Кое е за предпо4итане-Враб4е в ръката или заек в гората?

  • 4 108
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
даника, пускай нета и скайпа, и се мятай на 4ата! все някоя птица ще те накаца! зайците бързо бягат ,ама има и пушкала за да  не ни избягат! пробвай! народът  що нет забивки прави,ти с един само няма да минеш!
smile3501Супер съвет и със сигурност ще ти е от полза!

# 16
  • Мнения: 686
Поработи върху самочувствието си!
Защо ще правиш компромис със себе си?!?!?!

# 17
  • Мнения: 6
Благодаря на вси4ки които са писали. И аз не бях сигурна но сега съвсем ме разколебахте. Може би единственото което ме привле4е в него беше това 4е от него според мен би станал добър баща. Така си мисля аз. Знам 4е има мнго мъже които са по-по- но не всеки става за родител. А аз все за семейство си мисля. Ве4е и от егн-ето. Peace

# 18
  • Мнения: X
Ама какво ЕГН,бе ,момиче?Ти си само на 25.От малък град ли си,където още говорят архаизми като стара мома ?Що не се вземеш в ръце ине си гледаш живота сега,докато си свободна...За мъже и деца винаги има време.
Ама наистина някои остаряват още на 20...нищо лично.

# 19
  • Мнения: 465
Аз май имам по-различно мнение.  Simple Smile Ако една връзка може да повдигне самочувствието ти, то опитай.  Peace Било с този мъж или някой друг. Не е нужно да чакаш онази любов, за да се научиш как да се държиш в мъжка компания.
Един път, ако преодолееш себе си и започнеш сама да се харесваш, ще започнат и мъжете да те харесват.  Peace

# 20
  • Мнения: 1 749
Прочетох само първия пост и веднага се мятам да кажа:
не се хващай за първия "приятен "момък.Не мисля,че на 25 има за къде да бързаш.Повиши малко самочувствието си!

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 16:06 от Китана

# 21
  • Мнения: 188
Ееех защо не бях сега на 25г и с този акъл, да си отживея  Wink
Много си млада да мислиш, че това е мъжът и няма накъде вече, та ти си едва на 25г ще срещнеш някой от който да ти хвърчат пеперуди в стомаха  Peace

# 22
  • Мнения: 6 888
Кофти работа. Моя съвет е да действаш, защото ако чакаш може и на 30-35 да седиш тук и да пишеш че не си имала връзка. Нали знаеш че когато няма риба и цацата е риба. Не става дума да се хващаш с идеята зя семейство а за да си вдигнеш самочуствието. Какво толкова ще стане ако пробваш и не ти хареса. Ако не си паснете всеки си хваща пътя ама ще си пробвала. Тези които ти дават съвети да чакаш надали са били на 25 без връзка и мъжко внимание. Най-малкото от една връзка сега ще придобиеш опит, който ще ти е от помощ за евентулна бъдеща такава.

# 23
  • Мнения: 1 749
Кофти работа. Моя съвет е да действаш, защото ако чакаш може и на 30-35 да седиш тук и да пишеш че не си имала връзка. Нали знаеш че когато няма риба и цацата е риба. Не става дума да се хващаш с идеята зя семейство а за да си вдигнеш самочуствието. Какво толкова ще стане ако пробваш и не ти хареса. Ако не си паснете всеки си хваща пътя ама ще си пробвала. Тези които ти дават съвети да чакаш надали са били на 25 без връзка и мъжко внимание. Най-малкото от една връзка сега ще придобиеш опит, който ще ти е от помощ за евентулна бъдеща такава.
Извинявай,че ще ти противореча ,ама.....как ще си повдигне самочувствието с някой с такова описание? Laughing Защо трябва да се хваща за всеки,който й е обърнал внимание на маса?
Поста ти ми звучи като бъзик.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Това бях започнала да го пиша в предишната ти тема/но се спрях/-да не се хванеш с първия мухльо,само да си с някой и предчувствията ми се оказаха вярни.Хайде,не се прежалвай толкоз лесно за нисичък,грозничък и дъртичък.Ако е за една нощ и без чувства поне визиуално да ти е кеф.А относно добър баща за децата -за това трябва много обич и не се знае отстрани какъв баща ще е изобщо.

# 25
  • Мнения: 6 888
Изобщо не е бъзик. Не се бъзикам за такива неща. Просто познавам жени като нея. Въртят се в затворен кръг и във времото нещата отиват към по-зле.

# 26
  • Мнения: 2 448
Отказвам да приема, че момиче на 25 няма с кого да излезе. До колкото си спомням от другата тема, каза, че според собственото си виждане не си толкова хубава в лице, но със стройно тяло. Видно е , че имаш някакви комплекси и колкото по на време ги осъзнаеш точно какви са от къде идват , толкова по лесно ще се пребориш с тях и забрави изобщо за подобен тип компромиси.
Не казвам, че трябва да чакаш някаква голяма разтърсваща любов, принц или нещо такова, но не може да няма нито един мъж, който да те привлича и да е привлечен от теб.
Освен това не прави тази грешка във всяко запознанство или излизане с мъж трескаво да премисляш става или не за сериозна връзка. Трупай опит в междуполовите отношения, забавлявай се, всичко ще стане от само себе си, имаш много време пред себе си.

# 27
  • Мнения: 465
Кофти работа. Моя съвет е да действаш, защото ако чакаш може и на 30-35 да седиш тук и да пишеш че не си имала връзка. Нали знаеш че когато няма риба и цацата е риба. Не става дума да се хващаш с идеята зя семейство а за да си вдигнеш самочуствието. Какво толкова ще стане ако пробваш и не ти хареса. Ако не си паснете всеки си хваща пътя ама ще си пробвала. Тези които ти дават съвети да чакаш надали са били на 25 без връзка и мъжко внимание. Най-малкото от една връзка сега ще придобиеш опит, който ще ти е от помощ за евентулна бъдеща такава.
Извинявай,че ще ти противореча ,ама.....как ще си повдигне самочувствието с някой с такова описание? Laughing Защо трябва да се хваща за всеки,който й е обърнал внимание на маса?
Поста ти ми звучи като бъзик.
Аз също съм съгласна.. написах го и по-горе.  Peace Няма значение дали това е принца на бял кон или не, тя има нужда да бъде забелязана и да е красива в нечии очи, дори за малко. Ще придобие увереност и ще може да се огледа вече по-смело за партньор, който и подхожда. Така е с всяко начинание - с опита добиваш увереност. Не пропагандирам разхайтено поведение.  Mr. Green Просто самата тя да се почувства повече жена.

# 28
  • Мнения: X
Абе тя има нужда, ама аз доколкото разбрах "врабчето" също не е особено прехласнато по нея...така че за какво повдигане на самочувствието говорим?

# 29
  • Мнения: 1 749
Абе тя има нужда, ама аз доколкото разбрах "врабчето" също не е особено прехласнато по нея...така че за какво повдигане на самочувствието говорим?
Точно............Какво самочувствие ,какви 5 лева...?Ами ако се окаже някой смотан комплексар,който ще й смачка още повече самоуважението?И за какво ?Само и само да си има "някой"...?

Общи условия

Активация на акаунт