Кое АМ бихте предпочели? Фризо ХА или НАН ХА?

  • 5 007
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Ами ще трябва да улучваш явно, дано стане от първия път и да й хареса!

# 16
  • Мнения: 236
НАН. Дъщеря ми от 1-я месец е на НАН, пие го с удволствие, като междувременно за известен период смених с Хип, обаче тя не го хареса и се върнахме пак на НАН.
Нан ХА нали?

Да, първите 3 месеца беше на ХА, после минах на обикновеното, по моя преценка. Сега ако трябваше да избирам не бих послушала педито за ХА, а направо бих дала обикновеното мляко.

# 17
  • Мнения: 2 111
Аз давам Фризо ХА вече 5 месеца.
Нан ХА и Милумил ХА не й харесаха въобще,а ХипХА не можах да намеря в нашия град.
Хумана също имат ХА мляко.
Купих ФризоХА след като прочетох мнения в този форум,че най-малко горчи от ХА-млеката.
Факт е,че започна да си яде кашите приготвени с него.Така и не пожела обаче да пие мляко.

# 18
  • Мнения: 472
От двете твърдо НАН ХА.
Peace Пили сме го в  началото и бях доволна ....сега пием Аптамил АР и Милумил 2 в 1 (заради рефлукс)

# 19
  • Мнения: 254
една година беше на фризо ХА

# 20
  • Мнения: 2 334
Не харесвам нито едното от двете млека ,но дъщеря ми пиеше повече Фризо ХА.

# 21
  • Мнения: X
Аз бих избрала Фризо.

Винаги съм се чудела от къде идва този негативизъм у майките към Фризо-то. Оказва се, че са приказки малко наизуст, без да може да се даде реално обоснован отговор. Фризо не е най-доброто мляко, но е добро мляко.
Това, което затвърди у мен това схващане е, че след пускането на новите европейски директиви за състава на млеката за кърмачета и преходните млека, всички "прехвалени" марки докараха съдържанието си именно до това на Фризо. Фризо е едно от първите млека, обогатено с омега 3 и 6 мастни киселини, нещо, което повечето млека са направили от скоро. Да не говорим, че най-доброто антирефлуксно мляко е точно на Фризо. Едно време запичаше, но едно време запичаха всички млека, след добавянето на пребиотици нещата се оправиха. За мен Фризо млеката имат само два недостатъка - липсата на прОбиотици и твърде ароматизираната тройка.

Отплеснах се, но не ми допадат разговори от типа:
- Това е по-хубаво!
- Защо?
- Не зная...

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Аз говорих от опит и се обосновах защо съм го сменила.Много се колебаех какво мляко да избера, още повече, че ме беше страх да не раздразня стомаха на едномесечно бебе при смяната.Но рискувах, защото тя си хапваше добре,а 3 дни не се беше изхождала.Не ме питайте как се пъха термометър в дупето, защото нищо друго не помогна, а бебето плаче, напъва се и не може да се изходи.Докато беше на дохранване, акаше след всяко хранене.Давах си сметка,че всички млека са еднакви.Изучих им състава подробно, но факт е че от Хип до ден днешен проблем с изхождането нямам.Все още е само на мляко.П.П.Това е за моето дете.Не че млякото е лошо.Може и да е било случайно стечение на обстоятелствата.

# 23
  • Мнения: X
Говоря по принцип  Grinning, не визирам конкретно никой. Наблюденията ми са и от майки, които не ползват форума.

# 24
  • Мнения: 240
Давам НАН ХА, педиатърката ми го препоръча и съм доволна. Аз лично не харесвам ХИП  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 278
Фризо ХА, пие го с удоволствие, и на мен ми е вкусно даже  Joy То е от 0 до 12 месеца, така че не мисля да го сменям.

# 26
  • Мнения: 591
пак си взех Хип ХА, защото ме е страх, че няма да пие друго, но следващия път сигурно ще е Фризо ХА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт