Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Ананас, чая от листата на малина, вана с етерични масла, секс...
Нищо не даде разултат при мен обаче Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 365
Стимулацията на зърната наистина предизвиква силни контракции. Това май е единствената работеща бабешка рецепта. При мен след един ден опити доведе само до пукане на мехура и после лекарите трябваше да довършват с хапче и система.

Миенето на прозорци не помага, не се морете:) освен ако не искате чисти прозорци.

# 17
  • софия
  • Мнения: 2 140
И нашият бебо не иска да излиза.Чистя като луда,разхождам се,
хапвам и люто,но без резултат!За секса незнам,защото татито
го е страх да не направи нещо на детето.Контракции си имам по
принцип,но нищо не се случва.Разкритието ми е 2см.
Всеки ден вече се надявам да се появи малкото човече!
Успех на всички чакащи бъдещи мами! Peace

# 18
  • Мнения: 79
Ей това с разстриването на зърната май проработи  newsm78
или просто внушението е голяма работа  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 5 606
Я една изпитана рецепта да ви кажа, до сега имаме в нашето женско братство няколко раждания часове след това - мноооого пържени картофки и няколко сандвича от Макдоналдс. Много се смях първия път, като се получи, на втория реших, че е съвпадение, но на третия щях да падна направо. Grinning  Затова моя мъж ми е забранил категорично Макдоналдс, докато не родя.

# 20
  • Мнения: 240
Чела съм и са ми казвали, че помага физическото натоварване- в границите на допустимото разбира се. Моят АГ ми каза, че ходенето е с чудодейни свойства, но аз през цялата бременност не се спрях, последните дни почти не се прибирах в къщи- ходих само на километрични разходки- преносих 7 дена. Общо взето търпение му е майката. Успех и леко раждане  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 44 245
Ами секс....разходки....топла вана.....пикантни храни.....проверка за разкритие Simple Smile)) имаше нещо за ананас Simple Smile))

Чесно казано аз преносих 3 дни, но не съм бързала и не съм се пънала да раждам и да си предизвиквам контракции.....
Общо взето ако бебето не е готова няма как да го извадиш с такива неща Simple Smile))
Една приятелка преноси 2 седмици Simple Smile)) да не те отчайвам Simple Smile
Но рядко оставят повече от 7 дни да преносиш, обикновенно предизвикват...

Нали ззнаеш че утре  и вс следващ ден на преносване трябва да ходиш на запис на тоновете...вероятно утре ще те прегледат и за разкритие....

# 22
  • Мнения: 212
Здравейте, и аз преносих миналия път, на седмия ден ме вкараха в болница, докато ме настанят и решат какво да правят - денят мина. На осмия ми пуснаха система, която не даде резултат. Накрая казаха, че ще ме режат. И аз се запънах. Сетих се за горещя душ и пробвах. Е, при мен имаше резултат. Точно половин час след него започна родова дейност  Peace
Успех и не се шашкай, все пак терминът е дата, около която се ражда  Laughing

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Секс, масаж на зърната на гърдите, галене на корема. И най- вече разходки, качване и слизане по стъпала също.

# 24
  • Мнения: 826
Дааа знам Angel_Dust ! yes Утре съм в Окръжна за тонове и сигурно после всеки ден... до победатаааа! Laughing
Благодаря ви момичета за идеите. Иначе си права - докато беба сама не реши да излиза, едва ли нещо ще помогне.
Това за МакДоналдс ми хареса. Laughing А иначе забравих да кажа, че и на мен ми дойде идеята, за стимулация на гърдите и пробвах онзи ден. Нищо, освен петно коластра върху тениската ми, когато се събудих. Rolling Eyes Но не знаех, че трябва да се прави по 15 минути този масаж (аз доста по малко си правих). Тази вечер ще пробвам по-дълго.  Peace
Франческа Салиери  и това с чая от листа на малина ще го пробвам, дето се вика - нищо няма да ми коства. И ти си от бандата за Окръжна нали, така че и за теб едни стиснати палци за леки последни седмици на бременността и раждане по учебник. Flowers Four Leaf Clover
Иначе от самото раждане не се притеснявам и нямам никакъв страх. Също така знам, че термина е една фиктивна и често неточна дата, но просто искам да раждам вече.  Crazy По-скоро един трепет усещам, едно очакване да се срещна вече с малката инатка.
Благодарности за пожеланията и дано скоро имам с какво да се похваля. fingerscrossed
На всички носещи и преносващи, на всички бременни мами много късмет и здрави бебешльори на финала! thumbsup

# 25
  • София
  • Мнения: 44 245
Ще те чакаме да се похвалиш после с леко раждане зад гърба ти и  здраво и прекрасно бебе в прегръдки Simple Smile)))

# 26
  • Мнения: 626
Dendri за Макдоналдс да ти кажа че не помага . С ТаняБ и Мадам Стасита го пробвахме и цък , знаеш колко време преносиха и те  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 425
Чай от малинови листа няма да предизвика контракции. Тук препоръчват да се пие от 34 седмица - засилва мускулатурата на матката, пречиства организма и може би помага за по-лесно раждане. Аз вече започнах да го пия, а преди това пиех чай за бременни, в който също има малинови листа.

Една рецепта, препоръчана от акушерка: една супена лъжица чай от върбинка (Verbena officinalis), една пръчка канела, десет карамфилчета и едно малко коренче джинжифил се запарват с един литър вода и тази напитка се пие леко топла на глътки през целия ден.
Също съм чувала да помага и рициновия коктейл, но съм чувала и че могат да се получат много силни контракции от него и за това няма да казвам рецептата.

Леко раждане на всички чакащи!

# 28
  • Мнения: 219
При мен редовния секс и проверката за разкритие си свършиха работата, точно на термина родих  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 5 606
Dendri за Макдоналдс да ти кажа че не помага . С ТаняБ и Мадам Стасита го пробвахме и цък , знаеш колко време преносиха и те  Crazy
Eй, разбихте ми мита за Макдоналдс. Sad Мислех, че имам изпитано средство ако тръгна да преносвам.

Общи условия

Активация на акаунт