Планирани ли сте били?

  • 5 422
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Това, за което ти говориш е съвсем друго  Stop Вие не сте се пазили, защото
докторите са ви казали, че няма да забременеете. Но да не искаш дете и
да забременееш "случайно" и да го оставиш, защото е станало виждаш ли-е това не го разбирам.
Изключвам и случаите на забременели с контрацептиви-това вече е случайност.

# 16
  • Мнения: 3
Аз съм едно от хилядите да не кажа милиони грешки на този свят , една голяма пречка в живота на една жена , осъзнала се на време и пот писала отказа си от мен , за което съм и безкрайно благодарна .А за моите родители съм дълго чакано дете . Моето детенце което вече е на 15 год си беше планирана бременност макар с татко и да бяхме доста млади , аз нямах 18 , а той беше на 21 .

# 17
  • Мнения: 366
И аз съм от непланираните. Имам сестра, която е по- голяма от мен с 8г. Баща ми като разбрал казал - е, нищо може пък да е момче. Като бях малка ми казваше - на тати момчето. Признавам си , че съм му слабост и аз много, много го обичам. Hug

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не, не съм. В този момент майка ми е искала да се развежда, почти ме е абортирала, но я е спряла една леля. Дълги години се чувствах виновна за този факт, защото майка все още е дълбоко тормозена от този мъж и никога не намери сили да се пребори с него.

# 19
  • Мнения: 4 965
Планирана съм и моето дете и планирано,
и дай боже и то да си планира неговото. Praynig
Не мога да си представя как стават все "случайно"
тия неща. ooooh!

Това е и моето мнение.
Била съм планирана. Моите деца също бяха планирани и правени целенасочено. Peace

# 20
  • Мнения: 2 448
Да, планирано и много желано, защото майка не е могла да забременее почти година и се е наложило някакво лечение, а брат ми е бил планиран чак по някаква схема да нацелят пола.  Laughing

Моето дете изобщо не беше планирано, може да се каже моментно размекване от моя страна и то пък взе че стана от веднъж.  Crazy 

# 21
  • Мнения: 2 132
Аз съм била, но моето дете не беше.Когато се запознахме със съпруга ми си казахме(след известно време), че няма да се пазим и планираме, а когато си стане!Почти веднага забременях.

# 22
  • Мнения: 2 013
Планирано дете съм била,дъщеря ми също,точно както се пееше в песента "тази година венчавка,догодина кръщавка..."  Heart Eyes

# 23
  • гр.София
  • Мнения: 380
Майка ми е забременяла с мен няколко месеца след сватбата, така че вероятно съм била планирана. Със сигурност зная, че съм била желана-всъщност това е по-важното. Вярвам, че отношението на родителите и най-вече -на майката към появата на  детето до голяма степен оказва влияние върху съдбата му. С брат ми имаме малка разлика-била съм бебе, когато майка ми е забременяла с него и не го е искала. Даже ми е споделяла, че не си е спомняла през цялата бременност с него да се е усмихнала. Сега го обича, естествено, и съжалява за мислите, които са й минавали през този период, но те са факт. Имам чувството, че нейното негативно отношение към бебето, което е носела, е повлияло върху съдбата му-брат ми е мъж с много положителни качества, работлив, старателен, но както се казва "не му върви". Може за някого това да са глупости, но аз съм си мислела много пъти, че донякъде отношението на бременната ми майка към него преди раждането му е повлияло върху това.

# 24
  • Мнения: 338
И двете със сестара ми твърдо да.

# 25
  • Мнения: 1 317
Всъщност не съм била особено планирана. Даже майка ми ми е казвала - "Не прави моята грешка, да раждаш на 18 години, без образование и т.н". В пубертета тези думи ми кънтяха в главата нон-стоп. Нейната грешка - тоест моето появяване.  Tired
Е, с годините всичко се забравя, но макар че моето дете също е непланирано, никога няма да чуе, че е била грешка.

# 26
  • Мнения: 593
Аз съм планирана и сестра ми е планирана.
Моето дете е планирано, детето на сестра ми също е планирано.
Надявам се второто ми дете също да бъде планирано, макар че не се притеснявам от непланирана бременност.  Peace

# 27
  • Мнения: 46 518
Да. Планирана съм.

# 28
  • Мнения: 431
Планирана съм била за аборт, после за мъжки пол.

# 29
  • Мнения: 6 713
Планирана съм, да! bowuu Майка ми казва,че не е могла да забременее около година и почнали подмятанията от мили роднини! ooooh! Sick #Cussing out
И моето детенце е планирано.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 10:55 от ЛУРДЕС

Общи условия

Активация на акаунт