Ето лято пак дойде, а мама ФЕВРУАРКА с бебенце ще ходи на море !

  • 11 783
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Хайде и аз да се цопна в новата тема и да бягам после да чета старата Wink
Биха ни Пентаксима днес, сега спим вече трети час #Crazy, не знам докога ще продължи, ама нали казахте, че се успивали след инжекцията, та гледам да не се психясвам Rolling Eyes Иначе за протокола мерки  и теглилки- 6400/66.  Дано изкараме спокойно нощта, че от два дни май се завърнаха коликите и е голяма драма, буди се по три-четири пъти и аз вече съм като сумнамбул Shocked Откриха ни( по-точно аз го открих Rolling Eyes) козметичен дефект на малкото пръстче, имаме малка дупчица, но не се знае от какво, док каза, че е прекалено малък още, ще го следим  и ще се молим да изчезне Praynig Много ми е криво, ама гледам да не го мисля сега, може пък да му е на кадем на детето Peace
Снимките на бебоците са невероятни, Карбо Бела ти е одрала кожата, голяма хубавица, Рися Енчо гаменчо е страхотен, абе въобще всички са толкова хубави Heart Eyes Аз не мога да се оправя с качването на снимки нещо, явно съм от по-тъпичките Embarassed
Фокси, е немам думи за тебе, как да не те мрази човек Wink ( особено като има да сваля още цели 7кг Confused)
Хайде целуфани от мен, по-късно пак ще ви навестя  bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 30
Момичета и друго да питам,Ника страшно се лигави в последно време,постоянно се плюнчи,нали не са зъби Shocked

# 33
  • Мнения: 242
И ние сме така с плюнченето и наред с това лапане на целия юмрук... Те зъбите ще започнат да никнат,ама доколкото знам това с плюнченето и поникването на първия зъб може да отнеме месеци...

# 34
  • пак там
  • Мнения: 2 885

Копираш целия ред под надписа Картинка в тексте - там има едни скобички, в тях пише и между тях адрес. Тоест ти копираш целия ред - барабар със скобите, урл-то и тънъ. И го пействаш в поста. Мисля, че Картинка в тексте беше точка две.

Плюнченето освен вероятност за зъб, е признак за развиването на храносмилателната система - тя се подготвя за приемане на по-твърда храна.

# 35
  • Мнения: 30
Ох,мерси,олекна ми Laughingче сега се възтановяваме от коликите

# 36
  • Мнения: 140
Радвам се,че така почваме темичката!Супер са бебоците!!!!!!!

А това е ако искате да се пошегувате с някого.Направено е в момента с моето име,но може да се направи с всяко!!!!!!!
http://www.news2009.net/watch.php?news=_41C_438_43B_435_43D_430_ … 3D_435_432_430_20

Миленче, мн е забавно клипчето! Joy бая са се постарали с монтажите, но е мн сполучливо Laughing
ВСИЧКИ БЕБЧЕТА СА ГОЛЕМИИИ СЛАДУРЧЕТА Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 171
Рися,така и направих,но йок,много съм зле,няма да стане

# 38
# 39
  • Мнения: 171
А станааааааааааааааааа Hug
Благодаря ви Рися,Наиема Praynig

# 40
  • Мнения: 242
Деси,аз,аз бях.... Blush
Между другото тук в квартала има 5-6 двойки близнаци и всички мами,които са ги родили са супер фини..Да се чуди човек как става така newsm78

Според мен обаче не кг са важни,а фигурата като цяло на жената.Аз например въобще не се притеснявах за тия излишни няколко кг,които ми останаха,ами за това,че ханша ми беше поразширен.Сега обаче всичко вече е 99% в норма.Остава ми още съвсем мъничко,за да съм си 100%аз Mr. Green

Теди,ми тя бебона,цялата на тебе,бе,душицо Mr. Green

# 41
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 814
К.Пенкова, а къде си учила там? Аз съм коренячка търновка, затова питам Grinning

- Мила на 22 дни

- а тук сме на 4 месеца

# 42
  • Мнения: 171
Айде сега като хората

тук сме на няколко часа

а тук сме на 3 месеца

# 43
  • Мнения: 242
Ууух,Гея Hug Heart Eyes ама много сладка малката Мила Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 17
 Ха да почерпим и ние за малкия ден ден на Ачо или четвъртата ни месечинка Simple Smile

 Честито и на другите минирожденници  Heart Eyes
 А сега да се изтипосаме актуално според тенденнциите в темата Wink
тук е на 4 дни
  а тук почри на 4 месеца с баба и дядо Simple Smile , мързеше ме да го снимам сега че нещо ме е напекло слънцето , а тази му е най-прясната която имам Wink

Общи условия

Активация на акаунт