Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-12

  • 57 365
  • 451
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 567
 newsm74

Включвам се активно в консумацията  newsm24.
 Отивам да спретна мезенце.... newsm44 newsm47

# 391
  • Мнения: 1 567
нещо лекичко и непретенциозно


 

и нещо сладичко...

 

# 392
  • София
  • Мнения: 5 074
Алоууу, нали нещо захарта  newsm78
Тема табу се получава  Joy Joy

# 393
  • Мнения: 1 567
Алоууу, нали нещо захарта  newsm78
Тема табу се получава 

Ма това са плодови салатки, бе Хули... reverance
 tongue

# 394
  • София
  • Мнения: 5 074
Нали се сещате, че продавам и сладолед ?
Е, днес реших да хапна един - да, ама не.
Изядох три лъжички и си го оставих за някой друг път.
Така съм отвикнала, че вкуса на сладкото вече ми е неприятен.

# 395
  • Мнения: 623
А Кана  Naughty и Херцептина има странични ефекти, да поправя и аз  Grinning

Ангелари, едва сега допрочетох.  Joy
Защо ме ядосваш?  Hug

Не те ядосвам, просто се заигравам и се шегувам  Hug Hug Hug


И още, ако Хули брой до 10 като се ядоса, аз се покривам за няколко часа
Не знам дали при теб е възможно, но върши работа
Инак напоследък се опитвам да съм мила, блага, бяла и добра хахахахахххаааааааааааа

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:08 от angelary

# 396
  • Мнения: 708
Хули, наздраве, но аз през последната седмица си хапвам всеки ден по един сладолед  newsm78, ами не мога да откажа, какво да направя ooooh!

Химията започнах точно един месец след операцията- 08.08.08 - 08.09.08.

Утре съм на контролен преглед и за хапчетата! Лека вечер на всички!   love001

# 397
  • Мнения: 623
Майката на Вики, манията за четене и опознаване на врага отмина
Хубаво е листовките да ги има, защото всеки ново-сблъскал се иска да опознае Рачко седмокрачко
Аз сега съм на вълна "Живей си живота", дай Боже да е дълга тази вълна  Laughing


Скоро не съм гледала първа страницана темата, но си мисля, че сайта  за банските е добре да е там http://www.amoena.us/bg/Products/Swimwear/
както и такива за перуките http://peruki.web.bg/

И ако някой друг има други сайтове за перуки, може да ги даде, за да ги сложи Хули на първа страница в другата тема Embarassed

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:09 от angelary

# 398
  • Мнения: 414
Аз съм тази с тъпата грешка. Писала съм, че някои хора нямат 3 минЕти вместо минУти за 365 дни. Исках да се поправя ама не можах. И без това ме е яд и ме бъзикат цяла вечер от различни посоки....
Айде лека ви нощ. Hug

Сладурче, знам че сериозно си писала по въпроса. Аз се помайтапих, че обичам.... Гледам аз да не обръщам внимание другите спряли ли са, мирно ли са... Аз бях в една фирма, изправих се и всички след мен. На улицата гледах как движат трамваите, таксиджиите си седят седнали в колите, с една ръка провиснала от прозореца..... Ами аз за себе си се чуствам по-добре като правя каквото ми е на душата и не виня другите... Не преживявай такива неща! Няма нужда  Wink А с минЕтите ме разсмяяяяяя  Hug Не се сърди.

Абе за 1 ден 5 страници написани.....то няма изчитане.....
Борана, ако ти потрябва золадекс ми пиши на лични и аз ще ти ходатайствам и ще я питам да ти дам телефона й. Вобще не боли, да не ти пука  Sunglasses

Хули, как смени пиенето? Винце? Благодарско  bowuu Мързи ме, ама ще ходя да се стягам за леглото, че утре кво ме чакааааа.....

# 399
  • София
  • Мнения: 1 312
Добро утро! Чета  ви и не мога да насмогна...... Simple Smile Simple Smile Simple Smile,сега докато си пия кафето поне не пишете и вече съм в час!!!
Целуки на всички стари и нови приятели!!!!!  bouquet  bouquet

# 400
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
Здравейте, тъй като не мога да слагам картинки, ще ви почерпя само на думи /а Дай Боже някой ден и на живо/ с кой каквото му душа сака. Днес съм рожденничка.  Peace Сега излитам да водя големия на градина и после до болницата. Ще пиша по - късно Hug
Хубав ден!!!
р.р. Специ, не се сърдя.То си беше за майтап!!!  Joy

# 401
  • Мнения: 432
milmich  newsm59 nbirthday newsm67  Gift  Gift  party023  cook newsm38  party041 Tada  party002 Gift  bigdance2 newsm18  Party Time Tada  costumed034  4uu  ura
мнооооооооого здраве, здраве и пак здраве
Весело изкарване

# 402
  • Мнения: 832
МИЛЕНКА, честит рожден ден! Бъди здрава и с много късмет! Обичай и бъди обичана!

# 403
  • Мнения: 663
  Вярвай в трудните моменти,смей  се когато тъжиш.          .
                                                                                  Лесно е глава да отпуснеш ,трудно е да победиш.
                                                                                  Живота казват е игра ,в която все някй побеждава.
                                                                                    Ако наистина е така ,да победиш ти пожелавам.

# 404
  • Мнения: 1 567
Имаме си рожденик...



С пожелания за много щастливи и незабравими моменти и дни с деца, съпруг и роднини....

Общи условия

Активация на акаунт