Гърдите при бременност

  • 24 009
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 955
Купувай си нови сутиени винаги когато ти се увеличи размера и се опитвай да го носиш и нощем. Препоръчително е без сутиен само 1-2 часа на ден, ако искаш да имаш стегнати гърди след кърмене. Всеизвестно е, че гърдите се отпускат по време на бременността, а не по време на кърмене.  Laughing Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 733
То при всеки е различно с болките при мен поне на 10 седмица спряха. Е и сега от време наврене не се усеща малко нещо, като лежа по полукорем вече Sad, но не е болка.

# 17
  • Мнения: 1 336
аз вече съм за нов сутиен и гърдите зверски ме болят #Crazyнемога да спя без сутиен и ако се наведа имам чуство че ще се откъснат
някой знае ли до кога болят ,Beb4o верно ли на 10 седмица спряха болките
а докога се увеличават Embarassed
И при мен спряха след 9-10-та седмица, сега съм в 13-та ,  само от време на време ме наболяват, а размерът им от 75/В сега е около 80/С + Simple Smile

# 18
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравйте и от мен сладурки

Мен ме боляха почти до 5-тия месец.Страшно много бяха напрегнати а как пораснаха от 75-ти номер на 90-ти съм сега Shocked
А така като гледам май съм с тенденция още да пораснат #Crazy
Започват да ми тежат вече тея гърди.Дали след известно време след раждането ще се смалят пак или ще имам такива огромни newsm78
Целувки на всички Wink

# 19
  • Мнения: 330
Моите ме боляха от самото начало,а сега бебчо е в третия месец и гърдите ми,особено зърната са някак си под напрежение и при допир ме дразнят.А като големина са 2 пъти напред Flutter

Общи условия

Активация на акаунт