Нова седмица дойде, нека само радост донесе! 18.05-24.05.2009

  • 8 119
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 732
здравейте,момичета!
маринекс,благодаря за кафенцето,имах нужда,че от 3 дни не съм пила.
момичета,имам едно питане-правила ли е някоя от вас пункция без упойка,на мен ми предстои такава,не знам кога,ще се разбере във вторник и нещо много ме е страх(аз искам без упойка,страх ме е от упойката).
лек и слънчев ден на всички! Hug

# 121
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

и аз си взимам от кафенцето, че много мис е спи.

mimeto26 пункция без упойка се прави, когато има стимулация на ЕЦ и има по 1-2 фоликула. Не боли, нищо страшно. Пункцията представлява изтегляне на течност от яйчника, където плува фоликула. Спокойно.

# 122
  • Мнения: 1 732
благодаря ти ники за бързия отговор,вярвам ти.да на ец ще бъде моето инвитро,ако стигна до там,във вторник ще се разбере. Hug

# 123
  • Мнения: 3 246
Здравейте и от мен, хубав ден и приятни почивни дни ви пожелавам  bouquet Hug

# 124
  • Мнения: 491
Hug Здравейте момичета днес имам Рожден Ден и по тоя повод мои приятелки ме заведоха на мюзикала "Неприлични танци" и да ви кажа честно наистина ме впечатлиха, в такава за зала не бях стъпвала, а представлението беше уникално.Изненадата беше на излизане, когато навън бяха строени велосипеди с кабинки отзад  /управлявани от едни красиви испанци/ и с моите дружки се нахвърлихме на тях и такъв смях беше по улиците на Лондон не мога да ви опиша/направиха клипче  ще се постарая да го видите Laughing/ , и стига съм ви задържала ето ви почерпката за мое здраве че то ми най ценното.
п.с.  Hug Мотонети поздравявам те за клипчето, моят племенник сега започна да бръщолеви и като го пуснах се нареди до мен и започна да се надпреварва с момата Laughing и реве с сълзи да му го пускам Cry
                             
                      

# 125
  • Мнения: 1 699
Зюмбюлчееееееееее  Hug Hug Hug Честит рожден ден мила, много много здраве ти желая и късмет   bouquet  bouquet  bouquet С удоволствие ще се насладя на изживяването ви с испанците  Mr. Green

# 126
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте  Grinning
Zumbul честити рожден ден - здраве,щастие и късмет  bouquet
Лек ден.

# 127
  • София
  • Мнения: 406
Привет!
На Равал и Мимето26,много стиснати палци и нека това е последната ви битка,която ще ви донесе най-чаканото щастие Praynig Hug
С малко закъснение Честит имен ден на Ели.Да си жива и здрава и успех във всичко,с което се захванеш Hug
Честит рожден ден на Зюмбюл и Цецито.Желая ви много здраве,щастие,успех и съвсем скоро да имате друг повод да ви честитим!Весел празник! Hug Hug Hug

# 128
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Цеци честити рожден ден и на теб  bouquet С пожелание да станеш мама!  bouquet

# 129
  • Мнения: 965
Хайде да почерпя и аз за рожденния ми ден  Hug



Да ви е сладко  Laughing
Зюмбюлче да си жива и здрава,щастлива и много обичана,пожелавам ти в най-коро време да станеш мама   bouquet и да гушкаш сладки бебоци  Hug

# 130
  • Мнения: 1 732
Цеци и Зюмбюлче,честит ви рожден ден!Бъдете живи,здрави,щастливи и много обичани!Нека всички мечти и желания да ви се сбъднат в близко време!Весел празник! newsm51 newsm59 nbirthday

# 131
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Цеци, Зюмбюлче, да сте живи и здрави и много обичани! А скоро по един такъв подарък!

# 132
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Цецито,като каза "сладки" бебоци .....ей ти едно  Laughing Hug

# 133
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Зюмбюлче  , Цецито Честит Рожден Ден и от мен, бъдете здрави и много щастливи и в най скоро време да се сбъдне най съкровенната ви мечта  bouquet

# 134
  • Мнения: 2 342
Извинявам се предварително, че прочетох само последната страница  Blush
Цеци и Зюмбюлче, да сте здрави и щастливи всеки Божи ден! ЧРД!
Мимето и Равал, успешна процедура!
Мимето, ако искаш могат да ти сложат упойка и при пункция на ЕЦ, по желание е. Аз имах 2 Ф, но ме приспаха по желание, какво да направя като ме беше страх. И следващия път пак ще искам упойка  Embarassed
Ако съм пропуснала нечии повод, моля да ме извините!
Стискайте ми палци във вторник, ще пробвам нещо за първи път.

Общи условия

Активация на акаунт