Съвет от купували коли

  • 12 063
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 560
Купих кола по обява в нета. Оказа се от първа собственичка, която я е купувала от фирмата-вносител. На 7 години и половина.
Закарах я при моя майстор. Прегледа я и каза, че е читава много.
Купих я. За момента нямам оплаквания, но и то са минали много малко месеци.

# 16
  • Мнения: 876
Благодаря много за мненията  Hug
И аз си мисля, че май ще е по-добре от частно лице да си купя, че едва ли ако е читава колата няма да се съгласи да я закаме в сервиз... newsm78 Или да търся връзки в автокъща, ама как ще ги намеря  ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 965
Купи си нова кола - вече са с много малка ценова разлика с тези на старо, а в същото време няма по-хубаво от новата кола (най-малкото, защото е в гаранция и имаш право на поддръжка поне първите 2-3 г.). Peace

# 18
  • Мнения: 274

Марадона, как така бре, ти ме разби. Допускаш жена ти да си купува кола на старо.

Два дни после не и говорих. Питам я: нарочно ли го направи? Да ме излагаш пред обществото, а? А тя - не бе. Да видиш, че не съм комерсиална кучка....

Простих и кво да я правя.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Купи си нова кола - вече са с много малка ценова разлика с тези на старо, а в същото време няма по-хубаво от новата кола (най-малкото, защото е в гаранция и имаш право на поддръжка поне първите 2-3 г.). Peace
Тези гаранции са за двигателя,консумативите си ги заплащаш.
Наистина общо взето си е на късмет купуването на стара кола(не че и при новата не ти трябва късмет newsm78).Плащаш на някой майстор и го водиш до автокъщата, има неща които не може да разбере за 5 мин.,но все е нещо.
Мъжът ми ходи до Горубляне да купува кола на майка си и беше много доволен и от колата и от човека,който му я продаде Peace

# 20
  • Мнения: 1 217
Моля някой, който е купувал скоро кола втора ръка да сподели ориентировъчна цена за нещо що-годе прилично, с голям багажник Grinning И да ни препоръчате банка за кредит, че 10 хилядарки трудно ще отделим Praynig Simple Smile

# 21
  • Мнения: 274
За 10 бона можеш да си вземеш и 10 годишна очиларка. Култово.

# 22
  • Мнения: 1 217
Марадона, какво е очиларка ? Трябва да осъзная за пореден път безкласието си и да се оттегля засрамена ли ? newsm78

# 23
  • Мнения: 4 965
Купи си нова кола - вече са с много малка ценова разлика с тези на старо, а в същото време няма по-хубаво от новата кола (най-малкото, защото е в гаранция и имаш право на поддръжка поне първите 2-3 г.). Peace
Тези гаранции са за двигателя,консумативите си ги заплащаш.
Наистина общо взето си е на късмет купуването на стара кола(не че и при новата не ти трябва късмет newsm78).Плащаш на някой майстор и го водиш до автокъщата, има неща които не може да разбере за 5 мин.,но все е нещо.
Мъжът ми ходи до Горубляне да купува кола на майка си и беше много доволен и от колата и от човека,който му я продаде Peace

Така е, но разликата в цената си струва.
За Горубляне да не става дума за Пежо? Те в момента имат невероятни оферти. Ние щяхме да купуваме скоро кола втора ръка и попаднахме на тяхна оферта - разликата излезе 4 000 лв., с включена регистрация, застраховки и т.н. Т.е. поне не рискуваш дали колата не е удряна, "прецакана" или каквото и да е друго...


За 10 бона можеш да си вземеш и 10 годишна очиларка. Култово.

За още 7-8 000 отгоре си вземаш чистак-бърсак нова кола...

# 24
  • Мнения: 876
Какви са офертите за Пежо?  Flutter Ама да е с 4 врати, а ако е и 206 ще е супер  Laughing аз май към такова съм се насочила като за начало!

  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Едно Пунто и взе,но въпроса беше в това,че човека директно си е казал какви са недостатъците на колата.Тук жулнато,там одраскано "Все пак жена я е карала" Laughing
Марадона, какво е очиларка ? Трябва да осъзная за пореден път безкласието си и да се оттегля засрамена ли ? newsm78
Модел на Мерцедес.Голяма "гъзария"

# 26
  • Мнения: 274



За 10 бона можеш да си вземеш и 10 годишна очиларка. Култово.

За още 7-8 000 отгоре си вземаш чистак-бърсак нова кола...

Нова ама ще е некоя корейска или в най-добрият случай френска чекия. А очиларката си е класика.

# 27
  • Мнения: 12 687
Едно Пунто и взе,но въпроса беше в това,че човека директно си е казал какви са недостатъците на колата.Тук жулнато,там одраскано "Все пак жена я е карала" Laughing


Хи-хи. Те тези недостатъци и аз ще ги видя. Ама за вътрешни болести не е споменал, А?

# 28
  • Мнения: 274
Марадона, какво е очиларка ? Трябва да осъзная за пореден път безкласието си и да се оттегля засрамена ли ? newsm78

Е тва.

# 29
  • Мнения: 4 965
Марадона, френска - не-френска, нали е чекия, не плачи... Wink


Zlatence, ще ти пиша на лични, че да не правя реклама.

Общи условия

Активация на акаунт