Отговори
# 15
  • Мнения: 74
Роня , хич да не ти липсва - аз имам Юни 5 изпита и се чудя какво по напред да направя , ако ми останат малко свободни минути -да спа или да уча  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 459
Добър ден!
Белла,   bouquet

Да кажа, че ние успешно се прибрахме след гостуването при мама. Само че съм силно недоволна от малкия звяр... При баба си спи от 21 до 5ч без да яде, а в момента, в който се прибрахме, пак почна да се буди и в 2ч за манджа... И какъв ми беше кяра, че спа при баба си? Twisted Evil

Сега да ви се похваля - ние може би се завръщаме към кърменето! До сега го кърмех само сутрин рано, но от вчера почнах пак на всяко ядене да го слагам на гърда, за по 30мин някъде, не му давам да се заседява... и после му давам добавка 60мл. Но днес в 12ч, след добавката, така повърна..., сигурно поне 30мл е върнал и пак изкара 4х докато огладнее. В момента се кърмим и мисля да не му давам АМ,  да видим колко ще изкара. Малко му се разваля режима така с тези експерименти, но пък ако успеем да се завърнем към кърменето, ще си заслужава според мен.

За бибата и палеца - Тошко до скоро си обичаше бибата, но от 3-4 дена хич не я иска, а по-странното е, че и палеца не си смуче?! Виждала съм го няколко пъти докато спи да си цоца с уста, но нищо не смуче, не знам какво е това чудо...

Иначе е доста спокоен напоследък. Спи малко през деня, но има моменти в които си седи сам и си гледа нещо, което само той си знае какво е Simple Smile Днес му купих играчка за … 72;та и ето това
На етикета пише: Играчка за гушкане Simple Smile Мноого е сладко. От органичен памук. Имаше още много хубави неща в магазина и добре, че бяха скъпички, иначе щях да си тръгна с поне 10 играчки  Embarassed

Стига толкова за сега от нас, като кача малко снимки, ще се похваля Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 17:46 от jivotinche

# 17
  • Мнения: 361
ето ни и нас от разходката  Laughing
Белла   bouquet
Честито на Бодливковия  Rolling Eyes
Ние излезнахме в 11ч, че свекитата бяха дошли и ме ядосаха. Естествено минах през таткото и пак той го отнесе. Но смятам да си поговорим тези дни сериозно с тях и да решавам дали ще си ходя при мама.
Ей аз ли не съм наред не знам, ама много мразя да ми се бъркат.

В парка случайно видяхме Васида и Борето и Веси и Любомира, даже и снимки си имаме. Минахме и до Хипото с тях, ние си имаме шапчица и розови буки. А на връщане се запознахме и с Натси.
Сега си седим по долни гащи и двете и си говори ме.

# 18
  • Мнения: 288
И спираме Вигантола за лятото.

Другото,което докторката ни каза днес пък беше,че Вигантола ще го продължаваме и лятото,защото кърмя,а в кърмата нямало витамин D. newsm78

# 19
  • Мнения: 18
Ели - да не си посмяла да си разваляш семейството, заради глупаци! Naughty Той мъжа ти кво е виновен, нали не е на тяхна страна, грижи се за вас , какво повече да направи. Е няма възможност да ви осигури отделно жилище , ама кво да се гръмне ли. Сама там по ли ще ти е добре? А детето не го заслужава, гледай си мъжа бе жена, не го ядосвай , той ще ти е за цял живот другар. Децата порастват и си тръгват по своя път(ей го моя вече на 13 год. и хич не ни поглежда , гаджета , срещи , само на компа),  а ти кво сама ли ще си кукаш или ще скачаш от мъж на мъж и накрая като  един парцал ще си пак сама. Най- важното е  мъжа ти да бърза да се прибере в къщи , където и да е и да няма търпение да ви види. Ти така като се караш с него си разваляте радоста от  най-хубавото събитие на вашия живот. Много си емоционална , а това ти е лош съветник. ( казвам го като препатила , вече съм минала по този път. Мен пък дори свекървата ме изгони преди 13 год. от тях и си отидох при наще , но баща ми като дойде мъжа ми да ни види  и му каза така " слушай момче , щом няма място във вашата къща за тях и в нашата  няма място за теб , айде фащай си чуковете и да те няма . Или се оправаш със вашите или няма да ги виждаш , а ние детео ще го осиновим и със тебе или без тебе пак ще го отгледаме) " . Така след караници с техните пак се събрахме , но всичко вървеше с многоооооооооооооо компромиси. Имаше и обиди и караници , дори прескачаха детето  в стаята и не го поглеждаха , но пак не си развалихме семейството, защото мъжа ми много ни обичаше и беше зад нас. А ти знаеш ли мойта свекърва кво ме е правила бе - като ме хване сама в кухнята и почва да ме обижда и после вика, не е вярно, не ми даваше да и ползвам лъжици вилици и уреди, шампоаните ми ги хвърляше на леглото , а ботушите под спалнята.  Така живях 1година и се изнесохме, отношенията  пак не бяха добри но спазвахме добрия тон и спрях да се карам с мъжа ми заради тях , така всичко се оправи.

# 20
  • Мнения: 4 428
Да се разпишем и ние в новата темичка  Grinning

Днес каква разходка му ударихме - от 11 до 16ч. Краката ми ес скапаха то ходене  Crazy Така със сигурност ще се вталя.
Утре мисля да се разходя до центъра и да севтосам метрото. Ще взема и до НОИ да отида да си взема този код за порверка през нета  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8

Айде и аз тук Mr. Green
Белла  bouquet  bouquet  bouquet
Чакам бебо да се събути,папкаме обличаме се и дим да ни няма.....
Ronya77-винаги можеш да запишеш още едно висше Wink Mr. Green
Абе момичета според мен най-добре е нито биба ,нито палец да смучат....така няма да има какво да отказват после hahaha Joy
Честито на татито висшист  bouquet
И при нас гадните колики се върнаха Twisted Evil,както си спи и изведннъж почва рееееввввв и едно присвиване,чак жал ме хваща Tired
Абе Ели, я им кажи на родителите на мъжа ти,че ако искат синът им да бъде щастлив,да те оставят на мира,за да го направиш щастлив и да можете спокойно да живеете без скандали и т.н.....Сега Ти и Елия сте неговото семейство,НЕ те!!!
Пък аз веднъж се оплаквах на баба от свекърва ми,и тя знаете ли какво вика:...недей много да говориш,че и ти ще станеш свекърва... Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 361
Дума мери са съветити, знам, че си права.
Найстина се чудя как живеете със свекърви. Аз едвам издържам, че ги виждам само понякога. Чак да ме обижда не е тръгнала, а и няма да смее, но найстина ги хващам на една очна стафка и да си изясним отношенията.
Вместо да се радват, че внучето им и живо и здраво, те при всеки повод казват, че не е момче. Ей това най-ме побърква.
Аз найстина съм много емоционална и много търпя, но като ми се опнат нервите и става весело.

Да се извиня, че ви занимавам с мойте неща, но няма на кой да го споделя. Благодаря ви  Hug

# 23
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Еля - послушай ДуМа, пък и всички ни, стегни се малко и поговори с мъжа си. Най-лесно е да си вдигнеш чукалата и да си разбиеш семейството за глупости.
Имам и други неща да пиша, ама ще излизаме, че трябва да вземем бати от градина.

# 24
  • Мнения: 222
Белла, прекрасна тема, както винаги   bouquet
ние преди малко се прибрахме от разходката, пу-пу, става все по-кротък навън, не е чак такъв рев като преди Peace
Еля, дръж си се здраво за мъж ти и им дай да се разберат на старите да не ти се бъркат. Ние имахме подобен проблем преди да забременея, но вината беше у моите родители...и ние едни скандали, едно чудо, едни разправии бяха ooooh! е, оправихме се тогава с мноого компромиси от всички страни. Сега Борката като се роди майка ми отново се опита да се меша прекалено много и пак бяха едни скандали, едни сцени, ама сега се кротна - така че си трябва да си се седне и очи в очи да си се кажат някои работи и да се постави ребром въпроса. Или ще се нагаждат според вас, или ... всъщност друг вариант няма, ако искате да бъдете заедно и да сте щастливи с детенце.

# 25
  • Мнения: 305
Здравейте момичета,

Белла мерси за темата!
И ние сме сутрин от 10 до поне 15 часа навън!Дребната си поспива в количката и вече няколко дни будува после до 21ч за къпането! Само тогава като пие млякото хем и се спи, хем и се пие хем дърпа, хем плаче, абе чудо!Аз люлея, пея и така!После заспива за секунди!
Петя от повече от месец спи по гръб с глава на една страна!Ако е будна и няма биберон в устата веднага муши ръцете и започва да мляска!

Еля, зарежи кавгите и си гледай мъжа! Свекърва ми има една приказка - С майка и баща до море, с жена и деца през море! Ако всички осъзнаете, че е така ще вървят нещата, но аз ти казвам отново вдигнеш ли си нещата няма връщане назад! Нищо няма да е същото! Ти си знаеш най-добре! Ако трябва се съберете заедно със свекърите ти и обсъдете нещата! Успех!

Като проблемът е че детето не е момче, кажи ми синът ти такива ги прави! Пък ако ще да звучи вулгарно! Само да вметна от 6 години живеем в една къща със свекърва ми и зълва ми!Просто зависи от свекървата!

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Големи са сладури станали всичките бебоци Heart Eyes The Light , страшни муцуни прави Денис Laughing

Rila, говори ми за миене, стерилизиране и хранене ooooh! а прибави към това и цедене, бъркане на коктейли кърма/АМ, миене на помпа и за капак галимации и фокуси да се заблуди и да посуче малко Tired.. щото тя инат, ама и аз не падам по-долу и все си пробвам, може пък да се излъже Rolling Eyes Слава Богу, че от известно време и тя разреди храненията, та мога да си поема малко дъх между всичките упражнения.

За захранването, нашата педиатърка от МД каза от другия месец почваме със зеленчуково пюре. А не както с голямата ми щерка беше - със сокче Confused

# 27
  • Мнения: 967
Ние днес бяхме на Витоша - страахотно беше - сууупер! Ама нещо домакинската работа съвсем изостана  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 734
Здравейте и от мен в новата тема  Sunglasses
Elg, много тъжно че така се е получило със свекитата, но помни че семейството сте си вие тримата. Радвай се, че мъжът ти е с вас, помисли и за него - не му е лесно да е посредник между теб и тях. Все пак родители са му и такива ще са му цял живот - какво да се прави, човек не избира родителите си. НО наистина е гадно, че са недоволни, че детето било момиче, а не момче. Вместо да се радват, че е живо и здраво, че се развива добре ... ама хайде, не се ядосвай

Аз да ви се оплача - вечер кърмата ми хич я няма. Като стисна и нищо не излиза. Що така  ooooh! през деня си имам, кърмя си ... а вечер- не. Лора реве, недоволна е и започнах да дохранвам. Лоша работа Sad

# 29
  • Мнения: 74
Одеве забравих да питам,
Някой знае ли нещо за купуването на кърма от донори- мисля , че Зори беше ходила там , ако може да ми разясните .Много ви моля!!

Общи условия

Активация на акаунт