Music Idol 3 - тема 12

  • 19 852
  • 463
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 742
Да, Маги е моят фаворит и да ще пратя 10 смс-а (толкоз ще отпусна в таз` криза) за нея, защото я харесвам и искам тя да е новия МИ!  Peace
ужас!!! ти не си в ред!!! да подкрепяш аларма !!!!!

# 376
  • Варна
  • Мнения: 407
Всичко си беше тенденциозно - суперлативи за дввтв курабии а Митко го пратиха в шеста глуха.. и що? щото да си музикален идол трябва да си или педал или мадама с джуки като желе бонбони и цомби като плажни топки.... Баси и тъпия шоу бизнес!!!!! А за оная свиня фънки немам думи просто!! той коя песен е написла дето се помни/???? от широката публика??? коя а ? ше му смакна татуировките с горелката на коледа !!!!!
В такива формати, или поне в нашия МА, по-големите таланти винаги отпадат по-рано, за съжаление  Sad

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Между другото днес като гледах снощния концерт се дръпнах от РС-то за да чуя Маги без да я гледам (една от вас писа, че снощи не е гледала към ТВ-то докато Маги е пяла). Ами честно- много ми хареса изпълнението и  Simple Smile

Днес пак пропуснах, че имах други ангажименти  Sad - ще мога да коментирам чак утре, като изгледам концерта.

# 378
  • Мнения: 31 372
Искам да изразя абсолютната си ненавист към Преслава - толкова ми е изкуствена, разбрах най после какво ме дразни в нея - усмивката й е изкуствена, поведението й е изкуствено, това мятане по сцената нейното е изкуствено, отделно не ми харесва как пее. Сигурно и като спи е пак така изкуствено нахилена - много неприятна. Жалко че ще я гледаме до финала, безкрайно неприятна жена. Ако зависи от мен, следваща си тръгва тя, после Александър.
Перфектно казано, подкрепям всяка дума.  bouquet

# 379
  • Мнения: 742
Всичко си беше тенденциозно - суперлативи за дввтв курабии а Митко го пратиха в шеста глуха.. и що? щото да си музикален идол трябва да си или педал или мадама с джуки като желе бонбони и цомби като плажни топки.... Баси и тъпия шоу бизнес!!!!! А за оная свиня фънки немам думи просто!! той коя песен е написла дето се помни/???? от широката публика??? коя а ? ше му смакна татуировките с горелката на коледа !!!!!
В такива формати по-талантливите винаги отпадат по-рано, за съжаление  Sad
загадак за мен остава и защо в журито са фъндъка и отварачката?!?!?! макара че като гледах американците ми стана ясно защо Simple Smile - нещо като задължителен елемент към шоуто...

# 380
  • Мнения: 67
Димитър има много хубав глас,но движенията на сцената и напатките от страна на журито го накараха да се притеснява някак си.Във всяко негово изпълнение се виждаше нещо от сорта "ами сега дали ще ме харесат,дали пак няма да ми натякват,че съм дърво..."Не му беше много мястото на момчето в МА,защото да си музикален идол значи не само да пееш,а да вдигаш хората на крака,да ги караш да танцуват,да си спомнят изпълнението ти дълго време,да имаш някаква неповторимост,караща масата хора да гласуват за теб.А той го нямаше,или поне беше прекалено притеснен и не можа да го покаже.Най-много ще му приляга визия ала Елтън Джон,да седи зад пианото и да пее,но не и да се движи на сцената Peace
Аз пък искам на големия финал най-накрая да останат Александър и Боян,а по възможност да спечели първия PeaceРусина беше до тук,според мен.Преслава как я мразя...държи се неестествено,през 99% от времето носи пошли костюми,само и само за да спечели и някой друг смс.Държи се на моменти като леко момиче.
Маги НИКОГА не съм я харесвала SickПрилича на Мис Пиги с глас на овца.Толкова надут човек без покритие никога не съм виждала.Пък недай си боже да стане Айдъла как ще и се вдигне носа до небето...То тя и без това се мисли за супер,мега,хипер,гига айдъл звезда(по Маринчовска терминология) пък ако спечели не ми се мисли #CrazyА и често фалшивее.Ако пък не,задължително ще изблее newsm78.
 Ама вчера така се смях,тъкмо се натъжих за Александър,че няма къде да спи момчето,пък той май най-много се намаза от всички в шоуто Laughing

# 381
  • Варна
  • Мнения: 407
Фънки и Мария стават докато не си отворят устите. Отворят ли ги, може да се чуят само простотии. И какво шоу правят те? Много повече бих предпочела едно професионално жури, изявени творци, които да изказват безпристрастно мнение. Но това надали ще го дочакаме  Sad

# 382
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, Маги е моят фаворит и да ще пратя 10 смс-а (толкоз ще отпусна в таз` криза) за нея, защото я харесвам и искам тя да е новия МИ!  Peace
ужас!!! ти не си в ред!!! да подкрепяш аларма !!!!!
Алоу, чуждо мнение, това онова? Кажи, че не харесваш Маги, ама "ти не си в ред" с удивителните - на баба си, ако обичаш.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Доволна съм от развоя на събитията, много доволна даже. Само ме е яд, че Митко не си тръгна преди Александра. Или дори още по-рано.

# 384
  • Мнения: 742
Да, Маги е моят фаворит и да ще пратя 10 смс-а (толкоз ще отпусна в таз` криза) за нея, защото я харесвам и искам тя да е новия МИ!  Peace
ужас!!! ти не си в ред!!! да подкрепяш аларма !!!!!
Алоу, чуждо мнение, това онова? Кажи, че не харесваш Маги, ама "ти не си в ред" с удивителните - на баба си, ако обичаш.
бабоуууу не си у ред уаааааааааааааааа!!!! опа чакаи че с тва "уаааааааа" замязаух на магиту...

# 385
# 386
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 953
На мен Митко ми хареса повече от Росина. Коментарите на журито няма да ги обсъждам. Всъщност изобщо нямаше такива. Напълно непрофесионално. Сигурно са си отдъхнали щом Митко си тръгна. Беше им направо трън в очите.

# 387
  • Мнения: 2 577
Русина има невероятно излъчване, харизматична е и като жена, и като глас.
Димитър е наистина нелепо стоящ на сцената. Има глас, но както някой се изрази по-горе - да пее на пианото.

# 388
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета и момчета (ако има тук такива  Simple Smile ). От доста време посещавам форума и ви чета тайничко, но все не пиша. Вие сте ми като барометър за обществените нагласи относно участниците в Music Idol Simple Smile Е, този път ще напиша някой ред и аз, споделяйки моите впечатления.
Признавам, не се смятам за някакъв музикален специалист, но си мисля, че имам слух за хубава и правилно изпята музика. С оглед на всички концерти досега, Русина и Боян са мои фаворити за спечелване на титлата "музикален идол".  Не че пренебрегвам и останалите участници, но само те двамата успяват да ме грабнат с глас, изпълнение, сценично присъствие, харизматичност. Е, имам малки забележчици и към двамата, но засега ще ги спестя. При удобен момент, ще ги споделя. След Русина и Боян подреждам Преслава - много симпатична и почти завършена певица. Останалите двама - Маги и Александър - не ме грабват някакси (не отричам таланта им, разбира се). В началото се подписах в петицията за връщане на Митко, считайки, че недопускането му до малките концерти бе най-голямата изцепка на тазгодишното жури. Но много бързо след това отпадна от списъка ми с фаворити - пее много чисто, но се съгласявам с тези, които твърдят, че му липсва пластичност, освободеност и лудост на сцената. Иначе с удоволствие бих го слушала на друга сцена и даже бих си купила диск с негова музика някой ден  Peace

Да завърша с това, че не живея в България и не пускам смс-и. So, my vote doesn't count  Wink

# 389
  • Мнения: 106
На мен Митко ми хареса повече от Росина. Коментарите на журито няма да ги обсъждам. Всъщност изобщо нямаше такива. Напълно непрофесионално. Сигурно са си отдъхнали щом Митко си тръгна. Беше им направо трън в очите.
защо да им е трън в очите? та нали него го върнаха без зрителски вот след малките концерти. момчето е доста симпатично, но според мен или притеснението му изигра лоша шега, или просто си е за пианист

Общи условия

Активация на акаунт