Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 528
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8
 Добро утро!!!!  Hug

Ще се възползвам и вече  честичко ще си пописвам при вас.....  Blush

Едва 09:50 е, а тази картинка ми мърда ту от ляво, ту отдясно   #Crazy  "Хронична" умора ще да е..  newsm78  Laughing

# 286
  • Мнения: 2
Здравейте момичета. Малко късно седнах днеска. Прочетох внимателно всичко което сте писали. За това лекарство ще питам моя приятелка и да ми каже дали го има тука и след обяд ще пиша. Благодаря ви за всичко което сте писали за мен, казах ви че събирам информация за всичко свързано с тази страна, за хората, религията. Знам, че има и отговори на въпросите ми, който няма да ми харесат. Това, че може да ме лъже беше в кръга на шегата, но все пак си имам и едно наум. Може човекът да е искрен. Поне по 5 пъти го питам за семейство, за деца и т.н и той ми казва, че няма. Ако пък има може да му стана поредна жена / хихихи Simple Smile  Joy/. Много сте прави за това, че интернет връзките може да не са това което трябва да са. Но и в реалния живот е същото. Поздрави на всички и да сте живи здрави и много обичани. Поздрави

# 287
  • Мнения: 278
Добро утро, момичета и дядо! Слагам една лека закусчица с чайче! Да ви е сладко!





Аз хапнах две хлебчета със зор. Напрегнато ми е малко, честно да си призная. В 15 часа имам среща в организацията, за която ви казах, да се представям. Да видим какво ще стане. Вчера бях толкова спокойна и си виках, каквото такова. Днес обаче ми е доста напрегнато.
След това съм на работа и като се прибера вечерта, ще ме чака хабибито Simple Smile  Crazy. Днес в 15 и той ще пътува за насам. Надявам се и на него да му е лек пътя.  Praynig

Та мисълта ми беше, че следващите дни може и да не съм много присъстваща, да не се чудите.

На mariq_mariq и easy_24 Добре дошли!!!  Hug Аз не ви знам Simple Smile Ще се радвам, ако се присъединявате по-често към нашите дискусии  Wink

# 288
  • Egypt
  • Мнения: 132
Аз да се разпиша в края на темата, не съм чела още почти нищо, не знам кога ще наваксвам. Моето момче е отпуска, като го видях лошо ми стана- черен кат' негър, отслабнал, с униформата... По всяка вероятност ще заминаваме с малката на пети юли, резервирах билети, ама пу пу пу. То не е лесна работа да си понесеш живота в един куфар, и айде пак всичко отначало.
Рали, както и Делтича е казала, няма чартъри вече, те са до края на май и после почват септември. Най-удачно е да се пътува с Турските авиолинии- София-Истанбул-Кайро, или с Гръцките, през Атина. Може и АлИталия, през Рим, но те са малко...а бе не са за препоръчване. Аз сега ще пътувам (дай боже) от Букурещ, през Атина, намериха ми страхотни билети, на супер цена. За мен е по-добре от Букурещ, на 70 км ми е, а София ми е на 350. Ако ще пътуваш пиши ми на скайпа да видим какво може да се направи по-изгодно.

# 289
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙТЕ! Simple Smile Като видях тези кроасанчета,лигите ми текнаха. на диета съм едва от 3 дни и вече ми липсва всичко. Sad как ми се приядоха само... ooooh!

# 290
  • София
  • Мнения: 7 972

   

Моля заповядайте на вечерята. В два варианта пилешко със зеленчуци. Не се бийте има достатъчно.

# 291
Паулина,Ези,Мария-още веднъж -Добре сте ни Дошли  bouquet
Паулина-срещала съм ника ти в арабската тема..но не зная нишо за теб.би ли се представила с каквото прецениш за себе си Hug  bouquet

нямам настроение днес да пиша.....
Камбаните на Нотр Дам бих в памет на  загиналите в самолета.
На Сакре Кьор също не са спрели...така силно удрят,че чак чашите по етажерката  подскачат

Сваче-разбрах и ще  попитам още утре и ще ти пиша

Момичета-на 20лист сме.
Въпроса е пак същият-Коя ще пусне 15темичка.Нека  пише...да знаем

Хаджи-благодаря за вечерята

# 292
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Магребчета Hug
Не ми се вика тази вечер както друг път-то Далчето е писало за камбаните.........
Далче Hugне съм правила тема до сега, Душко. Не знам начина иначе със удоволствие и аз да пусна smile3506
Файмич Hug Ще стоите ли много във Египетско? Нали ще ни пишеш и от там Hug
Какво ми става нямам муза нещо и немога да ви спомена една по една, направо съм за пердах bash

# 293
  • Мнения: 6
О,разбира се,ще се представя! Simple Smile Но от къде да започна?  newsm78 То няма много за разказване де. Wink

От Пловдив съм,на 26г. В арабските теми и тези форуми ме доведе желанието ми да науча повече за ежедневието в арабските страни, традициите на мюсюлманите и живота,който водят арабските жени. От година и половина съм с моя приятел. Той не е арабин,а персиец от Иран,но семейството му живее и в Дубай. Чета ви с огромен интерес,защото жените тук разказват все хубави и интересни неща за живота си. Откакто съм с моя любим, почти никъде не намирам разбиране и подкрепа. Всеки в удобен или неудобен момент ми изтъква,колко зле ще живея,ако ме заведе "у тях", как щял да ме бие, да не ми дава да направя и крачка,без неговото одобрение,как щял да ми вземе децата, когато си поиска...щял да ми сложи черните дрехи и КРАЙ с мен и моята идентичност... разказват ми се непрекъснато истории на жени, които са работили в арабски страни или са били женени за араби... все негативни истории, които много ме дразнят,друг път ме натъжават,но в крайна сметка започнах да се усмихвам на такива хора,вместо да споря с тях,защото обикновено ми го казват с добри намерения,за да се предпазя сама от неизвестното,а друг път такива приказки чувам от хора,които изобщо нямат представа,как стоят нещата в действителност. предполагам,че всички сте минали по този път с приказките... но като четях (без да пиша в началото), всички вие ми вдъхнахте вяра,че положението не е задължително да е толкова лошо. виждам,че сте доволни,щастливи, уважавани, спокойни... а това е много важно! няма смисъл да коментираме такива приказки,явно всяка жена, която е с арабин,мюсюлманин или просто различен от българин е минала по този път и съответните притеснения на роднините. Аз все казвам,че няма гаранция,ако съм с българин,какъв живот ще живея,за това е важно да попаднеш на човек,а не просто да държим само на нашето си. Не съм от някое балканско село и да се чудя,как да се измъкна от там,нито съм бездомна,за да търся някой, да ми "оправи" живота,просто така се случи,че в един момент този човек го погледнах с други очи... моя приятел не мога да го сравня с друг човек. той ми е набор и е доста улегнал за възрастта си, много е мил, впечатли ме още от самото начало държанието му към мен,към другите хора, възпитанието му, това,което носи в себе си... лошото е,че живеем в различни градове и за сега няма начин да се съберем,защото той учи още,аз също и работя... и все съм Пантелей-пътник. в началото пътувах всяка седмица при него,но с времето започнахме да се виждаме през седмица-две... иначе сме непрекъснато на телефоните и знаем,какво се случва с другия, не се губи връзката... все се надяваме,че ще стане нещо и съдбата най-накрая ще ни предостави това,поне да живеем в един град!
аз ви разказвах и доста ненужни неща,но това е! Simple Smile

# 294
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моми4ета прибрах се от столицата, големи разправии и препращания! още 4акаме разрешение на казуса, било прецедент! поне отидох на църква и за жалост нямаше запалени све)и а не си нося запалка, но се по4уствах приютена! утре ще пиша пак, линда реве за компа!

# 295
  • Мнения: 90
Паула ,това за черните дрехи и как мъжа ти Ще се отнася с тебе ,зависи изцяло от тебе и какво би позволила и на какво си съгласна .Така ,че  е хубаво да си поставите регламенти преди да заминеш и да обсъдите всичко предварително ,да е ясно и на него и да не си прави филми ,макар ,че и това не е гаранция де .Та успех   с гаджето и дано се съберете скоро време ,че тая телефонна любов е до време

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 22:14 от Shakira26

# 296
  • Мнения: 6
ШАКИРА, знам,че е така за телефонната любов. Ние още от самото начало имахме разни планове,как той ще се прехвърли тук,но видяхме,че е невъзможно. После обсъждахме да се премести да живее тук,а да ходи само на изпити,когато има дати в София,но пак не се получи... и в крайна сметка си караме още така. аз чак не мога да повярвам,че сме заедно,след толкова месеци само пътуване,без да се виждаме всеки ден. все си казвах,че ще издържим така най-много 2-3 месеца и това е. но ето, вече година  и половина сме си заедно. напоследък много съм се депресирала,че няма да се получи нищо,а аз много държа на него и не ми се иска да го загубя. имам прекалено много свободно време,след работа, вечер съм си сама с мислите и започвам да се самосъжалявам, да се отчайвам... страх ме е че точно тези километри ще изиграят много лоша роля в нашите отношения. но все си казваме,че това е изпитание и трябва да издържим,ако държим един на друг. за това казах,че се надявам съдбата да ни събере най-накрая. някои неща не зависят от нас,нали?! Simple Smile   bouquet

# 297
  • Мнения: 90
Дано скоро да се съберете и да ви протече живота така както сте си го начертали  Hug

В подолния си пост съм направила малка грешка като съм сложила отрицанието не ,сега го оправих  Laughing.

Дядо Хаджи мерси за вечерята ,мням мням мням много вкусноооооооооо  Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 6
Благодаря ти, Шакира!!!   bouquet

# 299
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрууууу Hug
Хайде аз да ви почерпя, че днеска синковеца е рожденник днеска smile3503

-


Върху тортата кликнете за да може да я видите голяма Wink

Общи условия

Активация на акаунт