Кой ви е любимият вид сладолед?

  • 23 171
  • 207
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 865
Едно време имаше цигани, които продаваха сметанов и шоколадов. По-хубав от този вкус не съм яла нито в БГ, нито в чужбина... От сегашните сладоледи имам два-три любими, колкото да не е без хич, ама като се сетя за онзи ми ти вкус на циганския сладолед и... бледнеят.

# 121
  • Мнения: 4 785
Преди малко си взех Джими'с йогурт с парченца шоколад - много е вкусен и той... и пак си взех портокал, че нямаше избор този път - хората са ги изкупили начи  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 4 435

"Брюле" с бисквитки ли е? Thinking
Този иначе е нов, от тази година е пуснат.
Да, и с парченца шоколад. Имаше го и миналата година /и по-миналата май/, но сега е подобрен. За около 2,50 кутията е страхотен направо. Crazy

ПП. Чак ми се дояде, начи Crossing Arms


Май няма да е същият. Ако беше брюле щях да го запомня.Само бисквитки имаше, 3.50лв му беше цената, в квадратна висока кутия от 500гр, картонена, като Нирваната на Делта.Има гхо и във вариант от 80 - 100гр някъде. Ох, ще ходя май до същият магазин да видя, и после ще дам отчет. Blush
п.п. И на мен много ми се прияде.

# 123
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099


Май няма да е същият. Ако беше брюле щях да го запомня.Само бисквитки имаше, 3.50лв му беше цената, в квадратна висока кутия от 500гр, картонена, като Нирваната на Делта.Има гхо и във вариант от 80 - 100гр някъде. Ох, ще ходя май до същият магазин да видя, и после ще дам отчет. Blush
п.п. И на мен много ми се прияде.
Мда, не е същият. Този в прозрачна, пластмасова кутия, от най-обикновените. Правоъгълна. 500 гр /или мл?/. Бе изобщо не хваща окото на външен вид. Но на вкус ... ммм Crazy

# 124
  • Мнения: 4 435


Май няма да е същият. Ако беше брюле щях да го запомня.Само бисквитки имаше, 3.50лв му беше цената, в квадратна висока кутия от 500гр, картонена, като Нирваната на Делта.Има гхо и във вариант от 80 - 100гр някъде. Ох, ще ходя май до същият магазин да видя, и после ще дам отчет. Blush
п.п. И на мен много ми се прияде.
Мда, не е същият. Този в прозрачна, пластмасова кутия, от най-обикновените. Правоъгълна. 500 гр /или мл?/. Бе изобщо не хваща окото на външен вид. Но на вкус ... ммм Crazy

Така, идвам да се отчета. Ходих до магазина. bowuu Значи на "Дени" е, и се казва Cremona. Има два вида, единият е с бисквитки, другият го нямат и не знам какъв е. Но си купих пак.  Mr. Green
Питах за това Брюле на "Карил" и него го похвали продавачката, но в момента нямаше. Обезателно ще го пробвам обаче.  bouquet

# 125
  • София
  • Мнения: 3 889
Френска ванилия на Джимис и шоколадовия с парченца шоколад Марс.
обичам и сладолед от машина.

# 126
  • Мнения: 6
Като бях малка на пазара "Кирков" имаше машина за сладолед и продаваха гаден замразен плодов сироп.Нашите не ми даваха да ям , но аз си умирах за него.Това беше мен.мен. отдавна. JoyСега немного обичам уиски с шоколад-великолепен сладолед.

# 127
  • София
  • Мнения: 547
Като бях малка на пазара "Кирков" имаше машина за сладолед и продаваха гаден замразен плодов сироп.Нашите не ми даваха да ям , но аз си умирах за него.
ау, сега се сетих Joyи аз си умирах за него, но наште така и не ми дадоха да го пробвам даже Crazy

# 128
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
вече в два поста чета за виолетов - това на коя марка е newsm78 ще ми се и аз да пробвам Simple Smile

Виолетката ги има при насипните сладоледи, които се продават по улицата - но не знам каква марка са. Има вкус на бонбони виолетки ммммм

# 129
  • София
  • Мнения: 547
от машина или на топки newsm78

# 130
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
ами не е от машина, но не е и на топки - с една лопатка пълнят кофичката  Crazy

# 131
  • Мнения: X
Шоколадов!   Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 743
Обичам всякакъв сладолед. Нямам претенции. Но все не мога да открия онзи вкус, от едно време, на сметановия сладолед Sad

# 133
  • Мнения: 72
Много обичам сладолед и когато ми се яде не подбирам много - важно е да е наблизо  Laughing Иначе първи в класацията ми са сладоледите Рафи - пъпеш (няма друг такъв натурален вкус), а също и тирамису и Малага.

# 134
  • Мнения: 106
самата дума сладолед ми действа. всякакъв обичам. само "славата на никърбокър" на шератън от преди години няма равен на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт