прясно мляко откога?

  • 1 883
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
След годинката  Peace и аз мисля тези дни да предложа.

# 16
  • Мнения: 2 334
Дадох на дъщеря ми прясно мляко на 1г.2м.  Peace

# 17
  • Мнения: 991
В кремчета и грис - на 10-11 месеца - количеството беше малко и тъй като го прие добре, продължих. За пиене - като навърши годинка.

# 18
  • Мнения: 6 713
Да, рано е. Аз почнах на годинка да ги правя с прясно мляко. Peace

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
на 10м. го записах на ДК и тогава за първи път опита крем.
Иначе за пиене след 1г.

# 20
  • България
  • Мнения: 757
Давам но разредено с водичка.Грис или нещо друго,като картофено пюре-задължително мляко,ама кравичката си я бива PeaceВземам си от една жена и съм спокойна за качеството Hug

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте, аз започнах да готвя с прясно мляко на моето дете едва след 1 г., но само чисто честно казано избягвам. Тя консумира много кисело мляко, по кофична на ден и явно това и задоволява нуждите. Но моя много близка даваше прясно мляко с попарата и дете и беше направило чревна инфекция, която минава доста бавно. А и сега човек не знае какво прясно мляко се продава ??

# 22
  • Мнения: 2 111
След годинката.
Не е задължително да даваш десертите още отсега,аз ги хвърлям вече 7 месеца тези кремчета,не виждам смисъл да ги давам.Яде само супата и второто от кухнята.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 16:01 от erota

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
В кремове, нишестета и грис - на 11 месеца, когато го записах на кухня.
Да пие от чаша прясно мляко - преди 2 месеца. Дотогава пиеше АМ.

# 24
  • Мнения: 146
В нашето ДК ги правят с АМ или някво друго сухо.Но не и с прясно ,а иначе кухнята ни може и от 5 месец  Mr. Green

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 3 754
На голямата и дадох след годинка,но на малкия ще му дам след 2/склонни сме към алергия/.Иначе кремчетата му ги приготвям с АМ.

# 27
  • Мнения: 188
Аз започнах след 10 месец, но доста го разреждах!

# 28
  • Мнения: 80
а в Сливен детската кухня е от 4 месеца, за тях давали само пюре. Аз преди годинка няма да го запиша.

# 29
  • България
  • Мнения: 457
Прясно мляко-след годинка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт