Ето лято пак дойде, а мама ФЕВРУАРКА с бебенце ще ходи на море !

  • 11 795
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 95
Ох ...гледам ги бебоците и се чудя кое от кое по хубаво....Яна аз не виждам снимки... Sad
Аз май вече няколко снахи си хареса....малко съм нагла Embarassedдавате ли ги..,Мая на Алхимика????Раличка..абе много са..та сега се чудим...нас кой ли ще ни хареса newsm78

# 76
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте, да се включа и аз в беберастежа Simple Smile

тук сме на няколко часа

Тук Поли е на 3месеца и половина

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
леле riccie,какви очи има твоята принцеса.усещам,че с този поглед нищо не й отказвате

# 78
  • Мнения: 89
Еми,аз съвсем изключих преди малко! ooooh! Каква дупчица на пръстчето са му открили?!Какво имаш предвид? Hug

Деси06,няма да те огрее с няколко снахи..освен ако малкия Иво не приеме исляма! hahaha Ще трябва да избираш!

# 79
  • София
  • Мнения: 66
Лелеееее, каква красота  Hug Hug Hug Hug Hug
И макар да ми е трудно да повярвам че е възможно, февруарчетата са се РАЗХУБАВИЛИ от раждането си!!!! Wink

Аз предлагам другите фини мами да не си показват снимките, че едвам фокси преглътнах... Ще ме депресирате допълнително Wink
Шегувам се - качвайте, дано това бъде стимул за мен, че не всичко е загубено  Peace

Хубава вечер на всички   bouquet

# 80
  • Мнения: 95
Еми,аз съвсем изключих преди малко! ooooh! Каква дупчица на пръстчето са му открили?!Какво имаш предвид? Hug

Деси06,няма да те огрее с няколко снахи..освен ако малкия Иво не приеме исляма! hahaha Ще трябва да избираш!
Ааа без исляма да приема... Winkама много сладички момиченца..то нали кой каквото си няма това иска..та сега ми се прииска една малка госпожичка.ама как да навия мъжа ми newsm78 newsm78той три момчета има вече...ама дали четвъртото няма да е едно момиченце newsm78 newsm78 Искат ли вашите мъже втори деца..????

# 81
  • Мнения: 2 829
Разбрах как става Simple Smile
Димитър на 1 ден:

Димитър днес, на 3 месеца:

# 82
  • София
  • Мнения: 216
Ех, мами, аз утре ще пусна снимчици на бебчо, че сега си лягам, толкова ми се спиии, а преди малко като къпахме сладура забелязах, че на едната бузка има малки червени пъпчици, той откакто сме се прибрали от разходката повръща и все по тази бузка му тече, търка се и във възглавницата, горещо е, та се чудя дали е от това или е нещо по-сериозно, ама реших утре да видя какво е положението и тогава да го мисля, само ме е яд, че не видях пъпките преди да го изкъпя, защото тогава нямаше да ползвам шампоан, ама каквото станало, станало, та сега ще преспим една нощ, пък ще видим, лека нощ на всички от заспалия вече Стаси и полузаспалата му майка и до утре  Hug

# 83
  • Мнения: 242
Толо,реших да се снимам веднага след раждането,защото не можех да повярвам,че корема ми се прибра толкова бързо, въпреки че доктора каза,че матката ми е много преразтеглена и поне 6 месеца няма да си видя корема прибран.А то какво стана...Още на третия ден корема ми започна да се прибира.Дори и на джи ес ем-а се снимах,защото никой не ми вярваше като обяснявах по телефона.Е,висеше малко,но то е нормално.След като се прибрах започнах да си слагам колан за след раждане и за две-три седмици съвсем си дойде на мястото...Честно,ама незнам как е възможно толкова огромен корем и тооооолкова разтеглена кожа да си върнат стария вид ooooh! Тогава все още нямах талия,но пък си имах "любовни дръжки" Mr. Green Сега си имам талия,а паласките ги няма Mr. Green
В болницата влязох +22кг,а излязох -15кг.През следващите три-четири дни свалих още 2 кг и оттогава ми оставах 5 излишни,които сега с времето се топят от само себе си.
Та мисълта ми е,че и без диети съвсем спокойно може да си върнем стария вид.Е,при някои може би изисква повече време,но при всички случаи можем да си бъдем същите.Аз като ви гледах с тия коремчета,направо ми се плачеше...Имах чувството,че след като родя, с количка трябва да си нося висящата кожа Laughing

Толо,Боянчо е моя човек,да знаЙш Naughty Тооолкова хубаво детенце е,че направо картинка.И в съчетание с Раличка са направо за конкурс за красота... Heart Eyes

Поли на Ричи също е такава сладуранка,че ми иде да й изям бузките Hug

А също и Венци, и Ачко,и Мая, и Ивчо,и Енчо,и......иии.......и.....ВСИЧКИ!!!! Hug
Всичките ни бебоци са толкова сладки,че чак ми се прииска да забременявам пак.И по тоя повод да отговоря на Деси...Десинка,аз искам трето,по възможност момиченце,обаче Боби-не Naughty Все едно той ще го носи Crossing Arms Ще постигнем консенсус..може би след 4-5 години ако все още съм годна Mr. Green

ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА Е СПОКОЙНА,ПОСПАЛИВА И БЕЗАВАРИЙНА Hug

# 84
  • Мнения: 1
Честити месечинки на бебчетата! Да са живи и здрави!

Марая, добре дошла!  Hug

Вярно е, че Февруарчетата ни са най-хубави!

Еми, щом едва си го забелязала и е съвсем малка дупчица на малкото пръсче, мисля, че не трябва да се притесняваш! Въпреки, че не мога да си го представя съвсем! Ти най-добре си знаеш, но бъди спокойна, детето ще го израстне!  Hug

Наде, аз съм същата като теб! Картинката с килограмите ми е позната! Като се е заковал тъпия кантар на тия пусти 70 кг и не мърда надолу! А честно да си кажа, се ограничавам!  #Cussing out

Найема, ние също се обръщаме от гръб по корем, но вече успява да се обърне и обратно! Сега това ни е най-голямата игра! По цял ден се търкаля в леглото! Много е смешна! Ако знаех как, щях да ви пусна видео, за да я видите, как забожда крака и вдига дупето, за да се обърне и пъшка ли, пъшка......, голям зор!
 
Днес бяхме на преглед, биха ни втория Пентаксим, държахме се мъжки! Пораснали сме с 1 кг и 3 см,т.е 6400гр и 63см.

И да се вкюча със снимки:
На по-малко от 1 ден:


На 3 месеца и 4 дни, т.е онзи ден:


Сори, опитах, ама неможах да ги смаля! И аз съм от простичките! С две думи - тъпа и упорита!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 23:44 от dideroncho

# 85
  • Мнения: 64
Хайде и от нас здравейте Hugв морската тема!
Аз редовно ви чета ама нещо все не успявам с писането.При нас нищо интересно, бебко си расте ок - послушен и добричьк много.Вече е 6.250 кг и 62 см, вече сложихме пьрвата ваксина.Все още не се обрьща, но за сметка на това всичко каквото докопа слага в устата и се плюнчи много.Отказва категорично да пие вода , а аз толкова старателно се опитвам да му пробутам шишето ама  Naughty.При нас вече стана доста топло и днес дори открихме плажния сезон  grinning039и Борис и той да не остане по назад намокри крачета в океана.
По темата с килограмите няма да пиша , че и на мен ми е болна...имам и аз доста за сваляне , но се вьздьржам от диети заради кьрменето.Уж се опитвам да се ограничавам  някои храни до колкото мога, обаче от опит знам че не си ли погладуваш- не си е работа.
А за още деца...не знам дали искам трето, тези за сега ми стигат , но таткото ни нещо взе да се облизва за момиченце Mr. Green та ще видим до кьде ще я докараме.
И като споменах момиченце- и аз се нареждам на опашката за Раличка на Толо, ако ми я дадат още сега мога да си я взема да си я гледам за снаха Simple Smile, симпатяга страшна, да е жива и здрава.
И за да сме и ние в час сьс сьбитията ето снимки на младежа ми
Борис на 20- тина минути


Борис преди няколко дни




Все исках да ви кажа как тайничко ви завиждам за срещичките дето си организирате, особенно онези софийски майки дето се разхождат в парка Света Троица- това е и моя квартал, и много, много ми липсва.
Лека на всички , че никое време стана !
До скоро Hug

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 11:06 от fi1

# 86
  • Мнения: 140
Добро утро! Flutter
Да закусим и в сряда заедно с това Mr. Green Снощи големи истерии, голям рев за едното нищо.
Не знам как в едно човече с размерите на градинско джудже се събра толкова голям магарешки инат #Crazy newsm78
Не помня и колко пъти  ставах през ноща, много  ми се спи сега  и ме боли глава  Crazy
Хайде приятна сряда  bouquet

# 87
  • Мнения: 4
Ками, благодарско за закуската, доста изкушшаваща, ще похапна от нея, че няма да ми се лепне, че и аз съм от тези с излишните килограми!
Яна,   bouquet  bouquet  bouquet
Алхимиче, тои не успява да го хапне, но аз затова не мърдам с килограмите!
Наистина са много сладки всичките ни бебчета!

# 88
  • Мнения: 360
Добро утро,сладури и сладурки Hug
Ех Ками как не се изморяваш всяка сутрин да ни правиш закуска,мерсаж Wink
Момичета айде утре една среща пред народния но примерно по рано към 11,хем да хванем по хладните часове хем онея готините пейки дето бяха седнали януарки smile3503
Дидерончо,Пате я вие ако искате можем да се видим към 10.15 пред 3градска и да ходиме пеша до центъра по стамболийски не е лошо???
хубав ден на всички и приятни разходки  bouquet

# 89
  • Мнения: 173
Здравейте и от нас с Гоги Simple Smile

Идеята за снимките е чудесна - бебчетата са страхотни - пу пу  Hug
И ние по-късно ще се включим че трябва да ги посмаля малко Peace
Мами, скоро нали обсъждахме темата за хлебарките и борбата срещу тях - само да ми кажете името на препарата, че и в нашата баня взеха да излизат  ooooh! Почти всяка вечер убиваме по някоя  Cry

Благодаря ви много предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт