МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 74 477
  • 392
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 001
А, моля, моля...да не ми закачате сланинките...симпатичното ми коремче изглежда съвсем като бременно...жалко, че не  е Laughing
Пепелчето, срита ли я депресията или да идвам да се саморазправям с нея... #2gunfire и с Татянка да ме вземете и мен в Търново, моля - освен, че се кандидатирам за Голям Заплес 3, може да си премерим сланинките да видим коя е лъжла  hahaha

Помилвана,  Heart Eyes - как само пишеш...трябва по-честичко, МОЛЯЯЯЯЯЯ!!!!!!!  Praynig  Heart Eyes  Hug

Вчера получих неочакван подарък от приятелка...не мога да разказвам с подробности, но в най-големите бури на живота осъзнаваш колко си обгрижван всъщност, осъзнаваш, че си носен на ръце...и незаслужено обичан!

О, честито мъниче на Зара!!! Да сте здрави, да се гушкате дълго и да се радвате от сърце!   bouquet (Тая тема се омириса на бебешко, ей! Живота е хубав!)

Потапям се в ежедневието и ви желая хубав ХЛАДЕН ден! Grinning

# 76
  • Мнения: 2 022
Честита дъщеричка на Зара!
Нека малката Николета расте здраво, весело и послушно детенце!




Ох, и на мен ми се прииска ... пак...  Embarassed (То не е спирало да ми се иска пак и пак - нещо като вариант на "Апетитът идва с яденето").

# 77
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Влизам само да честитя дъщеричката на Зара! Да е жива и здрава и много да радва мама и тате!

# 78
  • София
  • Мнения: 679
Пешеходке Благодаря за милите думи  bouquet компанията ви е страхотна с голямо удоволствие ви чета.

 smile3525Честита дъщеричка на Зара!
На Николета много здраве, щастливо детство и късмет!

# 79
  • Мнения: 1 744
Честита дъщеричка на Зара! Да им е жива и здрава и много късмет да има! newsm51
Брей много моми взеха да се раждат напоследък! Тамън ще има за моите момци!

# 80
  • Мнения: 1 410
Честито попълнение в семейството на Зара!

Феичке ,и аз страдам от същия синдром.Всеки път като прибирам по-малките дрешки на Аничка ми става едно мъчно ,плачливо..... Cry


Габи,не ти отговорих веднага - И НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 677
Ей,много ни е хубава темичката!!!!!!!!!!!

Зара,честита дъщеричка!Да расте здрава и благословена малката Николета!   bouquet

Лени,да ти жив и здрав рожденника!

Габи,мила,много ме зарадва появата ти,макар и с не много добри новини.Радвам се, че ти си добре и децата също имат успехи.Дано всичко да се подреди по най-добрия начин  Praynig Praynig Praynig

Цоци,не се тревожи, всичко ще е наред  Hug

Тони-бонбони, дано и при теб нещата да потръгнат вече  Praynig

Ани,как са децата?А къщата докъде я докарахте?Толкова отдавна не си писала, че вече нищо чудно и да сте се преместили тихомълком без почерпка  Naughty

# 82
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Зара,честита малка сладка рожбичка,да ти е жива и здрава,много щастие и късмет  bouquet

# 83
  • Мнения: 331
Днес от сутринта се опитвам да ви изчета-тъкмо успея и някой пак пише, тъкмо седна да пиша, Марти се разплаче. Дано този път си пусна поста.
ЗАРА, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО И МНОГО ДА ТЕ РАДВА!
Цоци, Hug.няма да се притесняваш толкова-да не ти е за първи път. Макар че и аз забелязвам, че Марти ми е някакси по-мил. Не, че батковците ги обичам по-малко, но сега съм по-зряла като майка. Така че ще си мислиш само хубави работи и ще си чакаш бебенцето!
Тъщичке, да разцелуваш София за хубавото стихотворение и да си дадеш бузите да ти ги нащипе-по същия начин, по който щипеше Марти! Hug
Габи,познавам те задочно от един друг форум. Имаш много хубави рецепти, някои от тях съм изпробвала. Явно трудностите са погнали много от семействата ни, но ще удържим! Все пак сме малко по-друга порода.
Чета за различните ви бременности и раждания и си припомних моите. Най-големият беше на 1г.2 мес., когато отидох на гости на една позната да ми гледа на кафе. Аз ходя при нея повече за да ме успокоява-нещо като психотерапевт, но безплатен. И тя ми вика-ти си бременна. При което аз се ококорвам, защото не съм имала съмнения, нито ми беше закъсняло. Купих си тест и той потвърди.Как да не й вярвам поне малко на тази жена, която едва ли не в първите минути на моята бременност позна.
nadiaeuro, три нормални и три секцио означава, че първо те мъчат да си родиш по естествен път, а после те режат. Ужасно е! Аз това го изживях с най-големия. Там, където ходех на консултация, установиха в седмия месец, че ще раждам секцио, но в болницата все пак ме пробваха няколко часа дали пък няма да стане по нормалния начин.
Танче,да си ги нямаме такива. Снимки на квартала няма да получиш-ще дойдеш да си го видиш.Обхванала те била носталгия. Да си спретнем пак една срещичка по нашия край-доколкото чета, има вече 3 записани.
Целувки и гуш на всички ви! Hug

# 84
  • Мнения: 3 323
Вале, не е точно това за да спра догадките ще обясня - имам три нормални раждания, едно секцио и две извънматочни бременности, които се процедира като при секцио - операция и пр. Всичките напълно самостоятелни като процедури, не са преминавали от едното в другото- Мисля това изчерпва въпросите.

# 85
  • Мнения: 803
Здравейте аз съм сестрата на  Зара днес сутринта в Майчин дом се роди Николета 2.250 и 51см.
smile3525 Зара,честита ти рожба!Да е здрава и много щастлива,тя и цялото ви семейство!На теб бързо възстановяване и много гушливи и усмихнати моменти от тук нататък!

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 18:30 от пепел_от_рози

# 86
  • Мнения: 367
Опа,здравейте...аз ако може ...някак си ей така. Embarassed..по "терлички"...ако не преча. Blush..само да се пробвам...ако няма да досаждам....че то знае ли се ....да пробвам а ...пък ако получа ритник...ще бягам бързо.... Mr. Green
Здравейте,мили мой...милички,златнички...много ми липсвахте...направо едва се одържам/пък за клавиатурата,няма да ви казвам как се чувства... Grinning/...като гледам обаче не сте пропускали да ми "Гризете кокалите",докато ме няма....е няма лошо...но гледам и тефтери се вадят...айде де не съм прескочила много ...всичко знам...ще видиш после на вечерната проверка... Laughing
Пешеходке...ама ти обясняваш,ама има ли кой да те слуша...то мара Подробна...до Мара Изчерпателната.....що ти трябваше да им фърляш фишека...гледай в какво чуденка ги постави....за теб...  bouquet  bouquet  bouquet/три щото ме нема известно време... Whistling/...Мале жена какви са тези очи на твоя син...направо трепач...ще има да го гонят мацките...а Дивна..да не я даваш без бой и без наличните документи/нали знаеш...карти,снимки,нотариални актове на имоти и т.н. ...да не казвам повече,та да са неподготвени/...много е красива ...въобще всички сте готини...Все така усмихнати и ведри да изглеждате ...и да гушнеш "принцесата" от "една отнесена от вихъра"....ей не съм забравила,още ходя с палци в една особенна позиция... Laughing
Мама Цоцоланка....ама ти като за първо...сега ще се откажа...направо ...първо ми каза някоя от вас ,че на четвърто се напълнява много,после и че страховете са кото за първо...ама не ми се вярва много. Thinking...за ремонта не се притеснявай,въпреки ,че колкото и да ти го казваме,то по-леко няма да ти стане...но като чух че вече планираш да подреждаш гардероби и въобще думата "ред"-по-сигурно от това здраве да е ...виеш "гнезденце".. Heart EyesОбичкам те много и не ми се иска да се притесняваш ...и на мен точен термин не ми казаха и трите пъти ....после води не както трябва на цвят...ама сега децата са си както трябва на цвят..... Laughing..Пращам ти цялата си положителна енергия и ще си бременея с теб...може ли... Blush... Hug Hug Hug
Танче...аз значи потайна...а ти.. Crossing Arms...колко пъти те питам "ти какво общо имаш с медицината"...отговор не получавам..... newsm78...но аз от теб само критика..."че съм кратка","че съм постна"....ама да знаеш аз постно почти не "папам".... LaughingТез твойте щерки,ще ме уморят...ама да ти кажа аз от снимки само и вече знаех,коя ми е фаворит..".катерача" на мама...да ти е жива и здрава...нали знаеш после пък ще е по-спокойна... Hug за голямото ти и щастливо семейство..... Hug Hug Hug
ЧЕСТИТО НА Айла!Да ти е жива и здрава Елена-хубавица!Да ви радва...сега сигурно,ще ти се стори ,че е много лесно да се гледа бебе...след двете каки...и те да са ти живи и здрави...много сте готини...много да ти помагат...колкото могат разбира се ...това ще е важно и за тях и за теб..... Hug
Честито и на Зара!Много да те радва момата! Hug
Дриймче...какво стана бе душко...то не бе депресия,то сега пък зъб...е "по-лошо от ухо,зъб и г../дупенце/да те боли....няма"/поговорка ама не си спомням нито от кога нито от кои народи....нали много забравям.../....бързо да го оправяш...аз едно време като питах какво да взема за зъбобол...отговор...зъболекар...така че не отлагай,че с болка и бебе...комбинация гадна....Радвам се ,че се готвите за почивка...не се притеснявай,номер две сме го водили на море на 4 месеца...нищо не разбра...май и не помни... newsm78....смело отивай ,ще смениш обстановката....Как е Габи......вече успокои ли се... Peace
Марги....как си...как е новата придобивка... newsm78...а ти мина ли притеснителната част....дано си добре... Hug
Пепелче...извинения значи сега трябва да мисля...абе то имам в изобилие ,но не мисля да пълня публичното пространство с тях...не му е времето сега...въпреки че много ме обвинявате ,че нищо не казвам за себе си...ама като гледам само аз се пъча"ветеринар съм"...другите се спотайват...да видим.. Thinking....Каква полянка само.. Crazy.как да не я омачкаш...ама ти сама ли я мачка...или и мъжа помага и по кое време на денонощието беше това,че после беше  и доста уморена.... Thinking...да видим кой ще обяснява сега...Денис.....готин...пазиш ли го вече за някой.. Whistling...аз просто така между другото питам...че ти китки поднася,на гости кани тоя и оня...та незнам,да не вляза в чужда територия... Blush...Ама може да дойда просто така да ти донеса изкуствена тор да напръскаме ливадата...та да има какво да газиш после...тоест да мачкаш...и стига мацка...сметки,плащания...мисля че ти сама си осъзнала /и то скоро май и потвърждение получи/...че живота не се изчерпва с тях...ЗДРАВЕ...е това е ....
Тук ,ще вметна,че Танчето прие малко навътре обръщението "геройка"...Танче не така ,за някой хора това си е геройство...другите майки Танче/за които говориш/ са "мъченици",те не могат да дадат това което е основно и най-важно...казвам го от позицията на дете което расте от 13-годишно с епилепсия,която незнае никой откъде се е появила,но всички знаеха че е неизлечима и че това води до много пристъпи и едно лечени за цял живот...повярвай ми Танче,майка ми е мъченик за мен...но за това да не говорим сега......После да не кажете че не говоря за себе си....това е началото на смисления ми живот.....Та да продължим... Sunglasses
Гледам Габи се е появила....е не звучи много добре,но все пак си между нас...е доста далече...но и на теб част от нашата положителна енергия ,няма да ти е в излишък... HugНадявам се всичко да се оправи скоро... Praynig Praynig Praynig
Вечернице...звездичке.....как са децата...как е малкото ангелче и прекрасните батко и кака.... Wink,а ти как си...поработваш ли... Wink
Дил...градинско охлювче...съвсем затъна в прекрасната градина...цветя страхотни....децата как са...айде изпълзи за малко... Wink
Юле...Юле....къде си ...утре да си пред компа с гооолямо кафе ...това писание трябва и да се прочете.../Лиле,не тъжи за вчерашното,сипи си двойно днес... Wink/...Юле,как е работата...Кламерче върви ли...добре ли е адаша...а децата....а ти успокои ли се...И ти не ми отговори този прословут диван за двама ли е ...или за близнаци.... newsm78...Щото ще имам лично питане....ако е за близнаци... hahaha
Пиги...как е коляното...гледам вече за работа все по-често говориш...почивай още малко жена...дано всичко е наред след сваляне на шината и да мине по вода раздвижването...Ако не съм нахална...от какво са ти проблемите с колената....може и да не ми отговориш...Как са децата.... Laughing
Сива нова а твойте дечковци как са ...при вас ли беше кърлежа...не се притеснявай сега са много ...размножителен период.... Joy Joy Joy
Мозила...честито и на теб...Георги беше нали...как е малкия...добре ли си ти....успяваш ли да се справиш...мойте големите са породени...не е лесно но после е много приятно.... Hug
Мама Вили...включвай се по-често...после все по-малко време ще имаш...поне в началото...като гледам каките ти са като мойте.... Peace
Наде...няма да ви разочаровам разбира се... Laughing...не мислеше че ще ви изпусна нали...китката беше да ви хвана дирите...пък сега да си поговорим/початим/....не се притеснявай че ще пропуснете празник в Казънлък...важно е да сте заедно ....нали за това сте се събрали...има и тежки моменти...и пропуснати празници ...и тъжни случки...и пропуснати "шопинги"...,но има и много сладки ръчички протегнати към теб и много греещи очички които те следят и заради които от време на време и на теб ти се схваща кръста... Hug
Меги мей...мъжка майко...Честито ти пораснало момче,да ти е живо и здраво ...и да не те притеснява много с друсащия го пубертет...ти си оправна...фърляш джапанки...тичаш за нови губенки преди тържество...оправяш се с мъже "всякакъв калибър"...  bouquet.....пък един схванат кръст ли ще те уплаши.... hahaha
Вик.....не се притеснявай,пожелавам ти бързо да се изкачите на колелото ...ама на виенското...е не илюзорно....така е не може без спадове...интуицията ще ти подскаже кое е най правилно....Успех и стискам палци.... Praynig
Валенце...много ти хубави момците...ама тия сини очи верно те питаха момичетата.....всички сини...ще чакаш внуци със твойта боя очи...аз какво да кажа кото с мъжа сме със светло зелени очи и двамата -пък девойките до една с кафяви.....ще има да викам после "ах на баба очичките......" LaughingБраво на учениците ти.... Peace
Като казах браво...Тъщичке...много ти е даровито момичето...браво и на него и на вас ...детето има дарба....има за какво да се гордееш...а как са "айдълките"....
Ларива...нещо те няма и по "мойто време"...да не почна аз сега да викам "този ми се губи,оня ми се губи"...и до там ще стигна.....Как сте ,Ларивка...как са близнаците ,как са момичетата....А работата...и за теб стискам палци....
Мечо Пух...на кого беше любим...Маминка Ваня...на теб ли беше..отдолу в подписа...сега го чета на каките...много им харесва...Как е къдравелка...а батковците...а тати....и това ,че тук е някаква твоя оптимистична муза е разбираемо...всички носят маски,но живота е гаден...а ние искаме море,вълни,любов...така че си градим свят пълен с невинност....тоест с деца...да сме спокойни...да се чувстваме добре...харесвам постовете ти  ...  bouquet
Наслуки...как е бандата... Wink
Помилвана...радвам се че се появи...с толкова позитивизъм...нужен е на много майчета... Heart Eyes
Феичке...за бебета....няма "наяждане"...и на мен все са ми в главата.....и аз като Танчето си събирам дрехите/което кара мъжа ми да се замисли... Laughing/...и ми е едно тягостно...та...знае ли се...Как е Галинка...как са сините очички...ей пази момата,че тука пушки по едно време се размахваха....
Като говоря за бебета...Лени как е корема,имаш ли болки...добре ли си...Честито ти пораснало момче!Да е жив и здрав! Hug
Рени...галиш ли коремчето,не бързай после ще се отспиш по корем...аз съм с теб....чакам... Hug
Дез...загуби се....как е бебока...явно вече не е онова малко безмълвно човече.... Heart Eyes
Маминка ...изчезна...няма те и по нощите... Sad...Дано всичко е наред...
Олимпия,явно жегите я морят вече....снимки,снимки... Whistling
И на новите мами...ЗДРАВЕЙТЕ...и снимки..... bowuu
Къде е морското майче...айде да не търсиш вече слинг...сложи първо рибата в тигана...така ли беше поговорката...или се киснеш вече в морето...завиждам благородно...ама то май го дават да се поразвали времето... newsm78 Mr. Green
Натали...ти за капучино говориш...аз колко те чаках и плаках ...не знаех къде си...а ти на хубаво местенце пък и момци са те налагали....е това е почивка...Как е Джо....снимките му пред фонтана са страхотни...аз казах ли ти че имам леля в Плевен... newsm78...И Натали нали знаеш утре капучиното двойно с повечко захар..... Heart Eyes
Елена...как си ....децата...вече към края преди ваканция.... Hug
Кабо...  bouquet
Тони....да не го оставяш така "мъжа"...не праща пари...как бе....леле Crossing Arms..нямам думи... Sick
Раде...нещо ми се губиш да не обърка пак града... Laughing...как сте ...дано сте добре... Hug
Теди...коя е тази" вашата болница".....това конспирация ли е ...код или нещо друго...аз пак ли съм пропуснала...как е Йоан...как е лудетината....
Вижте какво ,сигурно има някой дето да съм го пропуснала...ама то и Пикасо вече не е това което беше... JoyДа ви пиша за мен...ами ...... newsm78...нали ви драснах там два реда...темата е страхотна ...пълна с бебета...и планове за бебета...и за море...и мъже/нашите де...то с тия бебета.. ooooh!...други няма ... Laughing/,само дето някой не си показват мъжете.... Whistling...не са им ясни последствията сигурно...а те са много тежки..... Mr. Green
Лиле....като те мързи...свиркай да мързелуваме заедно..... Laughing...виртуално де...ти само каниш,ама вътрешно се молиш никой да не дойде,че отиде осветената къща.... Hug
Като ходите до Търново свиркайте...или ако има среща в София в някой парк.... newsm78
Момичета....много ,много ми е готино да ви пиша ...но сега ще ви оставя ...отивам да спя...или нещо друго...то по това време на деня...... Blush
Ох, пропуснала съм Дидка,Каишка,Лилибон/страхотни снимки... Wink/,КаНиМа......за всички тях и за всички други.....  bouquet Hug  bouquet Hug
За всички пропуснати от мен рожденници....ДА са живи и здрави!
На всички работещи лек ден! Peace
На всички домакини.... Hug....и лек ден ...може и по градинките .... Peace
 newsm51 newsm51 newsm51

# 87
  • Мнения: 2 807
Момичетаааа, здравейте!  Hug Hug Hug .........  Hug


Ей, ПикасоHugза мааааалко съм те пропуснала теб  Hug
Чак съжалих, че не успях да привърша с работата в "къщата" малко по-ранко...

Ще бъда кратка сега, че вече много ми се спи.  Tired
Пиша само, за да не ме подберете  Mr. Green , да знаете, че съм си тук...  Hug
Иначе по/около празниците изкарахме една малко по-голяма почивка (без нет) - почти 2 седмици, та след нея трябваше да наваксвам и...време не остана да се мерна поне  Blush


Мамо Ц.   Hug, ЧЕСТИТООООО!!!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Някъде мернах, че искате бебка (и за това честитката е в розово  Grinning)

Желая ти най-прекрасната, най-щастливата, най-спокойната, най-най-най-... бременност!  Hug

Много, ама много се радвам за теб/вас!  Heart Eyes

Още когато прочетох изтичах при мъжа си и му се похвалих  Laughing



Честитки на мамите (и татковците Wink) за новите бебчета - ЕЛЕНА и НИКОЛЕТА   bouquet    bouquet
Само усмивки, радости и приятни емоции да носят!


ПигиHug радвам се, че вече пишеш.
Как е крака, надявам се всичко вече да е минало и забравено  Hug

ГабиHug много ми липсваше!  Heart Eyes  Hug  bouquet
Вярвам, че нещата при вас скоро ще се наредят!  Hug



 Hug  Hug  Hug и на всички други мами   bouquet  bouquet  bouquet
Лека нощ!...  smile3524

# 88
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Момичета,добро утро
отбивам се за бързо да ви кажа,че отиваме на китен newsm44.Сега ще направя едно бързо разследване  Naughty.Ще пиша като се върнем
Чао момичета
ОБИЧАМ ВИ  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 410
Добриютро!

Пикасо,медицинска сестра съм...чак сега разбирам ,че си ме питала и преди.... EmbarassedОбичам си професията и докато работех давах много от себе си и го правех с кеф....Но из форума не обичам да се правя на знаеща и не раздавам съвети .....просто принцип...Трайчо Китанчев..... smile3502

Тъщичке,мила,докато седна и забравям какво на кого съм искала да пиша - поздравления за малката София. Имам ли разрешение да копирам стихчето ....?

Поздрави за всички ви и прекрасен ден!


Честит имен ден на всички,носещи имената - Константин и Елена!

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 08:22 от Татянка-бърборанка(DIM)

Общи условия

Активация на акаунт