Връзка без секс ...

  • 5 719
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
"Връзка" в широкия смисъл може да има без секс, но истинска връзка- не.

# 16
  • Мнения: 431
Имала съм такава, много ми беше от полза. Доузрях.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Аз пък само съм гледала по филмите (всъщност май в един филм) за такава връзка.

# 18
  • Мнения: 7 723
Имала съм. Остана си така- недоразвита....

# 19
  • Мнения: 171
Хммм..връзка без секс.. newsm78.Ами първо... зависи си от връзката. Аз също имам доста приятели мъже, с които сме си в много добри приятелски отношения..но никога не съм си помисляла да спя с тях или те с мен...А ако говорим за връзка с...гадже, съпруг и т.н., тогава за мен е неприлиемливо и няма да е никаква връзка, ако няма секс...въпреки, че в една връзка (имам в предвид "любовна") не всичко се гради на...секса.

# 20
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
          Струва ми се,че малко си се пообъркала при задаването на въпроса. Или по точно си приплела интимната връзка с приятелството. С един обикновен приятел може да си споделиш без да си в леглото,но за интимния или човека,в когото си влюбена да си в леглото и да споделиш,и още нещо...ако ви идва от вътре. Според мен при една интимна връзка секса е задължителен,ако се желае и от двете страни,a и годинките го позволяват все още Wink.

# 21
  • Мнения: 830
Това ме връща към детството когато лафа: "аз ходя с нея, ама тя не знае" беше нещо нормално Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
Ако става въпрос за връзка като гаджета....абсурд е връзка без секс!
Ако става въпрос за някакви отношения-приятелски примерно-на практика в 99% от случаите поне ти се приисква в един момент да има и секс! Друг е въпросът, че едно е да ти се иска, друго е да ти стиска!
А пък особено ако е симпатичен, това също е абсурд!

# 23
  • Мнения: 370
за мен такава връзка си е чисто приятелство.

# 24
  • Мнения: 2 013
Няколко... Whistling
Не знам защо,но така и не стигнахме до края...

# 25
  • Мнения: 4 401
Докато бях бременна /тежка бременност /се налагаше да не ставам от леглото с месеци за да не загубя детето.По това време моят любим и баща на детето което носех ми готвеше,чистеше,утешаваше.... масажираше отеклите ми крака,а аз все му мрънках и се оплаквах/промените в настроението/ и дебелеех /над 40 кг.качих/
 newsm78Предполагам това може да се нарече връзка без секс,НО после наваксвахме....още наваксваме Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 397
за мен такава връзка си е чисто приятелство.
А ако има сексуално привличане, но никой от двамата не смее да направи първата крачка? Ако няма споделяне на лични неща, а само лек флирт на по питие, това не е приятелство. Имах нещо такова известно време с един колега, но така си и остана.

# 27
  • Мнения: 2 448
за мен такава връзка си е чисто приятелство.
А ако има сексуално привличане, но никой от двамата не смее да направи първата крачка? Ако няма споделяне на лични неща, а само лек флирт на по питие, това не е приятелство. Имах нещо такова известно време с един колега, но така си и остана.

Ама това каква връзка е?  newsm78 Имало някакво привличане, в крайна сметка нереализирано, не мога да го нарека връзка.

А за другото приятелството си е приятелство, връзката връзка, съвсем различни неща са, поне за мен.

# 28
  • Мнения: 917
Освен виртуална без секс друга не мога да си представя  newsm78

# 29
  • Мнения: 34
Ми, гаджоците преди мъжа ми - 2 връзки

Общи условия

Активация на акаунт