Отговори
# 60
  • Мнения: 11 607
Да не е говерила със свекърва ми? ooooh!

Предложение за бизнес: командировка на свекървата при преносили мамчета от форума...Комисионна по договоряне - колкото по-рано след отиването на свекървата мамата роди - толкова по-скъпо.

Иначе.....Честито на Стасита! Hug

Дендри, хайде със свеки под ръка и в най-скоро време и на теб да честитим!

# 61
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мадам Стасита е родила преди няколко часа здраво бебче Евгени в Окръжна болница. newsm18 Tada newsm18
Дано ме изчакат с бебока и да посрещнат мен и бебка тези дни. fingerscrossed

Момичета, благодаря ви отново, всяко мнение и съвет са ми полезни! Hug Hug Hug

Пробва ли с масаж на едни специални точки? При мен подейства. Ако те интересува ще ти напиша подробностите.

# 62
  • Мнения: 826

Пробва ли с масаж на едни специални точки? При мен подейства. Ако те интересува ще ти напиша подробностите.

Да, искам! yes Всичко пробвам вече. Ще ти бъда благодарна Lady FrostHug

# 63
  • Мнения: 1 558
Честно казано на мен нищо не ми помогна.Първия път преносих с една седмица,а втория с един ден Wink

# 64
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честито на Мадам Стасита! smile3525Да и е живо
и здраво детенцето!Айде дано пък скоро и аз да го измътя
нашия хубавец!  ylinfant

# 65
  • Мнения: 6 274
Честито на Мадам Стасита, да й е жив и здрав малкия юнак !!!   bouquet
Дендри, още ли си тук, миличка?
Хайде, офейквай и се връщай с едно сладко бебоче!
  Hug

# 66
  • Мнения: 540
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА МАДАМ СТАСИТА ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЧЕТО
и вече е време и ДЕНДРИ да се похвали

# 67
  • Мнения: 4

Пробва ли с масаж на едни специални точки? При мен подейства. Ако те интересува ще ти напиша подробностите.

[/quote]

Ако може и аз на опашката  Grinning Lady Frost ще споделиш ли за тези точки - аз знам за една зад кокалчето на стъпалото.

# 68
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ето ги акопресурните точки: http://escorial.files.wordpress.com/2008/10/acupressure-points.pdf
Отваря се малко бавно и го намерих само на английски.

Има най-различни, свързани с бременноста и раждането. За предизвикване и ускоряване на раждането са мисля на 14 страница.

Много внимайвате с прилагането на тези техники да не стане някоя беля. Аз лично смятам, че трябва да се използват едва след започване на раждането, а не за да го предизвикат. Успех!  Peace

# 69
  • Мнения: 6 274
Гледам, че Дендри още си е тук.
Хайде, мила, няма време.
Чакаме бебееее!!!
  Laughing

 Hug

# 70
  • Мнения: 826
О, Джуличкааа Heart Eyes... и аз искам вече. Това бебе до второ пришествие ще се инати.
Дано скоро да стане работата, че на тази жега, с тези килограми, допълнително се изнервям.
Lady Frost благодаря за точките... Дръпнах си ги сега и сега ще ги разгледам.
Ако не ще се прежаля и ще взема да последвам съвета на Руска и Мама Цоцоланка и ще говоря със свекървата. Rolling Eyes
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Мнения: 240
Dendri, какво става? Бебчо още ли не проявява желание да излиза. Да знаеш, че стискам палци и чакам с нетърпение да се похвалиш. Успех  fingerscrossed

# 72
  • Мнения: 4
Lady Frost, благодарско за точките! Ако има ефект ще споделя  Laughing надявам се скоро.

# 73
  • Мнения: 48
Люто и секс.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Топло мляко с канела. Аз не преносвах, но понеже първото ми дете се роди 12 дни преди термина, си бях внушила, че второто също ще излезе толкова по-рано. Така, като останаха по-малко от 12 дни до термина ми, се чувствах все едно бях преносила. Mr. Green Някъде в нет-а прочетох това за млакото с канела и в продължение на 3 дни пих доста. На третия ден ми изтекоха водите и родих - седмица преди термина ми. Може и бебето просто да си е решило тогава да излиза, но все си мисля, че и напитката помогна. А и да не е - вкусна е. Hug

Леко и бързо раждане ти желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт