Нова седмица дойде, нека само радост донесе! 18.05-24.05.2009

  • 8 090
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Хайде под Розичка-цоп Hug
Цеци,ще го ударите на лИбоф значи  loveuuu
Стискам палчета за Мотонети  и за всички ,които се нуждаят от виртуалното ми подкрепа.
Кали, Heart Eyesоправяме се лека полека.Щом като вече някой има сили да ми отговаря и да ми се блещи насреща.. Joy значи сме на оправянка!
Ели ми липсва..и се сетих за Леа.
Маринекс,айде разписвай сееееееее

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Весела и слънчева седмица!
Мотонети, Катринг fingerscrossed
Свраче Hug

# 17
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

весела и спокойна седмица. На всички, които имат нужда стискам палци.

# 18
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета! 

Николита, мерси за кафенцето! 

Успех на всички! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте!
Николита,темичката е супер Heart Eyes
Доре,аз пък си останах само с болките,а снощи беше меко казано нетърпима и още нямам дори зацапване ShockedЧас имам за края на седмицата,а до тогава  ooooh!
Катринг,имаш и моите палци  fingerscrossed
Равал,не сме те забравили,молим се за теб и нека яйчицата този път бъдат повече от едно Praynig
Цецито,приятен лов Heart Eyes
Щица Hug
Свраче Hug
Мотонети Praynig Praynig Praynig
Весела и ползотворна седмица на всички!

# 20
  • Мнения: 3 453
Привет и от мен! Heart Eyes

Стиснати палци за всички нуждаещи се! Praynig

Слънчева и хубава седмица!  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 146
Здравейте, мацки! Влизам да чета специално дали има новини от Мотонети. Дано вълнението от тези дни се увенчае с най-щастливата вест. Нещо много хора се губят днес, явно ви гонят понеделнишки задачи. На мен пък хич не ми се работи!  Crazy Ходих за уикенда да си видя племенника, че е на гости при баба и дядо - иначе живее чак в Барселона. Голям сладур е на две години и пет месеца. Трудно говори, защото му говорят на няколко езика - български, испански и френски (баща французин), но пък после това му е чудесен старт в живота! Много хубави емоции и суетня около малкия, беладжия малко си пада, но като даде една усмивка за милиони и сърце не ти дава да му се скараш, качил се е на главата на всички  Mr. Green  Поне бабите и дядовците ще тренират сега, "моето" гардже казаха, че ще го гледат от петмесечна възраст, голям мерак имат.

# 22
  • Мнения: 1 732
здравейте момичета!да се запиша и аз в новата тема,че вечер ще стане.
лека и успешна седмица на всички! Hug Hug Hug

# 23
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мотонети, какво става мила, има ли новини?

# 24
  • Мнения: 4 589
Е и аз чакам от Мотонети и не смея да тръгна. Дано всичко е наред. Аз отивам на женска сбирка в един прекрасен ресторант в центъра. Утре ще ви проверя каква сте я свършили.

Аз сервирам по едно коняче да се стоплите в този дъждовен ден.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Мотонети, къде си? Всички чакаме новини от теб ... Дано са добри ...! Praynig

Ники, приятно изкарване на женската сбирка ... И да не мърсувате, ей ...  Laughing

При нас днес въобще не е валяло, а живея и аз в София (Надежда). И умирам от жега, така че днес за втори път отивам в банята ...

# 26
  • Мнения: 1 732
момичета,имам нужда от вашите палчета за сряда.с док ще решим дали ще правим инвитро на ец,и този месец инсето ми е неуспешно,но аз продължавам ако може.

# 27
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
mimeto26 , стискам палците още от сега.

# 28
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
mimeto26 и аз ти стискам палци fingerscrossed

# 29
  • Мнения: 392
Успех  МИМЕТО, стискам палци и вярвам, че каквото и решение да вземете с доки, ще е правилно и със успешен и щастлив край!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт