Най-романтичното място в България?

  • 14 023
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 175
Копса е много хубаво, но и супр скъпо..
Ето ти един много романтичен и евтин вариант на 2,5 ч. от София..
www.manastira.com
Имат апартамент със стъклена баня, джакузи на открито ( в шатра), рум-сервиз и тн..сред пауни, птички и тн..

# 16
  • Мнения: 884
Ей, това място е божествено, а сега научавам за него. Мерси  bouquet!

# 17
  • Мнения: 212
Аз на ето това нещо съм се спряла, но все нямам достатъчно време - http://www.villacazanova.com

# 18
  • Мнения: 239
А те какво обичат по принцип- да се разхожда из природата и активно да почиват, или пасивна почивка - да си се излежават в басейнчето ( джакузи) под жарките лъчи, да консумират различни глезотийки... Някой пък обичат да разглеждат забележителности.. Някой предпочитат близките градове в чужбина- като Солун например...

# 19
  • Мнения: 70
Мисля, че повече обичат разходките  на чист въздух и красива природа. Харесват много и битовите хотелчета.Много ми хареса  комплекс Манастира и вила Казанова, ще се разгледам още оферти и другата седмица най-късно трябва да направя резервацията, но вече съм по спокйна защото има два прекрасни местенца.

# 20
  • Мнения: 3 695
Аз на ето това нещо съм се спряла, но все нямам достатъчно време - http://www.villacazanova.com
страхотни изглежда и много романтично  Laughing

# 21
  • Мнения: 239
Вила Казанова наистина изглежда много готино местенце,но няма никакви възможности за забавления, може по цял ден да ядат рибка и да правят любов в красивата стая Simple Smile На мен идеята с Манастира и круиза с корабче по ми харесва.  Laughing

# 22
# 23
  • Мнения: 239
Аз съм била в Чилингира,това е в Родопите към Триград и язовира. Много е хубаво,а и ще могат да се насладят на красиви гледки!

# 24
  • Мнения: 3 695
там наистина е страхотно, лежиш си на басейна и гледката пред теб е невероятна  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 880
а какви са цените в Копса?

# 26
  • Мнения: 1 849
Щях да предложа Фенерите в Боженци, страхотно е.
Искам да попитам за някоя проверена хижа близко до 7 рилски езера

# 27
  • Мнения: 239
а какви са цените в Копса?

Да.. и аз не намерих инфо в сайта... Явно не гледаме,където трябва.. Я споделете Simple Smile

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
а какви са цените в Копса?

Да.. и аз не намерих инфо в сайта... Явно не гледаме,където трябва.. Я споделете Simple Smile


Според мен не са ги сложили, за да не ни плашат  Mr. Green
хайде, който е бил да каже Praynig

# 29
  • Мнения: 2 175
Стаите са между 165 и 180 лв. на вечер..

Общи условия

Активация на акаунт