Нова седмица дойде, нека само радост донесе! 18.05-24.05.2009

  • 8 114
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 868
Цецито Зюмбюлче ЧЕСТИТ РОЖДЕНЕ ДЕН МАЦКИ И ДАНО ВАШИТЕ ПОДАРЪЦИ НЕ СЕ ЗАБАВЯТ, А ЧЕ ЩЕ ГИ ИМА ТО Е ЯСНО  bouquet  bouquet  bouquet
Мира стискам палци мила Praynig
Мимето и Равалчето успех милички Praynig
Лека нощ мацки(за лека вечер май съм закъсняла Blush

# 151
  • Мнения: 2 342
Хайде, ДОБРО УТРО!
   

# 152
  • Мнения: 180
Добро утро Hug
Хубав ден на всички Grinning

# 153
  • Мнения: 1 868
Добро утро Heart Eyes
Желая ви страхотен ден Hug

# 154
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен  Laughing Хубав ден ви желая  Hug
Мире , благодарско за кафенцето  Heart Eyes Няма да пускам палчетата изобщо  Praynig
Снощи , кой ползвал ваната с добавката,  ползвал - днес няма това е  Laughing Laughing Laughing
Изчезвам след малко да го работя  Mr. Green

# 155
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте и от мен  Grinning
Желая ви уикенд изпълнен с много емоции!  bouquet

# 156
  • Мнения: 419
Привет, момичета!
Мисля, малко да отскоча до темите за отслабване, че от тия хормонални стумулации, направо Sick, а предстоят пак Rolling Eyes
На всички ви пожелавам приятен и слънчев ден!

# 157
  • Мнения: 4 589
Здравейте,

специално за Маринекс съм изровила тези снимки от архивите. Николинка-пиколинка булка, 2001 година.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380454&pid=12438070

На всички хубав ден и много целувки.

# 158
  • Мнения: 1 868
nikolina-pikolina страхотни са ти снимките Grinning била си много хубава булка Peace

# 159
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
nikolina-pikolina , прекрасна булка си.

# 160
  • Мнения: 1 732
благодаря ви момичета за стиснатите палци.наистина имам нужда от тях в този момент.а за упойката,мисля че няма да боли толкова много за да искам упойка,организма се натоварва от упойките,а и имам лош спомен от една упойка,та за това предпочитам без.не вярвам да боли повече от цветната снимка,която правих без упойка.
лек и успешен ден момичета! Hug Hug Hug
ники,много красива булка си.  bouquet

# 161
  • Мнения: 392
Цецито и Зюмбюлче честит ви рожден ден на патерици, да сте живи и здрави и нека поне по едно ваше съкровенно желание се сбъдне през тази ви година, желая ви го от сърце!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз вчера бях на бал и не съм влизала, да ви кажа изкарахме си прекрасно и много забавно! Това е една много положителна емоция през м. Май! Инъче жегичката си е голяма. За сега чао и лека прохладна вечер!!! Heart Eyes

# 162
  • София
  • Мнения: 406
Мира,няма да пускам палците до вторник,а от теб само добри новини Praynig

# 163
  • Мнения: 3 246
Привет момичета -кокичета Hug
днес поработих и сега успявам да се включа Hug тъкмо е върнахме от рожден ден на кръщелницата, голяма сладурка  е, хм  май е време да почерпя
Мира стискам палци Praynig
Никикаква си хубава булка  била Hug
хубава и прохладна майска вечер ви пожелавам, гушкам ви всички и стискам палци на тези които имат нужда, да не изброявам че със сигурност ще пропусна някоя  Hug

# 164
  • Мнения: 1 768
Добро утро момиченца  Laughing Hug
Сервирам кафето и ще ходя пак да го работя  Wink

Кали , да е жива и здрава малката кукла  Hug
Ники , булка за чудо и приказ си .Сега разбирам , защо пак искаш да си булка  Laughing
Хубав ден милите ми . Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт