кафеникаво течение?

  • 6 698
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 495
Ами да ти кажа моята приятелка  като ходи при нашата обща гинеколожка я пита специално за почивката и тя каза , че не трябва да се спират освен ако няма някакъв проблем , но на мен си ми е време и да отида просто на профилактичен преглед , тъкмо пак ще я питам , хем да видим това леко зацапване от какво е било . Иначе не планирам точно сега забременяване , но до една година - да  ,  така , че може да трябва така или иначе в най - скоро време да ги спра , за да се изчисти организма , а за пазенето мислех да пробвам с тия глобулки и презерватив , поне първия месец , след като ги спра , а после само глобулки и прекъснат. Ще видим , то това вече ще го реша в последствие , въпросът е , че още малко може да ги пия ако каже , че може де , поне до края на годината.

# 16
  • Мнения: 179
Елизабет, и аз така знам, че не е хубаво да се прекъсват.

Иначе според мен добре си го измислила, ако ще забременяваш.

Аз за съжаление до поне 2-3 години няма да мога да си позволя да имам бебе и съм ужасно стриктна с тия хапчета. Пия ги с аларма, не пропускам, не комбинирам с никакви лекарства, даже и само прекъснат, защото понякога ми се случва да повръщам или някакво хранително разстройство. Изобщо, освен за поликистозата, разчитам на тях и за предпазване и ужасно ме е страх от момента, когато ще трябва да ги спра. Пак ще се окосмя, пак ще почне да ми се омазнява кожата, много е неприятно Sad(

# 17
  • Мнения: 1 495
Успех ти желая . Аз си мисля , че след като ги спреш не е задължително да се появят неприятните неща , за които спомена . При мен се регулира цикъла понеже ми идваше , както си пожелае , не ми е пропускало , но къде през 30 дена, къде през 40 . Нямам болки по време на цикъл , но също като преди ми се подува корема и ме боли глава . Пак е по - добре от преди определено , но вече някак си сама клоня да ги спирам , че две години са си две , ама ще видя да изкарам още малко , че сватба ни предстои живот и здраве, да не съм бременна на сватбата си  Laughing.

# 18
  • Мнения: 179
Ххихихихи Simple Smile)) Булка с бебе Simple Smile)) Тъкмо ще си с любимия ми тип рокли - с висока талияя  Grinning

Иначе на мен изобщо не ми идва без хапчета! Никога...

Бтв това течение спря, утре или вдругиден трябва да ми дойде и като си дойда в България за две седмици, отивам при Тюфекчиева може би да даде мнение за тая раничка.

# 19
  • Мнения: 179
Момичета, този месец точни пак към 4 дни преди датата се случи същото Sad Този път преди това имах и ужасна болка в яйчниците при навеждане. Не знам какво може да е при положение, че точно преди предния цикъл, когато ми се беше случило, бях ходила на преглед. Много се плаша вече.

# 20
  • Мнения: 1 495
suppression , гледа ли те на ехограф да види яйчниците и матката като си ходила предния месец ? Аз също ходих преди 2 седмици на лекар за едно зацапване дето и аз имах , но ме гледа на ехограф и каза, че всичко с яйчниците е добре само ми препоръча , когато съм готова да си направя една цитонамазка . Добре е да посетиш лекар отново щом и болка имаш .

# 21
  • Мнения: 179
suppression , гледа ли те на ехограф да види яйчниците и матката като си ходила предния месец ? Аз също ходих преди 2 седмици на лекар за едно зацапване дето и аз имах , но ме гледа на ехограф и каза, че всичко с яйчниците е добре само ми препоръча , когато съм готова да си направя една цитонамазка . Добре е да посетиш лекар отново щом и болка имаш .

Elizabett, и аз на това се чудя, че доста внимателно ме прегледа - каза, че вече нямам поликистоза заради противозачатъчните, всичко било нормално. Имам раничка с резултат ПАП2, но не ми се вярва това да е от нея, защото болките бяха в яйчниците (т.е от двете страни само  много ниско долу точно преди това течение), а и вече втори месец подред 4-5 дни преди датата имам зацапване за два дена. Идея си нямам какво може да е, но силно се надявам да не е заради противозачатъчните, защото не искам да спирам да ги пия, нямам никакви оплаквания от тях. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 55
Аз имах раничка  ПАП 2 и ми я обгориха с  лазер в Майчин  дом. Лекаря каза, че е за застраховка защото може евентуално след 6-7 години да стане рак . Истината е че преди да ми я обгорят 1 седмица преди да ми дойде  ми зацапваше кафеникаво. Беше ужасно.Все едно съм в МЦ 2 седмици.След като  махнаха раничката, ми тръгва почти веднага нормална кръв. Не съм пила противозачатъчни, но по мое мнение всичките ти оплаквания идват от раничката. На глед е доста безобидно, но в действителност създава проблеми именно от такова естество  Peace

# 23
  • Мнения: 55
Прегледа е към 80 лева с изследванията,  а самото обгаряне- 100 лева. След него 1 месец не трябва да ходиш на  басейни и море. Но пък никакъв дискомфорт не се чувства след манипулацията. Така, че за да си спокойна първо се пребори с раничката. И е много важно да отидеш на специализиран кабинет. Моята гинеколожка която е много добра, не ми видя раничката  Peace След това твърдеше че не е нищо особено и да не я пипам. Но аз предпочетох да се застраховам.

# 24
  • Мнения: 179
Аз имах раничка  ПАП 2 и ми я обгориха с  лазер в Майчин  дом. Лекаря каза, че е за застраховка защото може евентуално след 6-7 години да стане рак . Истината е че преди да ми я обгорят 1 седмица преди да ми дойде  ми зацапваше кафеникаво. Беше ужасно.Все едно съм в МЦ 2 седмици.След като  махнаха раничката, ми тръгва почти веднага нормална кръв. Не съм пила противозачатъчни, но по мое мнение всичките ти оплаквания идват от раничката. На глед е доста безобидно, но в действителност създава проблеми именно от такова естество  Peace

kutinski3, разбирам напълно, и аз си мисля, че трябва да се горят в повечето случаи, но при мен има три проблема - на 21 години съм нераждала, преди година ми гориха, а и над 200 лева за лазер ми е прекалено много с всичките тия прегледи на частно и лекарствата  Sad Сега пия имуностимуланти, но ако всяка година се появява, какво ще правя Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 55
С какво ти я гориха? Истината е че не са малко парите, но аз вече ги спестих от тампони за дните на зацапване  Laughing

# 26
  • Мнения: 179
С какво ти я гориха? Истината е че не са малко парите, но аз вече ги спестих от тампони за дните на зацапване  Laughing

С ток - струваше 60 лева, не усетих абсолютно нищо по време на самото горене, после на цветният екограф се видя, че ми я е изгорил напълно въпреки големината й, но се притеснявам относно съображенията за нераждалите жени.

Чувала съм, че е по-добре с лазер и сега не се смейте, но още не работя, а бюджетът на родителите ми е общ и докато 60 лева е лесно да се обяснят, нещата не стоят така за 250-300. Баща ми познава приятеля ми и не знам дали си мисли, че не съм правила секс, но просто ми е ужасно неудобно. Сега имам и свои спестени, но просто се чудя толкова ли е по-добре с лазер... защото са си доста пари.

Бтв, при мен е силно течение, просто кафяво зацапване за два дена, но прави впечатление, особено с болката в яйчниците...

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 15:25 от suppression

# 27
  • Мнения: 55
Абе мила не са 300 лева, даже ако имаш епикриза си плати само за обгарянето 100 лева- преди това се пият в конски дози Доксициклин и Флажил и двете 2х2 таблети - те са около 10 тина лева и двете.  Първия месец пих това 5 дена и на другия в  последния ден от цикъла ми направиха обгарянето. На сестра ми и гориха раничка с ток над 10 пъти. Това, че не си раждала е още по голяма предпоставка да си направиш обгарянето сега. Още повече, че с раничката, ще е доста трудно да забременееш  Peace да кажа почти невъзможно
Мен от раничката ме болеше в левия яйчник даже мислех, че имам възпаление на тръбата. Нямаше нищо такова  Peace

# 28
  • Мнения: 179
kutinski3, а на теб с лазер са ти я горили, така ли? Бтв странното е, че от снимките се вижда, че ми е на различно място този път раничката. И къде да отида за това обгаряне? Не знаех, че е 100 лева с лазер. Едно момиче беше споделяло за 200 преди няколко години... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 55
В майчин дом при д-р Яни Начев, на втория етаж му е кабинета и в понеделник приема след 5 часа свободен прием , ако искаш се поинтересувай чрез направление дали преглежда. Мина доста време и съм му изгубила мобилния телефон

Общи условия

Активация на акаунт