Пол Маккена - Тема 2

  • 100 968
  • 507
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 118
момичета, благодаря ви! и аз го свалих и ще го слушам още довечера  Hug

# 196
  • ВАРНА
  • Мнения: 212
благодаря за линка, свалих го, но все пак като прочетеш книгата те моля да споделиш, и аз като прочета желязна самоувереност ще разкажа това което ме е впечатлило

# 197
  • Мнения: 7 737

sVeshti4ka,  

  bouquet

Последна редакция: пт, 11 сеп 2009, 16:26 от Herzen

# 198
  • София
  • Мнения: 807
Много ме заинтригува темата!
Имам доста за четене.
Нали ме приемате?  Grinning

# 199
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте отново! Grinning
Прочетох, че някои имат проблеми с визуализирането и исках да споделя колко лесно се получи при мен с един трик. Преди доста време открих програмата http://www.faceinhole.com/us/
Избрах си една готина мацка, сложих си мойта тиква на мястото на нейната и ето какво се получи /даже и косата е на мацката, но аз се приближавам като цвят до нейната/:
http://snow4eva.snimka.bg/details/razni.398659.14900674#
Честно казано - харесвам се така!  Sunglasses
Това си го увеличих, ламинирах го и го сложих на няколко места /включително на крос-тренажора и докато пуфтя 40 мин. го поглеждам доста често/, за да може да ми е пред погледа. И сега, когато се опитвам да извикам в съзнанието си това, което искам да се получи - аз се сещам за тази снимка и всички детайли изплуват за част от секундата.
Това го направих преди доста време, когато само се опитвах да визуализирам, но не бях стигнала до тази тема още.
В Методът Гейбриъл - същината е подобна.
 Grinning

# 200
  • София
  • Мнения: 2 896
Здравейте отново! Grinning
Прочетох, че някои имат проблеми с визуализирането и исках да споделя колко лесно се получи при мен с един трик. Преди доста време открих програмата http://www.faceinhole.com/us/
Избрах си една готина мацка, сложих си мойта тиква на мястото на нейната и ето какво се получи /даже и косата е на мацката, но аз се приближавам като цвят до нейната/:
http://snow4eva.snimka.bg/details/razni.398659.14900674#
Честно казано - харесвам се така!  Sunglasses
Това си го увеличих, ламинирах го и го сложих на няколко места /включително на крос-тренажора и докато пуфтя 40 мин. го поглеждам доста често/, за да може да ми е пред погледа. И сега, когато се опитвам да извикам в съзнанието си това, което искам да се получи - аз се сещам за тази снимка и всички детайли изплуват за част от секундата.
Това го направих преди доста време, когато само се опитвах да визуализирам, но не бях стигнала до тази тема още.
В Методът Гейбриъл - същината е подобна.
 Grinning


 Laughing Аз имам цял албум - помага наистина

Успех ти пожелвам!
помня те от темета на Дюкан, който при мен проработи, но не задържах свалените 8 кила миналото лято, зимата си ги върнах лека-полека


# 201
  • Мнения: 3 118
много яко тва със снимките, ще го пробвам.
Момичета, исках да се похваля, че си купих "Промени живота си за седем дни". В него също има диск.
Да ви кажа, не съм сигурна дали някой беше пускал същия линк, затова ви го предоставям
http://www.gigasize.com/get.php?d=wv32ywzzg1b

# 202
  • ВАРНА
  • Мнения: 212
благодаря за линка, току що го срещнах и в темата подсъзнанието може всичко, аз в момента чета желязна самоувереност, до средата на книгата съм, доста ми допадна, преди всичко те учи как да си борбен и да не се отказваш от мечтите си, или оттова което имаш като цел. На мен лично ми допада, защото  виждам, че в много случаи постъпвам точно така, ако ми затворят вртата аз не се отказвам и търся други начини да получа това към което се стремя, но за съжаление в моето семейство не е така, и обикновено ако аз мога да оправя нещата тръгвам след тях. Иска ми се да са по-борбени, но те дори и книгата няма да прочетат, защото за тях това са глупости. Ако можеш сподели нещо за тази книга, аз в момента съм до средата на желязна самоувереност, техниките които се показват в книгата ми напомнят за българския ТЕС, но от всичките дискове, които изслушах според мен най-важното е да можеш да визуализираш, тогава нещата се получават. С визуализация се работи и при методът Силва, Джон Кехау и в рейки и почти всички неща, които съм прочела. А на мен това ми се оттдава трудно. Но за няколко неща, които съм успяла да визуализирам и примерно съм нямала наличните пари да ги постигна се е случвало така, че нещата са се получавали. Успех на всички със слушането на дисковете на Пол Маккена

# 203
  • София
  • Мнения: 1 078
pepa60 , aз прочетох книгата за богатството, но според мен, най-доброто е именно диска. Съдържанието не ме впечатли защото в другите книги или съм чела същото, или по-важни неща дори. Относно парите специално, страшно съм впечатлена от практичните съвети на Бодо Шефер в неговите книги (има ги в нета, но на руски), защото дават конкретна представа за действията, които трябва да предприемем. Иначе внушението на диска, линк към който дадох по-горе, е добро. Simple Smile

# 204
  • София
  • Мнения: 807
Гуш  Hug много готини снимки! Благодаря ти, че ги сподели!  bouquet
Видях ги веднага, но нещо се отплеснах и чак сега пиша. Но вчера слушах линковете, които момичетата са пуснали, а днес си пуснах и за отслабването. Много добре се чувствам. Книгата още не съм купила, но тази седмица и това ще се случи. Още не съм дочела Методът Гейбриъл. Както става ясно - правя чудеса, за да посмъкна някое друго килце. Много бавно и трудно стават при мен нещата, независимо че съм стриктна и постоянна. Ще видим!  Grinning Sunglasses

# 205
  • Мнения: 10 686
Здравейте и от мен   bouquet
Чак сега окривам тази тема, приятно ми е да видя и доста познати тук  Hug
В началото съм на "Аз ще те направя богат" и с интерес ще прочета темата от самото начало  Peace

# 206
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте отново!  Hug
Вече имам книгата, а от няколко дни слушам всяка вечер МР3. С визуализацията нямам проблеми. Като че ли и теглото ми леко намалява.  Laughing

# 207
  • Мнения: 7 737

mijjjka,

ако вече си прочела книгата за богатството,
можеш ли да споделиш впечатления?

има ли и там основни принципи или.......

мерси   bouquet

# 208
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Момичета, темата и без друго бавно върви... но искам да ви призная, че с разговорите си за другите книги на Маккена съвсем ме отказвате да я чета! Нека не забравяме, че сме в подфорум за диети и мисля, че е редно да се съобразим с това!
Започнах да спазвам принципите на хранене, но ми се искам да чета и други как го правят, а не как искат да забогатеят.

# 209
  • Мнения: 10 686
Dorchester , права си   bouquet

Herzen, ела в темата за Подсъзнанието и в тази за Нервно-лингвистичното програмиране в подфорум Хомеопатия  Grinning
На мен книгата ми върви нещо бавно, но ако не се лъжа Lilian_V беше писала подробно за нея.
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт