Жената Дева 4 -Девицата на зодиaка :)

  • 28 914
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Честита Баба Марта и от мен, мили девички  Hug

Рядко се включвам, но съм на нова работа и съм в процес на адаптация, знаете как е  Wink

# 721
  • Мнения: 139
Милички ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мене Hug newsm51 Живи и здрави бели и червени и засмени както викаше баба ми Party newsm76

И един виртуален букет от мене с зюмбюли-сутринта ме зарадваха с такъв Heart Eyes

Днес пратих малката на градина с много мартенички, аз съм на работа тука раздаваме и на клиентите мартеници-абе лудница hahaha Crazy

# 722
  • Мнения: 114
Ей забравих да пиша,днес съм на новата работа.Ники няма температура,но кашлицата ще мине по -бавно.Вчера му приготвям раничката за градината и свеки звъни,че понеделник и вторник ще почива.Взе малкият,това за първи път от 4г.ми се случва.Чак си викам,аз ли не чух правилно.Накарах свеки да повтори какво е казала,и се указа че съм чула правилно.Малкият в сряда чак е на градина,но ми е доста криво.За първи път го оставям някъде,и звъня през 5минути да питам как е.Хайде лек ден на всички.

# 723
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
mama na niki как е новата работа?  Laughing

# 724
  • Мнения: 139
Да ви се похваля сега ще си засаждам зюмбюлчетата в нас-дано не умрат, че са много мухнати ooooh!

# 725
  • Мнения: 139
Айде който писал писал-заповядайте в новата темичка Mr. Green Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=478136.0

Общи условия

Активация на акаунт