НОРВЕГИЯ - слънчева и цветна тема №35

  • 17 666
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 244
Тук съм,избих вси4ко което изхар4их,не 4е съм пазарувала много де хаха-купих си едни прашки,лосион за 4истене на грим и малък душ гел за Лондон.Та защо казвам 4е си ги избих-ами по пътя към спирката гледам телефон на земята, а капака му до него.Вземах го и го сглобих и късмет, не беше изклйу4ен.Звъня аз на първия 4овек в списъка Ханне.Дига женицата и се разбрахме уж с моя норвежки.Телефона бил на дъщеря й приятелката.Та по4аках я 5-10 минути и дойде жената.Оба4е настоя да взема 200 крони които ми беше приготвила.Та така днеска на аванта съм  Mr. Green Laughing
Май настинах леко и сега ме обхвана паника да не се поболея за Лондон  ooooh!
Поканена съм в понеделник от Великан4о да му видя новия дом, не ми даде да стъпя у тях до като не сложи и последния детайл за да е завършено вси4ко,а той завърши вси4ко в4ера.Няма такова спокойствие като неговото,сам си се премести и сам си накупи и доремонтира вси4ко, нямаше стрес нямаше тревоги  newsm78
Мале много пиша а хората не ги интересуват тези неща  Blush Mr. Green
Нор4е ще хапна напук на все още липсващия ми апетит,ама аз ям насила дори и да нямам апетит,мама ми е казвала да не стоя  гладна Laughing
Николетка ти ми вдъхна надежда 4е няма да ми се обезобрази татуировката и корема заради нея   bouquet
40 кила ли,е ти да не си била 20 кила преди това, на снимката където си с корема не ми се виждаш 4овек който е дигнал 40 кила  #Crazy

# 241
  • Мнения: 3 674
Норчей... smile3505

Молинка, много хубаво ,че споделяш.  Hug На мен ми е драго да те чета... Laughing Приятно гости у Великанче в понеделник... Flutter

Галуни , ти в БГ ли си си, че ще си на плаж?  Thinking Щот тук в Норге,не е  много за плаж, та се чудих... newsm78 Приятен плаж... Hug

# 242
  • България
  • Мнения: 1 090
Молинка, все едно 4увам моята майка. Всеки път като говорим не пропуска да ми каже "да не стоя гладна" Laughing.
Аз нямам апетит кажи ре4и постоянно, но гледам да ям поне веднъж на ден като хората. В работата по4ва да ми се гади като гледам какво и как ядат другите и гледам да хапна набързо и из4езвам. Някои дни пропускам , идва ми в пове4е. А те като вземат да мажат едни филии и да преживят по един 4ас. Е, призлява ми. Тези филии техните, аман , как не им омръзва Sick.
А казано между нас, Великан4о има ГОЛЕМИ планове за вас двамата,хи4 няма съмнение Whistling. Лондон, ремонти и обзавеждане, кое е следващото, хехе bowuu? Ама ти си сериозна жена, на такива банални трикове може да устоиш WinkJoy.
Голяма аванта с телефона днес Grinning, това е доказателство за китайското правило : за да дойдат нови пари трябва да хар4им нали4ните, създавало се вакуум един вид ,който привли4ал нови пари Whistling.

Wink



Аз отивам по зада4и. Разпуснах за днес, утре пак Peace.

Един поздрав от караваната Simple Smile:

 http://www.youtube.com/watch?v=gGe66uxeXCc&feature=PlayList& … m=PL&index=10

# 243
  • Мнения: 244
Винце  bowuu Hug
Нор4е   Laughing Той Великан4о няма никакви планове за нас.Просто изглежда убива скуката с мен  Confused
О да,за парите и аз съм склонна да повярвам  Sunglasses ама в пове4ето слу4аи мойте отиват някъде и не се връщат  Laughing
Знаете ли от скука запо4нах да пиша уърд документ какво  имам във фризера  Joy
Нямам идея какво да си сготвя тази ве4ер, ама ми се иска да е с месценце и да е с поне малко сос,да не е сухо  newsm78

# 244
  • България
  • Мнения: 1 090

Нор4е   Laughing Той Великан4о няма никакви планове за нас.Просто изглежда убива скуката с мен  Confused

Ааа, не бъди толкоз сигурна Wink, може той да си мисли така за теб Wink Grinning.

Знаете ли от скука запо4нах да пиша уърд документ какво  имам във фризера  Joy


Е, това ме разби тотално, малей трябва да е голяма скука rotfImbo hahaha Joy
Аз от скука съм стигала до какво ли не , ама за уърд документ не съм се сетила досега newsm62
Аз не съм много по готвенето Blush, някой друг да даде идея за манджа. Може и аз да открадна идеята.

Бягам аз , сериозно ве4е , 4е имам работа Mr. Green.

До скоро  ladyuu!

# 245
  • Мнения: 3 674

Знаете ли от скука запо4нах да пиша уърд документ какво  имам във фризера   Joy
......

Молинке, мила... разхили ме до уши... Joy

  Много си бойна...Hug  Grinning

# 246
  • Мнения: 3 674
Ех,  Норче...ето ти идеи ooooh! Ама глей как готвят хората... все още не е късно...  Joy   chef


Тази мацка ме разби с нейните вкусУтии
 #Crazy ...страхотна е!   Hug То дизайн, то чудо... Whistling

 Някои си почиват, а други трябва да  отиват да работят... Whistling Айде до после! Отивам да масажирам... клавишите на пианото Wink

Приятна вечер!   bouquet

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 21:53 от ЧервеноВинце

# 247
  • България
  • Мнения: 1 090
Винце, благодаря сърде4но за блога Laughing Mr. Green. Оба4е да ти кажа, 4е по -скоро бих се нау4ила да свиря на пиано (дето нямам грам музикален слух), отколкото да готвя като тази блогърка .

Надеждата умирала последна  Joy, добре, ще 4акам да ме осени музата тогава .

# 248
  • Мнения: 8
 Hug Hug HugМного Много благодаря....за пожеланията и мерси за комплиментите Hug Hug Laughing
Цитат
Николетка ти ми вдъхна надежда 4е няма да ми се обезобрази татуировката и корема заради нея 
40 кила ли,е ти да не си била 20 кила преди това, на снимката където си с корема не ми се виждаш 4овек който е дигнал 40 кила 

ех... когато забременях бях 45кг последно преди да родя бях 85 сега 2 месеца по късно съм 70 Mr. Green, така 4е ако не иска6 да ти се обезобрази корема гледай да не дебелее6 пове4е от 15 кг

# 249
  • Мнения: 244
Леле Николетка ти ме разби,4е то ми зву4и все едно си ка4ила на себе си още една Николетка  Laughing Peace
Но щом си свалила е добре,вси4ко по реда си   bouquet
Аз смятам да си лягам,пак стана 100 4асът и пак хайманосвах посред нощите 4е и 30 минути вървях в тъмното до нас.Не видях смисъл да 4акам Наттбусен 30 минути след като за толкова ще съм си в нас и няма да плащам,и без туй абсолйутно същия маршрут го вървя всеки делни4ен ден за работа,4е и зимата на по-тъмно съм го вървяла  hahaha bowuu Mr. Green

# 250
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
А добро ви утро  Grinning

Аз вчера писах, писах, даже Молинка ме хвана в действие и накрая забравих да си публикувам поста и излязохме с малката. Като се върнах, мъжо, вече ми беше затрил всичко  #Cussing out

Николетка, голяма бубица си имаш, ама то и ти си една симпатяга, тя крушата не пада по- далеч от дървото.  Grinning

Ох при мен вчера беше лудница на работа. Шефа, за да си спести персонал, ме остави сама на работа с една за екстра йелп, която, по- добре да я нямаше. И съм търчала из целия хотел като гламава, от ресторанта, на терасата, от там на рецепция, от там- по етажите, че и на бара, понеже беше топло и народа искаше биричка да пийва. ПОвода, беше сватба с всички гости нощуващи при нас, искащи да се къпят, допълнителни хавлии, сешуари, дъски за гладене, ютии. Имахме само две камериерки, коя от коя по- заспали, неможещи да оправят навреме стаите и цялата ярост на народа на моя глава се изсипва, щото аз на тъпата рецепция  ooooh!. Ейй, казвам ви, идваше ми да си тръгна и ми се плачеше. Нооооо всичко мина слава богу, обаче като си представя, че цяло лято ще е така, понеже колежките една по една се изнизват на ферие, ми се повдига  Sick.

Днес е неделя, чудя се къде да забършем с малката  Thinking.

Дано при всички ви да е толкова слънчево, както при нас.

До скоро   bouquet

# 251
  • Мнения: 200
Егати, времето  Crossing Arms!Дъжд ,дъжд и пак дъжд  Close.Тия 9 градуса дето са навън ще ме докарат до лудост. Добре ,че има няма остават още 20 дни и заминаваме Grinning. Намерих много изгодни оферти до Бг. само, че ще се лети от Евенес .Далечко ни е ,300 км. път ,но пък билетите са за без пари.

Бобче,завиждам ти за слънчевото време! Crossing Arms

# 252
  • България
  • Мнения: 1 090
Сливке Hug, радвам се, 4е сте намерили евтини билети!
И при нас е дъждовно и мра4но Confused. Есента пристига, като 4е ли Tired. Може верно да лудне 4овек от това време, поне да бяхме към Осло, а то...

# 253
  • Мнения: 200
Сливке Hug, радвам се, 4е сте намерили евтини билети!
И при нас е дъждовно и мра4но Confused. Есента пристига, като 4е ли Tired. Може верно да лудне 4овек от това време, поне да бяхме към Осло, а то...



Норчее,рекох да разведрим малко положението с един поздрав на другаря Бон! Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=8VxVI8dja-0
Специално и за всички които са депресирани!

# 254
  • България
  • Мнения: 1 090
Мерси за поздрава!Супер! Aз не съм депресирана, ама пообиколих темите и видях много депресиран народ там. Оле, моето е детска работа направо Rolling Eyes Grinning.
Аз съм направо късметлийка !

http://www.youtube.com/watch?v=caMNr0_mmhM

http://www.youtube.com/watch?v=IsodmkgphIw&feature=related

хайде и от мен един поздрав.

Сливке, жестока снимка, може ли да си я открадна за аватар(ясно 4е за друго не може Crossing Arms)?

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 00:25 от norah

Общи условия

Активация на акаунт