Гоблени 56 Пролетно-неуморна тема

  • 48 084
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Имам програмата, благодаря Hug

Скорпион, подаръчето е много хубаво!

# 46
  • Мнения: 643
Ето обещаното от мен



трябва да стане това

http://zayatz-ezh6.mylivepage.ru/image/1357/23167_124к.jpg

Астера, по-добре с бебето навън, за гоблените се надявам по-нататък да имаш повече време, пък и всички ние.

# 47
  • Мнения: 207
Охо ! Снощи на една тема,  днес  нова и то на 4 страничка .  Браво темата е страхотно оформена , само като гледам началната страничка и ми идва настроението. .Имам един въпрос  - мога ли от снимка  да направя гоблен . Имам  добра снимка на античния театър в Пловдив  и мисля че би станал добър гоблен.  Проблема е че никога не съм правила подобни неща и не знам как...

# 48
  • Мнения: 633
KoteVaniaq/.благодаря   bouquet.А аз вместо това наисках премиум данлоуд  Embarassed Embarassed

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте и в новата темичка  Hug
Браво на всички за показаните красоти smile3501
Аз за съжаление не съм напреднала особено с моите китки и ще се срамувам в ъгъла, любувайки се на вашите творби  Blush

# 50
  • Мнения: 2 924
kiraa,
можеш:)
Само дето ще има доста работа по нея и след като се прекара през програмата.
Да се оправят цветовете/понякога не са много естествени/ , да се поизчистят единичните бодове.
Би ли показала снимката?

# 51
  • Мнения: 207
Хипатия  Embarassed съжалявам но не мога да я покажа - нормална снимка е (хартиена) . Разглеждах сайтове където предлагат подобни услуги и се замислям дали да отида някъде .  Ще опитам да я снимам  с камерата за да я кача , но не съм сигурна дали ще стане.          Не стана много  добре  - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12375874

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 19:23 от kiraa

# 52
  • Мнения: 643


Кира, като напишеш в Гугъл Античен театър-Пловдив , излизат много снимки. С хартиена няма да стане.

там отгоре имаше едно много готино кафе ,ммм Laughing

# 53
  • Мнения: 207
Ох, не съм ходила отдавна там .  В началото на месеца си бях в Пловдив  , но не стигнахме до Стария град .  Аз харесвах повече това горе на разкопките - хем си пиеш кафето,хем целия град разглеждаш.  Но до колкото знам отдавна го няма.  Май се отклоних от темата , за което се извинявам .   Искам да си ушия нещо подобно .

# 54
  • Мнения: 643
И аз съжалявам.
Не съм много светната с програмите за правене , но знам само иголки. нет, можеш да вкараш снимка и ти я пращат на мейла веднага. Хип и Сисак могат да помогнат за поизчистването.

# 55
  • Мнения: 2 924
kiraa,
ще се радвам, ако ти направят в някой от тези сайтове дизайн да ни го покажеш:)

# 56
  • София
  • Мнения: 618
Един скромен напредък и от мен

# 57
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Показвам до къде съм стигнала с гръцкото пристанище, но снимките са от телефон и не са съвсем ясни. Размерите на гоблена са 40/50 см.



Получих си подаръчето, страхотно е, прекрасна картина на Вервако! Едно голямо благодаря на Петя  Hug

Днес изпратих и моето подаръче, жертвичката ми да се готви.

# 58
  • Мнения: 675
Аз съм ушила няколко гоблена по схеми, но сега минах на щамповани, защото е по-лесно и се влага повече творчество. Сега шия един Исус. Има ли и други почитатели на щампите, освен мен? Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 924
аз ги ненавиждам:)

Общи условия

Активация на акаунт