Music Idol 3 - тема 12

  • 19 808
  • 463
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 67
Не,точно заради коментари като твоя писах,че не и завиждам.Не знам как да го кажа така,че да не взема съвсем да ви обидя,но начина по който се ДЪРЖИ в тези клипчета не ми харесва,като някаква глезла е в 90% от тях.Ако ще 1000чифта обувки да си купува.Не ме интересува.Нито е моя работа да я съдя за това,какво си купува и какво не.Но пък това,че вие не ме разбирате,си е ваша работа.

# 436
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че кога съм казала, че й завиждаш, изобщо тая дума завист често се използва без никаква идея какво значи - таз не ми харесва - завиждаш й, ми не й завиждаш, разбира се, за какво да й завиждаш, просто казвам, че на мен не ми е направила впечатление на глезла и надувка, защото има много обувки.

# 437
  • Мнения: 67
Писна ми да спамя темата вече.Но много добре ясно знам,какво значи думата "завиждам" може би не съм я използвала правилно,но и ти си търсиш за какво да се захванеш.Нямам нищо против обувките и,просто дадох пример с едно видео ooooh!Но ти ако си решила всяка моя дума да ми тълкуваш,това си е твой проблем.Цяла тема няма да ни стигне.То е ясно,че има много да се "мърмори" по мой адрес,но това не значи,че ще си мълча.
 Wink

# 438
  • Мнения: 4 555
Близките на Магдалена е нормално да се дразнят от такива коментари, но от друга страна със славата и известността върви и това, че не всички ще те харесват. Така че нормално е да има и такива мнения. Магдалена ако смята да става звезда, трябва да може с усмивка да приема всякакви обиди и грозни думи по свой адрес, защото е нормално хората както да я харесват, така и да не я харесват. И до всеки комплимент и суперлатив, да има и някоя подобна негативна оценка.
Няма какво да се търсят тук обяснения от хората какво им било мнението и защо били казали едно или друго. Тук всички си казват впечатленията и ако на някой впечатленията му са, че тя е надута и без покритие, то като търсите сметка на човек за мнението му, няма да му го промените. Защото как един човек пее, изглежда и се държи е въпрос на вкус и аргументите няма какво да докажат.
На мен например Джордж Майкъл ми е толкова противен, че ми се драйфа от него, ама на него дали му пука? Нито пък на мен фактът, че е световна звезда, харесвана от милиони, е в състояние да го направи по-малко противен в моите очи. Ето за това говоря. Въпрос на вкус, а не на математика.

# 439
  • UK
  • Мнения: 3 959
Разбира се, че е въпрос на вкус, и всеки изказва собственото си мнение - ако си го спестявахме, понеже не свички мислят като нас, нямаше да има форуми изобщо, нямаше да има и за какво да си говорим помежду си, да не говорим на какво ниво щеше да е цивилизацията.

ПП. Аз не съм близка на Магдалена, не съм и роднина, не я познавам изобщо.

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Разбира се, че всеки си казва мнението, но въпросът е как го прави. Мисля, че няма нужда от обидни квалификации от рода на селскостопански добичета и други четириноги представители  Peace. Нека темата бъде място, където да влизаме с удоволствие!

# 441
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мили дами,

Някои от вас, в опита си да защитят своя фаворит, използват неприятни епитети, сравнения и изрази по адрес на конкуренцията. Мисля, че не е редно така, а пък и не ви отива на възрастта - подобни коментари срещам в други форуми, писани от младежи и девойки от 13 до 18 години. Напълно естествено е всеки да симпатизира на някой участник повече от другите, но това съвсем не означава, че трябва да петним и хулим неоснователно останалите момичета и момчета.  Peace
newsm10  202uu

# 442
  • Мнения: 707
Маги НИКОГА не съм я харесвала SickПрилича на Мис Пиги с глас на овца.Толкова надут човек без покритие никога не съм виждала.Пък недай си боже да стане Айдъла как ще и се вдигне носа до небето...То тя и без това се мисли за супер,мега,хипер,гига айдъл звезда


Познаваш ли я ?
 

Ааа, сега разбрах , че даже не я познаваш  Shocked
Да пишеш подобни коментари за човек , който не познаваш , е много лоша идея Naughty

Освен това за да станеш МА трябва масата хора да те харесват,а не едно Велико Търново да гласува за теб до спукване и Маги да продължава напред.Вярвам,че и много други хора гласуват за нея,но тя едва ли би стигнала до тук без помощта на ВТ,което е жалко.Много мразя като е от нечий град и вече всички почват да гласуват за нея/него като онемели

Това изказване ме разтресе !!! Значи ти мислиш, че ''едно Велико Търново '' я държи още в МА ? Тогава защо Александра и Митко напуснаха , имайки впредвид , че София и Бургас са много по- големи градове от Велико Търново и Тетевен  например ?
По тази логика значи Невена спечели МА 1 благодарение на ''едно Севлиево '' , а Тома от МА 2 - благодарение на ''един Пазарджик '' ?
Cheryl ,  мила, моля те не се изказвай неподготвена  Naughty

# 443
  • Мнения: 4 555
mery 79, не правиш услуга на Магдалена.
Защо не приемеш, че има хора, които не я харесват? Те нямат право да си кажат мнението ли?
Защо трябва да познаваш някого лично, за да коментираш какъв ти изглежда? Магдалена е приела да участва в предаването и в това влиза и да бъде коментирана от зрителите.

# 444
  • UK
  • Мнения: 3 959
Коментирана, но не обиждана.

# 445
  • София
  • Мнения: 230
Съобщиха ли каква ще бъде задачата в понеделник?  newsm78

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Съобщиха ли каква ще бъде задачата в понеделник?  newsm78

Best of the bests.

Най-доброто от най-добрите - Уитни, Марая, Мик Джагър.... не помня всички примери които Дони каза

# 447
  • Мнения: 707
mery 79, не правиш услуга на Магдалена.
Защо не приемеш, че има хора, които не я харесват? Те нямат право да си кажат мнението ли?
Защо трябва да познаваш някого лично, за да коментираш какъв ти изглежда? Магдалена е приела да участва в предаването и в това влиза и да бъде коментирана от зрителите.


Точно това имах предвид .
Аз имам дори приятели, които ми казват , че не харесват Магдалена и няма да гласуват за нея - окей , няма проблем , не им се сърдя, приемам го.
И не ме дразни толкова коментара на на какво и прилича Магдалена, даже не бих обърнала внимание , ако не беше и описала характера така, сякаш я познава, виждали са се и т.н.

# 448
  • Мнения: 4 555
Аз пък мисля, че в обсъждането влиза всичко, което човек си мисли. И защо някои да нямат право да си казват мнението? Само като се сетя какво се изприказва за Симона и то от хора, които сега твърдят, че можело да се коментира, но не и обижда. Когато вие обиждате може, защото коментирате и си казвате мнението, но ако някой друг го направи по адрес на участник, който ви харесва - не може  Laughing

Мери, аз разбирам защо си се подразнила. И аз бих се подразнила на твое място, но като се караш на хората няма да им промениш впечатлението от Магдалена. Приеми, че  хората имат различен вкус, някои я виждат по начина, описан от онази потребителка и това е НОРМАЛНО.

# 449
  • Мнения: 67
Аз пък мисля, че в обсъждането влиза всичко, което човек си мисли. И защо някои да нямат право да си казват мнението? Само като се сетя какво се изприказва за Симона и то от хора, които сега твърдят, че можело да се коментира, но не и обижда. Когато вие обиждате може, защото коментирате и си казвате мнението, но ако някой друг го направи по адрес на участник, който ви харесва - не може  Laughing

Мери, аз разбирам защо си се подразнила. И аз бих се подразнила на твое място, но като се караш на хората няма да им промениш впечатлението от Магдалена. Приеми, че  хората имат различен вкус, някои я виждат по начина, описан от онази потребителка и това е НОРМАЛНО.
  202uu

Общи условия

Активация на акаунт