® E-bay - тема 29

  • 39 127
  • 747
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 444
Грозно пате, разбира се че ще му преведа парите. просто така като не ти отговарят незнаеш дали са съгласни с посочената отсрочка и адреса на доставка. Все пак това ми е първата покупка искам да съм коректна и да си пазаря занапред, че каквито неща съм си набелязала. Взех да си мисля че това е голяма краста дано да ми отмине по бързо, че мъжо ще ме  #2gunfire #2gunfire
Щом е писал 7дневен срок(в обявата),значи всичко е ок.
Ти кой ден спечели търга?

# 676
  • Варна
  • Мнения: 5 591
А не пише ли в текста на аукциона до колко дни искат да си получат парите. Повечето, които продават по много неща  пишат срок на плащане.
А за комбинирана доставка, ако нямате предварителна уговорка никой не ги задължава да направят отстъпка. Възможно е да пише някъде из аукциона правят ли комбиниран шипинг. Някой продавачи си пишат, когато правят.

# 677
  • Мнения: 511
Здравейте! Аз съм с въпрос относно плащането с ПейПал. До сега не съм имала проблеми, картата ми е заредена, днес се опитвам да платя нещо и ми излиза съобщение, че с тази ми карта, не може да се извърши плащане, да въведа номера на друга!!!  newsm78 Някой да има подобни проблеми?
На мен ми излиза такова съобщение когато в картата няма достатъчно пари за извършване на плащането. Ако днес си зареждала картата, може парите още да ги няма по сметката ти.

# 678
  • Мнения: 1 163
Грозно пате, разбира се че ще му преведа парите. просто така като не ти отговарят незнаеш дали са съгласни с посочената отсрочка и адреса на доставка. Все пак това ми е първата покупка искам да съм коректна и да си пазаря занапред, че каквито неща съм си набелязала. Взех да си мисля че това е голяма краста дано да ми отмине по бързо, че мъжо ще ме  #2gunfire #2gunfire
Щом е писал 7дневен срок(в обявата),значи всичко е ок.
Ти кой ден спечели търга?
Търга го спечелих в събота вечерта. Като играх на търга нямаше посочена цена за доставката. В последствие разбрах, че това се уточнява предварително с продавача / както и да е за първи път ми е ще се науча/. В неделя получих инвойса и там имаше 11 паунда за доставка / пуснах тука писмото момичетат ми казаха, че ще си ги получа в България/ Моите карти не станаха за плащане и си направих Виза, която още не е готова и му написах писмо, че имам проблем с картата ако може да ме изчака с плащането до 10.06. но така и не съм получила отговор.

# 679
  • Мнения: 1 163
Ей най-накрая ми отговориха една фирма  дали доставят до България. Само че ми писаха че не доставят било им твърде скъпо и сега какво се прави  newsm78 newsm78 ако все пак искам да си поръчам точно това.

# 680
  • софия
  • Мнения: 25 860
Ей най-накрая ми отговориха една фирма  дали доставят до България. Само че ми писаха че не доставят било им твърде скъпо и сега какво се прави  newsm78 newsm78 ако все пак искам да си поръчам точно това.
Търсиш друг продавач или даваш адреса на Емпреса в Англия.

# 681
  • Мнения: 2 119
Днес ми отказаха доставка до БГ още 3-ма продавачи на парфими. Спариха ме целия ентусиазъмот приемливите цени. Аз така и не откривам купувач,който да иска да ми изпрати нещо. Sad

# 682
  • Мнения: 260
Днес ми отказаха доставка до БГ още 3-ма продавачи на парфими. Спариха ме целия ентусиазъмот приемливите цени. Аз така и не откривам купувач,който да иска да ми изпрати нещо. Sad
Да не би да имаш малко оценки  newsm78 Преди време с една мама пробвахме така, понеже тя имаше 5-6 оценки, и все и отказваха, тя ме помоли да питам за една чанта за която вече и бяха отказали доставка, и понеже аз съм с повече оценки на мен веднага ми дадоха цена за доставка, която беше съвсем нормална...

# 683
  • Мнения: 2 119
Днес ми отказаха доставка до БГ още 3-ма продавачи на парфими. Спариха ме целия ентусиазъмот приемливите цени. Аз така и не откривам купувач,който да иска да ми изпрати нещо. Sad
Да не би да имаш малко оценки  newsm78 Преди време с една мама пробвахме така, понеже тя имаше 5-6 оценки, и все и отказваха, тя ме помоли да питам за една чанта за която вече и бяха отказали доставка, и понеже аз съм с повече оценки на мен веднага ми дадоха цена за доставка, която беше съвсем нормална...
Да-само една оценка имам. До сега само едно нещо съм си купила Sad

# 684
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Получих стикерчето за кола днес - невероятно бързи се оказаха! Grinning Поръчах го на 27-ми вечерта.

# 685
  • Мнения: 187
Как бяха процедурите с поръчването на диван или други тежки и обемни стоки-изгодно ли е,през емпреса ли си ги поръчвате или подруг начин?

# 686
  • Мнения: 22 523
Наоми, използвай за начало Емпреси, за малки неща излиза изключително изгодно.
Като понатрупаш оценки ще ти доставят и до БГ. Аз и в началото не съм имала проблеми, но зависи от продавача.

# 687
  • Мнения: 0
Днес ми отказаха доставка до БГ още 3-ма продавачи на парфими. Спариха ме целия ентусиазъмот приемливите цени. Аз така и не откривaм купувач,който да иска да ми изпрати нещо. Sad
като влезеш във ebay пррво си влез във акаунда и после си смен държавата за доставка там кадето пише uk смени на bgr така ще ти излизат само неща с доставка до бг. Hug аз така правя

# 688
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Моля за малко помощ, някой койтои ма желание да ми пише на лични. Става въпрос за един спечелен диспут и върнати пари. Но в Пей пал имам 99 транзакции, които не разбирам и в крайна сметка балансът ми в Пей пал е излязъл на -0, 4 $. newsm78

# 689
  • Мнения: 1 270
Наоми, наистина с парфюмите доста от продавачите отказват да изпращат до Бг, а аз съм с достатъчен рейтинг.
Аз пък поръчах парфюм за приятелка  и получих менте  Crossing Arms Продавача писа, че сме луди, ама тя кутията направо като от моя цветен принтер изпринтирана  Joy Голям скандал се заформя.
Та мисълта ми беше хубаво да оглеждаш оценките.

А друг куриоз беше, че продавачите нямаха обявена цена до Бг, аз спечелих парфюма, изпратих адрес в Щатите, но въпреки всичко си получих два парфюма в Бг на моя адрес. Луда работа.
Джемма писах ти на ЛС Peace

Общи условия

Активация на акаунт