SportsDirect.com - 2!

  • 55 752
  • 686
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 215
Възможно е. Когато я видиш в Унгария минават 2 дена, за да стигне до теб. В София ги бавят 1 ден.

# 616
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте набирам желаещи за обща поръчка ако има такива моля пишете на ЛС Hug

Добре,ама колко човека сме!Дайте да се саберем да поръчаме много хора!
за сега сме 2-3ма навита съм да пуснем много хора само да се съберем.....до сега сме се събирали по 4-5 човека и не сме имали проблеми

# 617
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Момичета продавам тези маратонки , номер 30.5
Естествена кожа много са хубави, но на дъщеря ми ,са и малки.
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-adidas+Cititurf+Child-037026.aspx
Довечера ще пусна и реални снимки.
Ако има някой интерес да ми пише на лични.

# 618
  • Мнения: 66
здравейте набирам желаещи за обща поръчка ако има такива моля пишете на ЛС Hug

Добре,ама колко човека сме!Дайте да се саберем да поръчаме много хора!
за сега сме 2-3ма навита съм да пуснем много хора само да се съберем.....до сега сме се събирали по 4-5 човека и не сме имали проблеми
Ако сме двама-трима  доставката ще ни излезе скъпа!Доколкото знам доставката до България е 29.95 лири!

# 619
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте набирам желаещи за обща поръчка ако има такива моля пишете на ЛС Hug

Добре,ама колко човека сме!Дайте да се саберем да поръчаме много хора!
за сега сме 2-3ма навита съм да пуснем много хора само да се съберем.....до сега сме се събирали по 4-5 човека и не сме имали проблеми
Ако сме двама-трима  доставката ще ни излезе скъпа!Доколкото знам доставката до България е 29.95 лири!
не мила сега сме 2-3ма затова събирам желаещи което ще рече че и ако ти се навиеш ще сме вече 4ма и още някой и ще стане.да доставката е толкова затова правим общи поръчки

# 620
  • Мнения: 4 215
Ние разпределяме доставката спрямо сумата, за която се поръчва. Тъй като има момичета, които поръчват само 1 нещо за 10-15 лири. Ще им се оскъпи страшно много ако разделя доставката на броя хора.

# 621
  • Мнения: 66
здравейте набирам желаещи за обща поръчка ако има такива моля пишете на ЛС Hug

Добре,ама колко човека сме!Дайте да се саберем да поръчаме много хора!
за сега сме 2-3ма навита съм да пуснем много хора само да се съберем.....до сега сме се събирали по 4-5 човека и не сме имали проблеми
Ако сме двама-трима  доставката ще ни излезе скъпа!Доколкото знам доставката до България е 29.95 лири!
не мила сега сме 2-3ма затова събирам желаещи което ще рече че и ако ти се навиеш ще сме вече 4ма и още някой и ще стане.да доставката е толкова затова правим общи поръчки

Намерих още двама освен мен!Утре ще ви кажа дали са сигурни!

# 622
  • Мнения: 1
Много съм недоволен от едната тениска,която си поръчах.
Майка ми пусна две червени тениски - едната никога не е пускала цвят и още една,която си поръчах от този сайт.
След прането новата червена ( от сайта) беше се оцветила на места с черни петна ,за жалост не се изчистиха нито с ваниш,нито с други препарати.
Е не може да е чисто нова и да се оцвети така брутално,явно е доста ниско качествена.
А беше намалена от 30 паунда на 6 лири.
Ето тази - http://www.sportsdirect.com/ShowImage.aspx?BigImage=~/Images/Pro … ts/54803008_l.jpg

Друг случай - една поло ризка на Pierre Cardin.Пуснах пералнята на 30 гр. и след като я извадих единия конец,който свързваше две парчета плат беше направо заминал - скъсан,оплетен и т.н.

Вече ме е страх да пускам пералня с тези новите дрехи.Имам други дрешки,които не са маркови,купени от кварталния битак или циганина на пазара и не са мръднали вече 3-4 години ... Тези уж маркови,ала - бала и още на първото пране съм с две по - малко. :/
Чудя се дали да си вземам пак - принципно е на оферта,къде ще намеря толкова евтини стоки,но ако на всеки 10 ,2 не са качествени няма смисъл.

Интересно ми е дали на други хора тук са им се случвали такива работи с поръчаните неща?Дали е на късмет - едните са качествени,другите не ...

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 01:55 от heygod

# 623
  • Мнения: 4 215
Аз гледам да купувам известни марки от там.
Това, което си показал е No Fear. Аз лично не бих купила от тази марка. Особено при цените на Умбро в този сайт.
Единствения проблем с дрехи от този магазин бяха с 2 детски тениски. Едната леко си промени цвета от черна на тъмно синя, но става за носене, а на другата лепенката й лепне и трябва да внимавам. Това е.

Пуснах поръчката. Всичко беше налично. Утре ще изпратя съобщение на всеки. Лека и спокойна нощ на всички.

# 624
  • Мнения: 13
Desita1234  Пиши какво стана със поръчката която пусна на 25 или 26 юли  !

# 625
  • Мнения: 10
heygod,

Принципно ако търсите дрехи от типа на тези на No Fear, бих си позволил да препоръчам марката Affliction, съответно дамската серия Sinful. Качеството е на изключително ниво и дрехите се шият само в Щатите. Няма изнесени заводи както при други американски марки. Дизайнът е издържан изцяло в готически стил.  В някои от фанелките използват бамбук. Една фанелка е между 50-70 долара. Не е така популярна марка у нас, защото стартира през 2005 г., но за мен е върхът в дизайна на фанелки.

# 626
  • Мнения: 47
Никога не съм пазарувала от чуждестранни сайтове и мн.работи не са ми ясни......но мисля скоро да се вклуча в обща поръчка/ако ме искате де Laughing/.Може ли да ми кажете при стелка 14,5-15см маратонки C6 или C7 трябва да поръчам?Много ми харесват http://www.sportsdirect.com/Images/Products/09113432_m.jpg ,имаме същите,които си стоят в кутията,защото не съм оцелила номера Rolling Eyes Искам да попитам и колко ще ми струва доставката за едни маратонки при обща поръчка/приблизително/?

# 627
  • Мнения: 145
Никога не съм пазарувала от чуждестранни сайтове и мн.работи не са ми ясни......но мисля скоро да се вклуча в обща поръчка/ако ме искате де Laughing/.Може ли да ми кажете при стелка 14,5-15см маратонки C6 или C7 трябва да поръчам?Много ми харесват http://www.sportsdirect.com/Images/Products/09113432_m.jpg ,имаме същите,които си стоят в кутията,защото не съм оцелила номера Rolling Eyes Искам да попитам и колко ще ми струва доставката за едни маратонки при обща поръчка/приблизително/?
Виж какво открих, ако съм ти полезна ще се радвам: http://www.esport.bg/rw/pages/19-tablica-s-razmeri/

# 628
  • pomorie
  • Мнения: 848
някой има ли идея този анцунг от каква материя е http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-adidas+Young+Suit+Ladies-667063.aspx притеснява ме да не е микрофибър или шушляк

# 629
  • Мнения: 368
Поръчката като дойде ще ви пиша на всички Peace

Общи условия

Активация на акаунт