Ползвате ли козметика за очния контур?

  • 1 851
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
Vishy не е лош,но доколкото си спомням ,е само покривен- тоест,леко оцветен и просто преоцветява зоната под очите,не бях впечатлена.... #Crazy

# 16
  • Мнения: 156
вълнува ме и мен темата. на 25 съм, преди 2-3 години за пръв път си купих крем за околоочен кунтур и оттогава ползвам редовно. досега тези, които си спомням са:

един жълт на гарниер (не ролон, тогава още го нямаше)
акуалиа термал на виши
в момента олиго 25 на виши

всичките са просто хидратиращи и без анти ейджинг действие. интересно ми е от кога трябва да започна с анти ейджинг кремовете newsm78

# 17
  • Мнения: 33
С антиейдж кремовете се почва,ако когато се усмихваш или не,около очите се образува т.н. "пачи крак" PeaceВъпросът е каква марка да се подбере? ooooh! newsm78 Stop

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С антиейдж кремовете се почва,ако когато се усмихваш или не,около очите се образува т.н. "пачи крак" PeaceВъпросът е каква марка да се подбере? ooooh! newsm78 Stop
Не робувай на марки, важното е да ти действа добре....и да е подходя6т за теб....
Вси4ко е много идивидуално....най добрият крем е този който ти се отразява добре и постига ефекта, който иска6 да постигне6...
Виж в темата за ягодка там  е направена спецификация по възраст за разли4ни марки...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394487.0

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 19:49 от sl

# 19
  • Мнения: 33
докато разберем кой е най-подходящия крем,ще станем на 40 години?!? bowuu

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И това не е сигурно, за6тото нуждите на кожата се променят с възрастта...
А за6то само крем?
Има серуми, балсами, гелове, тоници, есенции, маски , пар4ета  за о4ния контур ...
 
Тук може6 да нау4и6 пове4е за грижата за контура
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331704.0

# 21
  • Мнения: 122
нещо по подробно за кенвел цена от каде се купува Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 72
момичета, аз съм на 23 и се чудя дали е удачно да си купя някакъв продукт за около очите. Когато се усмихвам ми излизат едни мн специфични линийки под очите, нещо като трапчинки са.. въпросът е, че вече ги виждам и без да се усмихвам. Все си мислех, че на тази възраст трябва да се въздържам от мазила за тази зона, но като ви чета, май съм грешила, а дори и закъсняла.
Дали може да ми препоръчате нещо. Това кенвел в Ремедиум например има ли го?

# 23
  • Мнения: 33
По-добре почни с някаква медицинска козметика на Авен или Еуцерин,например.Щом до сега не си използвала нищо,почни с козметика,която не дразни очите.В големите аптеки има богат избор,много видове,все ще ти изберат нещо подходящо Hug

# 24
  • Мнения: 72
благодаря! днес ще мина и ще разгледам, въпросът е, че нямам много вяра на консултантките (говоря за ремедиум предимно, защото оттам си пазарувам), но поне ще разпитам и ще разгледам. И без това съм си харесала матиращия слънцезащитен 50+ на Eucerine Wink

Общи условия

Активация на акаунт