УСПЯХ!!!

  • 1 595
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
Честито Бобо!
Всичко най-хубаво ти желая! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 324
ЧЕСТИТО !!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

И на теб пожелавам лека и безпроблемна бременност и още по леко раждане.

Пази се и си почивай !!!

# 17
  • Мнения: 4 212
Честито. Сега спокойствие и по4ивка.Лека бременност.   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 716
Честито Laughing

# 19
  • Мнения: 2 381
Честито Simple Smile
Пази се и бъди много щастлива   bouquet

# 20
  • Мнения: 294
ЧЕСТИТО!!!!!  bouquet

# 21
Много ви благодаря на всички!
Страхотни сте, много сте мили!
Дано всички да реализирате мечтите си!

# 22
  • Мнения: 2 022
Честито Бобо Simple Smile Лека бременност и най-прекрасното бебе Simple Smile Нека вече ви очакват само прекрасни мигове Simple Smile

Това е най-хубавата графика, която виждам на овулационния календар до момента Simple Smile Първата Simple Smile
Дано следващия месец всички бъдем с такива графики Simple Smile

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Честито!

# 24
  • София
  • Мнения: 821
Честито!!!  Grinning Лека и безпроблемна бременност ти желая!  Simple Smile

# 25
Благодаря, момичета!
Дано скоро всички се съберем в "бъдещи майки", а колкото до графиката - лекарката ми ме убеждаваше, че с цикъл от 40-45 дни нямало как да стане, обаче стана и то без никакви лекарства при овулация около 28-мия ден от цикъла. Аз уж чаках да ми дойде, а то каква я нагласихме!
Оставам с впечатлението, че колкото и да го планираш в крайна сметка става точно когато не очакваш.
Пожелавам на всички ви такива изненади... Laughing

# 26
  • Мнения: 637
Много хубава графика!!! Grinning

Бобо, я дай малко подробности - напр. тоя цикъл пила ли си дуфастон или утрогестан, нещо друго, как си установи овулацията - с тестове или на ултразвук, ей такива работи. Нали се сещаш, че ме гони любопитството откъм научната му страна. 

А за това, че нямало да стане с такъв дълъг цикъл - ми аз колко пъти да повтарям, че така става, като сперматозоидите не четат нашите учебници!  bouquet

# 27
Цялата ситуация е такава: от момиче имам много нередовен цикъл, което според мен е на нервна почва. Когато нямам някакви натоварвания (което се случва много рядко) ми идва на около 30-32 дни, но през повечето време все имам грижи и цикъла ми е в най-добрия случай около 45 дни (имала съм и рекорди от 3 месеца без нищо, но тогава бях на 22, сега съм на 30 г.). От януари мин. год. работим с мъжа за бебе, но не ставаше и през февруари т.год. отидох на лекар. Лекарката каза, че при този цикъл даже и да има зачеване плода не може да се задържи, поради нисък прогестерон (не бяхме правили изследване) и каза да пия дуфастон от 15 до 25 ден *2. Март, април и май го пих. Юни го спряхме и направихме хормони (пролактин, естрадиол и прогестерон). Всичко беше в норма и ми дойде на 33 ден. Лекраката каза да не взимам нищо да видим дали ще се закрепи цикъла. Според температурната графика и цервикалната слуз овулацията ми е била на 28-ия ден (според мен - не съм се тествала, но признаците бяха ясни). Когато забелязах слузта реших, че греша - беше време вече да ми идва, но температурата се повиши, задържа се и на 47 ден си направих теста. Това е цялата история.
Графиките на всички тези месеци могат да се видят в зачатие с потребител Bobo75.

# 28
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТО! Сега по-малко нерви и натоварварвания. Лека и безпроблемна бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт