Усещате ли когато свалят вашето мъжле?

  • 6 436
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ама цялата ли си я е извадила или само докъдето е била разликата?
Има такива жени, отчаяни ексхибиционистки и ми се струва,че обикновено наистина се разголват пред хора, които по-скоро не биха се възползвали.

# 31
  • Мнения: 1 749
Цялата,цялата.Явно е била по монокини жената и искала да се похвали. Laughing

# 32
  • Мнения: 577
Цялата,цялата.Явно е била по монокини жената и искала да се похвали. Laughing
Е каква разлика ще се види ако е била по монокини  Joy
 Дупето трябваше да заголи!

# 33
  • Мнения: 1 749
Кой я знае какви шалтери са й пропукали в акъла,като го е направила... Laughing

# 34
  • Мнения: 2 448
Цялата,цялата.Явно е била по монокини жената и искала да се похвали. Laughing
Е каква разлика ще се види ако е била по монокини  Joy
 Дупето трябваше да заголи!

Ако е била само по прашки не ми се мисли какво трябва да заголва, ако да по каже разлика е била целта.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 577
pasinet ,и това си го помислих  Joy Joy Joy
Много усложняваме ситуацията.Ама  и тя  тъпа,тъпаааа ooooh! не го е извикала в някой ъгъл аджеба да види за какво иде реч.........само една цица извадила    Tired  .Изпери ги и двете ,да види  човека съразмерни ли са,разклати ги .........да покаже твърдост и здравина .....

# 36
  • Мнения: 251
Ми не са го сваляли,поне пред мен Rolling Eyes,дали не е смотан newsm78 или аз ги плаша Crazy

Аз пък определено ги плаша. Mr. Green

# 37
Струва ми се ,че когато свалката става в присъствието на дамата, то по-скоро "свалящата" страна има зъб на дамата , а не мерак на мъжа, хайде да не са мъжлета Mr. Green

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 876
Струва ми се ,че когато свалката става в присъствието на дамата, то по-скоро "свалящата" страна има зъб на дамата , а не мерак на мъжа, хайде да не са мъжлета Mr. Green

 Rolling Eyes хЪммммм може и така да е.

# 39
  • Мнения: 212
Ако никоя не се опитва да сваля моя избор, значи съм взела остатъците от масата. Така, че кефя се, защото знам, че никоя не може да го вижда по моя начин.  Flutter
Респект за теб Peace

По темата-аз съм едно ревниво същество до мозъка на костите си! Дори мои приятелки открито са флиртували с него и са го сваляли #2gunfire От вътре ме гори,бошуват некви зверски огньове и в главата ми започват да валят думи,с които да засипя обекта на яда ми,но в следващия момент ми става някак си хубаво,че му обръщат внимание,а той гледа само в мен! И е хубаво да му вдигат малко самочувствието,че той нещо напоследък не се смята за особено привлекателен(което не знам на какво се дължи,аз всеки ден му казвам и показвам колко е НАЙ за мен)

# 40
  • Мнения: 2 448
Струва ми се ,че когато свалката става в присъствието на дамата, то по-скоро "свалящата" страна има зъб на дамата , а не мерак на мъжа, хайде да не са мъжлета Mr. Green

В мое присъствие не знам как ще стане, тя ще изглежда много жалка, един вид му се слага. Защото не мога да си представя, че има мъж, който в присъствието на жена си ще отрази подобен опит за флирт.  newsm78
Но винаги съм разбирала при среща с някоя жена, дори непозната за мен, ако е имало нещо по така от нейна страна.

# 41
  • на майната си
  • Мнения: 425
Подобно на Pasinet винаги съм твърдяла, че не може да съм взела най-големия муньо, който за никой друг да не представлява интерес.
По темата - забелязвам, дори когато той не се усеща. Забавлявам се искрено, но не съм попадала на достоен противник та звънко да преплетем шпаги  Grinning.

Преди години с гадже ми се случи, а девойката беше от т.н. "приятелки" -  такова нагло слагане не бях виждала, само дето не го прасна докато си пиехме кафето, той горкия се сконфузи, аз се позабавлявах, след което с няколко невинни реплики си изяснихме ролите. Бях възнаградена с искреното възхищение на любимия  Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 650
И аз бях в подобна ситуация на детска площадка, където една сваляше нещо моя, като м ислеше, че е сам с детето, аз бях по- встрани с една позната, като отидох при мъжа ми, тая се отдръпна, защото видя, че не върви пред мен Wink bowuu

# 43
  • Мнения: 1 900
Oткрито, в мое присъствие се е случвало само веднъж.
Скоро след като започнахме връзката си, една от бившите му инициира уж случайно засичане , като изнесе цяла програма. Най-напред прнебрежително ме огледа от глава до пети, запали цигара, къстосвайки предизвикателно бедра и с премережен, сладострастен поглед започна разговор с "милото", правейки се че не забелязва моето присъствие. Прекратихме спектакъла, като си тръгнахме при първия удобен повод-по негова инициатива.
Скоро след като подписахме брак същата звъняла на мъжа ми да го пита откъде можела да си купи парфюм. Shocked Заръчала му да не ми казва, че са говорили по телефона, за да не съм ревнувала и цитирам: "да не го набия". Crazy
Случките  отдавам го на собственическото чувство, което се поражда у някои жени и на желанието им да си докажат, че са незабравими.

# 44
  • Мнения: 2 478
Добре че мъжът ми не е "мъжле" иначе щях да се впрягам като ми го свалят  Laughing
А дали го свалят, не знам, а и не ме интересува особено. По-важното е той дали сваля мацки  Wink
Преди години се беше случило в нощно заведение, една дама да се опита да флиртува с него, докато аз говорех с едни приятели. Беше много смешно.

П.С. Не съм от хората , които полудяват на тема "моят мъж-моя собственост" , а и не всички свободни дами са длъжни да знаят, че даден мъж е обвързан. По-важна е реакцията на мъжа, защото ако е мъжле , такава не очаквам.

Общи условия

Активация на акаунт