Ето лято пак дойде, а мама ФЕВРУАРКА с бебенце ще ходи на море !

  • 11 780
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Толкова са сладки всички бебчовци.Просто са Разкошни!А ето ни и нас

http://media.snimka.bg/3059/012372977.jpg на 3дни

http://media.snimka.bg/3059/012372958.jpg  на 3 месеца

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Фокси,евала  Hug
Ето ни и нас
Двайсетина минути след раждането

Таня на 3 месеца :

# 47
  • в гората
  • Мнения: 25
 Благодаря, за готината тема на Мечето!!!
 Честито на празнуващите месечинковци!

 И да се включим със снимки  Mr. Green
... на 10мин.


и на 3 месеца ...


 И по другите теми:
 -плешиви сме на тила
 -лигавим се яко
 -и след снимките на Фокси, аз няма да се покажа  Naughty

# 48
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 728
Фантастични са всички бебоци Hug

# 49
  • Мнения: 24
К.Пенкова, а къде си учила там? Аз съм коренячка търновка, затова питам Grinning

Да де аз това съм го запомнила и за това ти казах, а и едва ли си се мотала из Севлиево. Ами в няма да ми се смееш текстила или КБУ-то.

# 50
  • Мнения: 236
Мен малко ме мързи сега да чета как мога да каза снимки , та ще отложа. Сега се връщаме от разходка с пазаруване. Няма друга такава луда като мен. нали се оплаках сутринта, че ми се е счупила дългата дръжка на парцала за миене на под, та едновременно с бутането на количката, носих и парцал с дръжка, аха да литна като баба Яга за малко Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Да питам нещо, че се чудя дали аз съм най-лудата майка на света.

Ще водите ли бебоците на море тази година?

Решили сме да отидем до Варна , даже възнамерявам да потопя краката на Яна в морето.

# 51
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 728
Що да ти се смея бе, то от там е най-добре да си завършил Wink Моя тоалет за бала го беше правила една преподавателка от там, ама убий ме, не мога да се сетя как се казваше. Рисуваше върху коприна.
Мама Пети, хич не си луда, ние като живеем на морето, да не мислиш, че ще го гледаме от далеч Mr. Green И аз ще й топя краката на момата там Laughing

# 52
  • в гората
  • Мнения: 25
 А защо само краката  newsm78 , ние мислим да го бухнем целия да поплува (да не вземе да забрави как става) след около месец в Гърция.

# 53
  • Мнения: 242
Еееех,ние ще пропуснем моренцето тази година Sad Не можем да идем с двамата бебоци,защото ще луднем там,вместо да почиваме.Иначе много ни се иска...А пък свеки не ще да ги гледа все още,защото били малки и не можела да се справи сама.Затова ще чакаме до другата година.Иначе сме решили,че поне на планина ще идем,но трябва да е на по-затънтено място,в бунгало,а не в хижа,защото ще подлудим "съседите" Laughing Решили сме да купуваме мъничка палатка за мъниците и по тоя повод да питам някоя от вас знае ли къде се продават такива?

# 54
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 728
Мама, защото водата е прекалено студена за тях. На плажа, в надуваем басейн е перфектно първата година.

# 55
  • в гората
  • Мнения: 25
 Аааа, добре и басейнче сме си взели  Mr. Green (мислехме да го ползваме вместо вана, че само тя ни липсва в багажа) и така става, важното е да поплува. Peace

# 56
  • Мнения: 238
Ето ме и в новата тема.
Благодаря на Чудното мече, че я направи!  bouquet
Включвам се по актуалната тема:
Пламена на 2 часа

Пламена на 4 месеца /преди 30 мин./


Честити месечинки и на бебоците от 19.02., а на набора от 19.01. честитихме лично  Mr. Green

Мартениче
, извинявай мила, ама следващия път ......... Wink
Сега стана много импровизирано - тръгнахме от София към 10.30, с 2 почивки стигнахме в Търново към 14.30ч., освежихме се и дръпнахме една дъъълга разходка до Роял-а. Калпазанката не пропусна да ореве света .... там жулнахме по едно коктейлче с татито /за мен безалкохолно/, накърмихме се в парка и ...... обратно по баира  #Crazy В неделя направихме един мол и то, за да измием колата и да проверим за оранжево чадърче и потеглихме за Сф.
Пътьом си направихме пикник на Рибарица и .......... уикенда свърши  Confused
Като си дойда за повечко ще катерим баирите заедно  Laughing

Ох, изморих се да пиша с една ръка, че момата пак ми е виснала на гърдите ..........

# 57
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен, тъкмо ме подсетихте да кача снимки, ама по-късно днес ще стане Simple Smile
Пате, относно ПЗ, правилото е, че винаги даваш по 3 трохи от всяко нещо, което ядеш. Не е нужно да ядеш 1 и също 3 дни, даваш просто разл. неща. То при тия количества не е проблем че ще дадеш много нови неща наведнъж. Относно заместванията на хранене-предполагам че бебето ще вземе да хапва по повече ако те няма през деня. Аз се върнах на работа когато Алекс беше на 7 месеца, отначало за по 4 часа на ден, но към годинката липсвах по цял ден. В повечето дни се връщах на обяд да ям вкъщи, кърмех го и го приспивах, но не винаги. Той, ако ме няма ядешеповече твърда храна. Иначе, да, възможно е да си комбинираш ПЗ със захранване с пюрета и каши, възможно е също да захраниш с пюрета и да започнеш ПЗ малко по-късно, като начин да запознаеш детето с вашата храна и постепенно да спреш да пасираш-изобщо, захранването не е кой знае каква философия, хубаво е самото дете да те води и да избереш вариант, който на теб да ти вдъхва доверие и да ти е удобен и лесен...
Може да прочетеш статиите в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376117.0

# 58
  • sofia
  • Мнения: 73
Eto ni i nas Viki na 1 den
I Viki sega

# 59
  • пак там
  • Мнения: 2 885
На море няма да го водим (може би, ако ние решим, ще ходим, но него ще го оставим на бабите...), прекалено малък ми се струва, за да го водя на море...

Общи условия

Активация на акаунт