Ето лято пак дойде, а мама ФЕВРУАРКА с бебенце ще ходи на море !

  • 11 782
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 192
Привет и от мен! Днес си направихме чудесна срещичка с Бетунга, Зъбчето и Ивето  Mr. Green . Сега момъка спи, а аз седнах за малко пред компютъра. Ето снимчици и от нас:
Кристиян на 3 часа
Кристиян на 2,5 месеца

# 61
  • Мнения: 1 134
Нещо разхладително за третата ни месечинка!  Simple Smile

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Честити месечинки на всички малчовци! Да са засмяни и доволни!  Hug

Днес като напълно ненормалните сме обикаляли от 13 до 18ч  #Crazy Сега направо съм капнала, а и това неспане тази нощ ме довърши. А малчо е кииисел, кисел и не ще да спи...

Да се включим по темата със снимките Simple Smile

Венци на 1 ден:



Венци тия дни:



Хайде до после, че пак рев рев.... ooooh!

# 63
  • Мнения: 122
Хилоу.Пускам и аз снимки.
Имам идея за тема: " Февруарче вече летни дрешки носи и ритка със краченца боси."
И сега Ичко на 4 дни
и  на почти 4 месеца

# 64
  • Мнения: 89
Еее,поздравления за добрата идея за снимките!Толкова красиви бебета!!! Hug

Йоан на Десика и Бела на Карбо направо са одрали кожите на майките си!

К.Пенкова,ако щеш ми вярвай,ама на снимката с хлапето доста се почудих дали си ти или Зорничка! Laughing

А пък след снимките на Фокси...освен да цитирам дословно Карбо... Mr. Green Снимката "6 дни след раждането" ми събра очите! Аз ще пусна моя снимка само "преди забременяването"...

 Ралица на 20-ина минути..


..и сега!

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 20:01 от толо

# 65
  • София
  • Мнения: 4 868
Разбира се, че ще водим Данаил с нас на море! Момичетата ни са родени през април и са ходили на море още от първото си лято, та той ли ще пропусне! Най-спокойните ми почивки с деца са били по времето, когато са били още бебета. Когато проходят, играта леекинко се променя...

Ето и снимките по темата:
Данаил на няколко часа:


Данаил на 3 месеца и 13 дни, т.е. вчера:


# 66
  • София
  • Мнения: 1
Аз пак така на бързо.Направо ви се чудя и ви се радвам как смогвате Hug.
Чета почти редовно, ама все не стигам да пиша.
Честити месечинки на всички бебоци празнуващи днес   bouquet.
Фокси благородно ти завиждам.  Heart Eyes(Ти като една съседка тя роди близначки края на септември и през октомври вече беше със старите си килограми.Как и завидях и на нея тогава)
Всички бебенца са ни толкова сладки и толкова пораснали.Да са ни живи и здрави и само да ни радват.
А ето и нас на един ден

и на почти три месеца.

# 67
  • Мнения: 1 796
Ето ни и нас.
Симона на 2 дни

Симона на 2 месеца и 25 дни

# 68
  • Мнения: 4
Това е като запис:
Краси на 1 ден
Краси на 3м и 12 дни

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 07:13 от kuco_pate

# 69
  • Мнения: 360
то аз дадох старта за нащте снимки ама ще пускаме бебоците Laughingмного са ви хубави и пораснали децатахайде и ние в кюпа Heart Eyes
Maq na 30min

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 21:27 от alximika

# 70
  • Мнения: 360
леле  ooooh!как да ги смалявам тея снимки?
Фокси май само ти пусна твои,аз обещавам утре да пусна мои.сега съм убита днес изписаха на братовчетка ми бебето и ако ви кажа колко малко ми се стори Laughingи едно такова не реве а мяука,много ми стана мило Hug
Пате много голям ъоя шоколад за Краси,успява ли да го изпапка Wink

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
alximika ,ама много е джиджина твойта штерка-с дънкова поличка се фръцка.Дано да намеря и на мойта  Grinning

# 72
  • Мнения: 360
Елфитка от фокс кид съм я копувала ама преди да се роди за 10лв Mr. Greenи сега да ви представя най новия член на италиянското ни фемили
какво ще кажете за размерите.
А днес се видях с една приятелка нейното  е на 10 месеца ама ми е неудобно вече напълних темата с мои снимки,иначе и там разликата е огромна Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 311
Колко са сладки и пораснали всички бебоци!
Днес ни биха Пентаксим /2-рия/ и от тогава само мрънка. По-гадното е, че като заспи плаче през 10 мин. много жално без да се буди Sad
Дано поне не вдигне температура Praynig. Иначе е 60 см/6200.
За килата какво да ви кажа. С лакомия ли да се оправдавам, с възрастта ли... Явно от самосебе си няма да отслабна, диети никога не съм пазила... В момента съм с 3 кила повече отколкото излязох от родилното, 7 повече от преди да забременея и 10 от нормалното. Звучи ужасно - 10 кила. Добре че започвате да говорите за диети - трябва ми стимул.

Михаела на 30 мин.
и

преди седмица
и

сега

# 74
  • Мнения: 2 829
За първи път опитвам да вмъкна снимка, ето ни и нас:
Димитър на 1 ден:
http://picasaweb.google.bg/yanastalex/NovoBebeVkasti#5305229117874374674
Димитър днес, на 3 месеца:
http://picasaweb.google.bg/yanastalex/BebeVKahty?authkey=Gv1sRgC … 37607537099877202

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 22:17 от yanast

Общи условия

Активация на акаунт