасен човек! Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 7 420
На мен пък теста ми се стори с типичната подредба на психо-тестовете, търсещи конкретни резултати.
  Вероятно,си права.Аз лично не мога да преценя със сигурност,защото не притежавам способност да виждам аури и не бих могла да сравня резултатите на теста със истинския цвят на аурата на човека,в момента,в който попълва теста.

# 71
  • Мнения: 753
Dennis,много е интересно това,което си споделила за виждането на аурата.Би ли разказала повече,тази тема много ме вълнува,но аз съм мнооооого далеч от това ниво.Към тези,които сте инициирани в Рейки- успявате ли да "опипате" аурата,да усетите блокажите минавайки с ръцете по нея.Май трябва да задам въпроса и в темата за Рейки,но все пак?

# 72
  • Мнения: 3 211
Темата е много интересна, но доста се отклони от началото.
Аз също мога да се опиша донякъде като пречупено индиго.

# 73
  • Мнения: 2 343
Да споделя нещо и аз.
Вчера говорех по скайпа с племенницата ми (на 3,5 г.) Тя живее в София. Каза ми: "Лельо, обичам те, мъчно ми е за теб, скоро ще те поканя на село" Аз я попитах "А в София няма ли да ме поканиш?" Отговори: "Не, в село"
След 5 минути майка ми звънна по телефона и предложи на сестра ми да заведе Криси на село за 10-на дни. Simple Smile

Теста ще направя по-късно, ако мога, защото съм от поколението,учило съвсем малко руски.  Blush

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 11:53 от Мира:)

# 74
  • Мнения: 902
Цитат
Аз също мога да се опиша донякъде като пречупено индиго.
И аз, но като изключим"пречупено"надявам се. От поколението края на 80те съм и си спомням колко луди глави бяхме с връстниците и как се опитвахме да рушим всякакви стереотипи, но за жалост повече вече не са и доста са се пречупили, от което ми става тъжно. Тоя живот нали ни е дар, а ние го превръщаме в робство ooooh!
Индиго или не -човек трябва да се научи да поддържа онова невинно, чисто и "детско" чувство в себе си Peace

Общи условия

Активация на акаунт